9 ed. Lizardmen

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Re: 9 ed. Lizardmen

Post autor: r@fix »

+1 łuczniki są słabe, jeżeli skinki to tylko z javelinem w przeciwnym wypadku saurusy...
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

-1

Lucznicy sa spoko. Tani, volley fire, odginaczki ogarna, chmurki moga sie skupic na czyms innym. Jak dla mnie skinki>saurusy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

No te prawie 3 hity z s3 dużo ogarną. x)
Nie widzę ani jednego powodu dlaczego by ich mieć - sami nie pójdą, walczyć nie potrafią (na dystans i w cc), giną od pierdnięcia z fluffowym T2 i są jeszcze są drożsi od saurusów.

:P
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Dancaarkiiel pisze:No te prawie 3 hity z s3 dużo ogarną. x)
Nie widzę ani jednego powodu dlaczego by ich mieć - sami nie pójdą, walczyć nie potrafią (na dystans i w cc), giną od pierdnięcia z fluffowym T2 i są jeszcze są drożsi od saurusów.

:P
3 hity - rozumiem ze gradz maxymalnie trzema modelami? ;) te "3 hity" maja u mnie np. zabity czolg :P wole je niz 10 saurusow, lepiej mi sie spisuja :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

3 hity po typowych karach jak ruch i daleki na epickim bs 3. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

A po co one maja sie ruszac? :) pierwsza tura to zazwyczaj strzaly na 6 (nie zawsze) pozniej jedziesz juz 40 strzalow na 5+ :) tak, to troche wiecej niz 3 hity :) ja mowie z doswiadczenia grania nimi, na samym papierze nie wygladaja niesamowicie, ale dodaja cenne dodatkowe pestki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Skoro wam się sprawdzają skinki z łukami to nie ma co dywagować, pojawi się kolejny patch, który może wywrócić wszystko do góry nogami;)
Osobiście patrzę na stosunek koszt do przeżywalność i w tym rozrachunku 10 Saurusów (hw, shield) wychodzi dla mnie lepiej:)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Kiedy ten path wychodzi?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Do września 2017 mieli zamrozić zasady armii w obecnym kształcie?

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Największa patologia to tylko 2 jednostki w corach, które są jeszcze okrojone w choj - taka sama marka na warriorach, brak skirmisha czy w ogóle javelinów na skinkach...
No trzymajcie mnie.
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Niestety oni patrza na cory inaczej. Wg nich to nie sa 2 opcje tylko
1) kohorta z kroxami
2) skinki z lukami
3) skinki z javelinami
4) gowno skinki
5) saurusi

Przydalyby sie tak naprawde swarmy w corach, to wszystko czego mi potrzeba :) tania odginaczka.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A mi sie marzy oddzial skinkow z frenzy i dwiema broniami ktore wbudowane maja poisony.taki unit w ilosci 30 szt z buffami z magii mogl by pokroić horde bialych lwów albo potwory.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

To przyziemne masz marzenia;)

Myślę że pomysł swarmow w corach jest dobry, ewentualnie kawaleria saurusow też byłaby spoko, nawet mogli by być drożej wycenieni wtedy- ladowalbym 5;D

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Wtedy oplaciloby sie ich wystawiac :D to albo 1+ sv, inaczej tego nie widze..
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Swarmy wszędzie to spece, wiec chyba to nie styknie w SA
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Ta, tylko że nasza armia w tym samym slocie ma w opór innego śmiecia który jeszcze na dodatek strzela z poisonem.
W specialu nigdy nie zostaną wystawione, bo niby dlaczego?
Obrazek

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

O to właśnie chodzi:) może kogoś z władnych - choć to funowski system - najdzie w tym zakresie refleksja:) jakby swarm i kawa wylądowały w Core to by było pięknie;)

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Najgorsze jest to ze na zachodzie lizaki uwaza sie za op armie :( a tu potrzebne sa buffy buffy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Ciekawe jakie mają zatem zdanie o kozach i demonach?:p

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Różne mety, to różne rzeczy są silne.
Tak naprawdę muszą spojrzeć na jeno kilka rzeczy (dyscypliny, przedmioty rasowe, totemy) oraz kilka jednostek (TG, raptory, caiman ancient, rhamphodony/może terki, salki no i te cory).
Generalnie nie narzekam, chociaż przy wydaniu ~900pt na Slannie i kulnięciu dwóch gał na fazę magii tudzież na czarze z 3 kości 5 - przyznaję, robi mi się słabo. :P
Ale to już taki urok magii...
Obrazek

ODPOWIEDZ