Lustria

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Lustria

Post autor: SlanesH »

Grał ktoś tym? Fajny list? Ma ktoś może booka w pdf albo plik do ab ?
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Hybrydzioch
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Radom

Post autor: Hybrydzioch »

Grałem Red Hostem 3 razy przeciwko skavenom i wampirom na 6 edycję i muszę przyznać że army list z Lustrii jest bardzo ciekawy. Saurii z Sotekiem w corach to naprawdę potężna rzecz przy szarży(20 prało 30 Grave Guardów z powodzeniem przez kilka tur - oba klocki bez herosów - z czego zostało 8 GG bo z pomocą nadciągnęła kawaleria - a tak to by ich wybili). Skinki harcownicy z Sotekiem bez strachu mogą szarżować na lekką kawalerię szczególnie jeśli mają oszczepy i tarcze. Kohorty red crested skinków z nowymi bannerami też się sprawdzały szczególnie ten banner z frenzy jest ciekawy( skinki spanikowały i pogoniły rat ogry :!: ) . Engine of the Gods szczerze mówiąc lepiej mi się sprawdził w funkcji stedzia niż działa (kłopoty z celowaniem :wink: a różnica jednego impaktu mniej nie jest taka straszna ) ale moim zdaniem jest fajniejszy niż stedzio. Natomiast lesser swarmów nie miałem jeszcze okazji wypróbować. W każdym razie polecam każdemu graczowi lizaków ten army list - nie jest przegięty i dostarcza dużo radości z gry. :D

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja tez gralem troche lustria i zawsze wystawialem tych red crested skinkow duzo, a do tego saurusi, a najlepszy to jest engine of the gods. W armybuilderze jest plik, przynajmniej w tym od 6ed. mialem.

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

W Lustrii super byly małe swarmy i do tego to ze mozna bylo brac i male i duze swarmy - ale teraz swarmy sie sypia wiec sa lipne. W sumie jedyne co z Lustrii fajnego teraz zostalo to engine of the gods. Lepsza jednostka niż stedzik moim zdaniem do defensów (do ofensów stedzik chyba lepszy). Jakbym obok Slanna mogl brac to chyba zawsze bym bral. Kolejny stubborn + klopa magiczna, która sie rusza i jeszcze ognista. Zajebista sprawa.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Mi również się całkiem podobała. Uważam, że jest obecnie najsilniejszym złożeniem Lizaków dzięki Fast cavalery połączonym z terkami. Zaczynam na tym grać, trzymajcie kciuki.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Cóż za cudowna nekromancja :)
Ciekaw czy w nowym booku dostaniemy innego fasta ticzy coś tam raidersów.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Myślę, że byłby totalnie niepotrzebny :D Masz do wyboru terki czyli latającego fasta z kamieniami za 90 punktów, albo 5 kolesi prawdopodobnie za około 85-90. Wybierz sam :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

A jak będą połowę tańsi? I dostaną hyper spawnligi? ;)

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

I marke nurgla.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

No widzisz! :)

ODPOWIEDZ