Początkujący: i Ty możesz pomóc!

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Początkujący: i Ty możesz pomóc!

Post autor: Furion »

Początkujący: i Ty możesz pomóc!

Up!

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=204&t=39990

Temat prawie skończony. Potrzebuję jeszcze 2 rzeczy:

1. Na końcu każdego opisu jest lista sugerowanych zakupów. Potrzebuję zdjęcia armii złożonej dokładnie z tych modeli tam wyszczególnionych. Chodzi o wizualizację, nie przejmujcie się legalnością. Czyli dla np. imperium bardzo bym prosił o fotkę na której widać 2x20 halabard, 3 demisie i armatę z załogą. Wszystko oczywiście pomalowane - w końcu temat ma na celu promocję hobby wśród nowych. Jak ktoś ma fotkę to bardzo proszę o wrzucenie jej np na tinypic.com i przesłanie mi linka. Propozycje proszę wysyłać na PM.

2. Tekst z pierwszego posta. Szczegóły w linku, w pierwszym poście. Propozycję proszę wysyłać na PM.

Wielkie dzięki wszystkim co dotychczas mi pomogli! Pamiętajcie, że ten projekt służy nam wszystkim!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

skasuj te salamandre z lizaków, niech kowboja na coldzie kupi bardziej nada sie na małe punkty chyba
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ