Największy fart i niefart podczas bitwy

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nehru
Mudżahedin
Posty: 278

Re: Największy fart i niefart podczas bitwy

Post autor: nehru »

Niefart

Sytuacja miala miejsce na zasadach ravenig hordes. 3 salki ostrzelaly duzy klocek Iron breakerow wyciagając jakies 15 trafien, po czym ani jednym nie udalo sie zwoudowac, a cancelowaly wtedy AS:P

Fart

Cztero-turowa kometa ogarniajaca cala armie HE i redukujaca sily przeciwnika o polowe
Cookie respectable Milord!

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

ehh... mi zawsze komety wchodzą w pierwszej turze
przeciwnik musiał mieć fajną minę :D
A na ile raniłeś tymi salkami?
Obrazek

Awatar użytkownika
mortimerto
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Warszawa, Lustria, oraz Pustynie Khermisjskie

Post autor: mortimerto »

Fart: Przeciwnik miał maga, mag stał obok specjalnego terenu (monolitu jakiegoś czy cos takiego...) który dawał dla maga w odległości 6 cali 3 kości channelingu dodatkowo, więc przeciwnik generuje sobie dodatkowe kości do dispela. (Jeśli wyrzuci się trzy i więcej 6 to jest miscast) No i oczywiście wyrzucił 3 kosteczki gdzie były szóstki : D Miscast zadał wounda magowi, odebrał mu 3 kostki magii ( te które wygenerował :lol2: ) oraz rozwalił 10 Great Swordów z oddziału gdzie było ich około 30.

Niefart: Saurus Oldblood mający 8 ataków z magicznym mieczykiem wali w Grand Mastera Imperialnego; trafia na 4. na dwóch kostkach wypadły 4 i 5, a reszta nie trafia :{, a potem na ranienie 1 i 2 :cry: .
Battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włożyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchać i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło...

mortimerto pisze:Drogi krasnoludzki graczu, czyżbyś porządnie się napił że wstawiasz rozpiskę brodatych w dział z informacjami o turniejach?
Lorens pisze:Sory - prosze admina o wykasowanie tego postu :oops:

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Bitwa z O&G , ostatnia tura , bitwa niesamowicie wyrównana rzucam kometę magiem skinkiem z jednym życiem... miskasta , na szczęście miałem czar żeby kostki przezucać przeżyciłem obie jedynki. Wypadły mi znów dwie jedynki. Miskasta zabiła maga i przegrałem o 60 punktów...

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Ja najwiekszy niefart to miałem na Masterze Silesianie z 2010 roku.
Gralem na pierwszym stole z Barbem na VC.
W 2 turze rzucałem Tron z 2 kości, na swoje nieszczescie rzucilem dwie 6, nastepnie rzuciłem 1 na niwelowanie, po czym 3 na wynik. Tak więc Slann odleciał, po czym na 16 kości, ranienia Templi, wszystkie powyżej 1 i cala gwardia zginęla. Bitwa przegrana, brak magicznych atakow, a ostateczen miejsce to 6.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Respekt Golonka za ten rzut :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Tak wiem :) coś pięknego, od tamtej pory używałem zawsze Cupped rączek. A ty Ziemko miałeś jakieś epickie rzuty, bądź sytuacje w Batllu?
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Ja miałem teraz można powiedzieć, że sporego farta... ogólnie zraniony priest na enginie w 5 tur walki rozkręcił 20 warriorów chaosu tzeentcha... i to nie tyle, że zbrejkował, a wyciął w pień:-P Priest przeżył masę ataków:-P bo wszystkie szły w niego:-P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ostatni moja klatwa jest rzucanie 2x1 na casting pool, w Bydgoszczy w jednej bitwie 3 razy, takie to troche niesmaczne zaczyna sie robic.
Ostatnia bitwa w ktorej bylem na maxa zazenowany koscmi ze strony swojej i przeciwnika to bitwa na BoBie z Arbitrem - w relacjach ja opisalem, po takim czyms odechciewa sie wfb na kilka chwil.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Na jakimś nie dużym lokalu, jeden z pierwszych na 8ed.
2 bitwa 1 stół, 2 tura,
slan na 2 kościach rengenka chyba. 6,6 Ifka :shock:, tron jest wiec no problem, 1.... ehhhh... cupped hand's, 1..... miscast, 1,2..... shit, przerzut 2,2, ... no i na finał [-o< dupa bo znowu 1 I po bitwie :cry: .

inny przypadek, na flance wybiegają 2x2 salki, 6" przed 30 korsarzy, warspear już czeka na flance, więc nawet jak bym stracił z 2 salki to jest git, bo i tak flanka pozamiatana. Shooting pierwsze salki Misfire + Misfire, druge Misfire + Misfire :?.

Awatar użytkownika
Choina
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Choina »

Ostatnio grałem przeciwko vc na 2400. 10 skinkami skirmisherami strzelalem multi shota chyba w ghule. Truta na 6. 20 kości i ani jednej 6.
Wcześniej jeszcze miałem bitwę z jakże kochanymi skavenami. Slann magikuje słoneczko. Wyszło. Kość altyleryjska. BUM!
Słoneczko spada na slanna i puf. Po żabie :evil:
A fartów naturalnie jeszcze żadnych nie miałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Jak temat wskrzeszony to i ja się pochwalę.
Grałem na lokalu 2800 z DE. Stwierdziłem, że puszczę samobójcze słońce po 2x moim kowboju 5 Dark Riders i Smoka. Na 6 wpadało w smoka.
Rzut 8, zahaczyło jeszcze jednych DR. Wciągnąłem łącznie 7 Dark Riders, Smoka razem z lordem, a moi kowboje stwierdzili, że są zbyt fajni, żeby umrzeć, poszli i ubili hydrant. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Przedwczoraj mialem epicka akcje - gramy na format krakowski - kloc saurusow z generalem podstawiony na 4 cale pod lance realmow z bsbkiem.
Szarzuja - w miedzyczasie spada kometa, zabija kilka realmow - zostaje ich 5 + bsb + magiczka.
Po roznych rzutach przegrywam o 1.
Co rzucam? 5, 5, 5.

Jest koniec drugiej tury, zaczynam swoaj 3ecia.

Jednak walczy sie do konca i ratuje z tej bitwy remis.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Wygrałeś nagrodę nekromanty miesiąca :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Golonka pisze:Wygrałeś nagrodę nekromanty miesiąca :D

Sam chyba go przebiłeś :P
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oj tam, rzut byl tak mily, ze musialem gdzies go opisac ;)

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Wiem, ale niestety nie zostałem dostrzeżony, a uważam że to niesprawedliwe. Udało mi się wskrzesić temat sprzed 7 lat! To jest nielada wyczyn :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Dzisiaj grałem na 3000 z Wochem. Zaszarżowałem stegadonem na dyszkę rycerzy Nurgla z małym magiem. W kolejnej turze dostałem bsbka Tzeentcha na demonic muoncie, z wardem na 3+ i okiem w bok. On z kolei dostał drugiego stegadona w bok. Pierwszy walił w rycerzy, skinki zabiły dwóch, steg nic. Drugi steg walić mógł tylko z BSBkiem. Skinki nabiły mu jedną ranę, a potem w kolejnej turze jeszcze jedną.
By zrobić miejsce dla szarż stedziów zaszarżowałem 10 kohorciaży z priestem na 30 warriorów Nurgla z halabardami. Ustali 2 tury. To samo druga kohorta, w którą wpadły dwa rydwany naraz.
Skink power! :)
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

u mnie skinki z bastyliona zadziobały slaneshowego czempiona ma wężu, w jedną rundę
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Morog pisze:u mnie skinki z bastyliona zadziobały slaneshowego czempiona ma wężu, w jedną rundę

Grubo.

ODPOWIEDZ