Kolorystyka

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Kolorystyka

Post autor: bem »

ja odpowiem jak noob: washem. chociaż ja osobiście wolę się pobawić w malowanie, mieszanie kolorów itd. osobiście nie jestem za dużymi kontrastami, bo wyglądają dla mnie tandetnie, jak na figurkach z kinder niespodzianki. zależy jeszcze od wykonania, ale potrzeba dużej wprawy, żeby to nie wyglądało sztucznie. i właśnie ten skink mi się podoba i nic bym już z nim nie kombinowała, może odrobinę z bronią, bo wygląda jak z karmelu i czekolady.

bardzo fajne skinki są w podręczniku z 7. edycji.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Yo.
Mecze sie z luskami. Oto wyniki pierwszych sztuk.
Alister mnie namowil na krawedziowanie od czerwonego do zoltego, mi osobiscie sie srednio podoba, z dalsza wyglada lepiej. Moze sprobuje dokladniejsze krawedziowania cienszym pedzlem( pedzel mi sie zniszczyl a sklep z pedzlami juz zamkniety o tej porze) albo delikatnieszych przejsc, nie wiem. Ja osobiscie jestem zwolennikiem TT i jakbym walnal luski po prostu na pomarancz to byloby dobrze, nie wiem po co sie mecze z tym...never mind.
czekam na obiektywna krytyke/pochwaly.
w koncu po to jest forum zeby sie czegos nowego nauczyc ;]
pzdr
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Nie zwalaj na mnie skoro pedzel masz w strzepach.
Zdecydowanie ciensze krawedziowanie jesli hccesz miec efekt podobny do mojego.
Ale i tak z daleka beda ladne ;)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Łuski na kręgosłupie powinny mieć żółte szczyty :) . Więcej dokładności i kup sobie z 5 fajnych pędzli italeri np.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ladnie kontrastuje to wazne. Jesli chodzi o samo cieniowanie lusek - ja robie w ten sposob. Maluje cale luski czerwonym nastepnie jedna czy 2 krawedzie maluje blazing orange , cieniowania nie moze byc duzo to ma byc mala podkreslajaca kreska.
Cieniowanie lusek odbywa sie zawsze jasniejszym kolorem czyli np :

luski blood red cieniowanie blazing orange
blazing orange fiery orange
fiery orange golden yellow
golden yellow sunburst yellow

itd

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

A co myślicie nad lizakami w kolorach ... przykładowo na skinku opisze :) że skóra taka od enchanted blue do ice blue, a łuski fioletowe... ? co myślicie.. bo nie wiem jakie te łuski mają być i nie wiem jaki kolor pasuje i jednocześnie fajnie wygląda kontrastując z niebieskim.. :?
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

ODPOWIEDZ