Czy Lizardowi gracze potrafią się obyć bez skinków?

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

No to wiedz że na pierwszym TROPiKu wystawiłem grając w parze z Grześkiem Kułakowskim (aka Ququlcanem albo Lizardem) w parze na 5 tys pts - łącznie 360 skinolków (oczywiście słabsze były, bez obecnych zasad poisona, ale z siłą cztery strzału) i short bowami
Widziałem oznaki skrajnego załamania nerwowego u połowy przeciwników
Co nie zmienia odczucia że stedziem, kawą czy saurusami miło coś ugrać - tyle że - trudno - jeśli jednak trzeba to-
Jestem zwolennikiem pełnego, dużego bloku 20 tu saurusów z quetzlem i tlazcotlem i FCG
Na zeszłorocznym Euro (lizaki są tam mocno obcięte przez EuroCompScore) najlepiej w mojej armii radził sobie klocek saurusów z wbudowanym scar -veteranem z huanchis blessed totem-em
Nikt z Renomowanych przeciwników nie spodziewał się że właścicielGadów będzie aż tak głupi żeby popychaczkę dać na piechocie.
Niestety był... :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ja wystawiam 30 skinkow wiem ze to malo ale bez saurusow to trzeba dac tyle (kto daje swarmy ]:->)
po co mi wiecej to zle pytanie ]:->
ale ja poprostu lubie pograc na mocniejsze jaszczurkki typu kawaleria kroxy salki
a wracajac do tematu to gracze lizardow nie moga obyc sie bez skinkow bo co wystawia w corach
swarmy i klocki saurusow
jak ktos wygra bez skinkow (z kims przyzwoitym) to moze zmienie zdanie ale to nierealne

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Ale to musi być frajda z wystawianiem i przesuwaniem takiej ilości małych modeli :D

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

porzycz od kogos lizardy najlepiej z 200 skinkami to bedziesz sie bawil do woli to jest dopiero frajda

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Skinki sa ciezkie fakt
Strasznie to wyglada jak jest ich 100 (przynajmniej dla De)ale 30 to za malo
Ilosc: 50-60 to optymalnie minimalna liczba
ja zaczalbym grac na 70-80, po dobrym zapoznianiu sie z mozliwosciami armii.
Co ja tam wiem spotkalem zaledwie Raptora w bitwie, a ten mial pecha w kilku sytuacjach.

Szczerze mowiac, nie chcialbym spotkac walca 100skinkow, bo co za duzo to nie zdrowo, a mnie sie koncza lekkie jednostki :? na takie moze zieleni

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Ja staram się ograniczać :P

W 6. edycji wystawiałem tyle ile się dało ( pod 70 ).
Potem, gdy mi Swarmy przycięła wrzuciłem saurusów.
A teraz na GT będę miał tylko 40 skinek chyba, za to 2 klocuszki saurusów :D

Ale, odnosząc się do pytania tytułowego: nie da się IMHO grać bez Skinek. Są musem choćby do screenowania, na Large Targety też dobre. Ale sam staram się brać ich jak najmniej, w sam raz. Bo za dużo to niezdrowo... :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ja tez sie starsam ograniczac ale ostatnio mnie ruszylo po co mi 2xkroxy jak uzyje 1 oddzialu i za to wiecej skinkow

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

ja biore od 40 do 60 i czasem kameleony, ale ostatnio ograniczam te kameleony i biorę terradony :D

ale odpowiedź na pytanie w temacie jest jedna Sinki muszą być.

Grałem kiedyś na 130skinek z Southlandu+ full magia i terradony i dostawałem skrajnego załamania na stole.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

moze to bylo z Dzikiem na jakims turnieju hehehe ;)

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

nie grałem z Darem

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

zagram kiedys na kamikadze sama piechota 0 skinkow ]:->
zobaczymy co z tego wyjdzie
jesli krasnale daja rade bez maszyn ]:->
to moze i lizardy bez skinkow

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

saurusy to fajna jednostka, jak zaczynałem grać to wystawiałem 2 klocki na 2k a skinków miałem 30 teraz nie mam saurusów(nie licząc TG) a skinków 50 i uwarzam że to dużo ale sie spisuje więc wystawiam...
a wracając do saurusów to na większe punkty podchodzące pod 3k to lubie ich wystawić dla klimatu, bo niby drodzy ale ładnie sie prezentuje taki klocek 20 i ma sporą siłe udzeżenia...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kolejny nowy - jakas plaga ostatnio... Czy temat jest o saurusach czy o skinkach?? W zwiazku z tym prosze trzymac sie go :wink:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Tak wracajac do skinków to zauwazylem u siebie zdecydowana tendencje wzrostowa :) Im dluzej gram tym bardziej mi sie one spisuja i tym wiecej staram sie ich wystawiac. Nie mozna obyc sie bez skinkow :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

na początku pojawiło sie pytanie "co z saurusami?" więc nawiązałem do tego posta :D ale sory jak kogoś uraziłem nie chce sie narzażać weteranom fora jako ze jestem nowy :D

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

70 skinków to wydaje się taka najbardziej popularana liczba. Ja wystawiam ostatnio po 50. Skinki sa spoko tylko nawet przy tej 50 co wystawiam (a na GT miałem 63) zaczyna mi się robić nimi ciasno i czasem nie mam gdzie uciec bo wszędzie skinki są... dlatego do tej 70 siątki jakoś nie mogę się przekonać.

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

a jak ze skinkami na skaucie? myślicie że opłaca sie to dawać? bo ja ostatnio rezygnuje ze skauta i robie skrina na całą strefe rozstawienia...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Najpopularniejsza liczba chyba jest jednak 60 , ja zawsze tyloma gralem , crus tez... Teraz na MB z braku laku wystawie 70...

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

zależy ilu masz zwykłych.
ja na 1000
mam 30 zwykłych 10 na scoucie i jest dobrze :wink:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Jak mam punkty na zbyciu to daje jednym scouta ale udaje mi sie ich w nim wystawic bardzo rzadko... Ale jak juz sie uda to jest fajnie.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ