BP co nowego? lista życzeń i zażaleń

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Re: BP co nowego? lista życzeń i zażaleń

Post autor: szeregowiec ryan »

Ja mam z kolei takie pytanko - czy np. butcher moze teraz wziać Big Name który dotąd był zarezerwowany tylko dla Tyranta? (np. Kineater?)

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Miłosz pisze:Ja mam z kolei takie pytanko - czy np. butcher moze teraz wziać Big Name który dotąd był zarezerwowany tylko dla Tyranta? (np. Kineater?)
Tak
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Im więcej członkowie LS piszą na temat naszej armii tym bardziej wydaje mi się, że kompletnie jej nie znają... I nie chodzi mi tylko o tę konkretną wypowiedź
Fakt, zapomniałem o tym.

Bez względu na to, fajnie by było, gdybyście się jednak zdecydowali. Wcześniej było narzekanie na RiP, teraz jest źle, bo czary już nie są RiP.
ale podniesienie lvlu dispela do 10 też jest ciekawe ponieważ to sprawia że potencjalnie trzeba użyć 3 PD a to dużo
To wymaga co najmniej 4 kości, a to już za dużo.
choć ja jeszcze myśliałem nad opcją ze każdy kto chce zdispelować RIP ogrowy (oraz pocisk) musi spelnić ten samy wymógł co rzucający (tracenie woonde, hit z siłą 6 lub 4, test siły) - wielu by sie zastanowiło czy warto poświęcić maga
Zapomnij. 3 pociski co turę wchodzące w rycerzy imperium, DE, HE, bretki to przegięcie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

ja odpoczatku mówilem(od momentu gdy ktos podał ten pomysł na forum) że zmiana RIPów na jednoturowe mi się nie podoba więc moje narzekania nie są wyssane z palca

akutalna zmiana nie jest jakimś fajnym boostem tylko coś za coś, w niekturych aspektach nam to polepszyło sytuacje ale w innych pogorszyło i wyszło na to że magia pomimo zmiany nei dostała boosta

propozycja Xeta jest bardzo ciekawa aby czar przez pierwszą turę przeciwnika był niedispelowalny a potem stawal się zwykłym RIPem i za czymś takim jestem zdecydowanie ZA

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Jankiel pisze:Bez względu na to, fajnie by było, gdybyście się jednak zdecydowali. Wcześniej było narzekanie na RiP, teraz jest źle, bo czary już nie są RiP.
Zdecydowaliśmy się już dużo wcześniej - nam nie jest potrzebne uzależnienie ogrów od fazy magii, bo za małą mamy w niej siłęprzebicia. Bolesne było gdy przeciwnik bez problemu w swojej turze dispelował nasze "kluczowe" ripy, które cieżko jest przepchnąć przez dispell a czasem jeszcze trzeba przetestować np siłę butchwera by czar wogóle zadziałał. Ale teraz równie bolesne jest to, że nie ma możliwości rzucania naszych czarów boostujących we wczesnych turach jakby "na zapas". Chodziło nam o to by to wypośrodkować. Choćby przedmiotem kiedyś proponowanym przez Xeta, że przeciwnik w swojej najbliższej turze nie może dispelować przepuszczonego uprzedmio przez siebie w fazie dispela RIPa.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

BTW: A jak ma sie oficjalnie kwestia tych ,,darmowych" imion? One są bezczelnie darmowe - w sensie ze nie ,,zabieraja" wogóle punktów?! Bo az mi sie w to wierzyc nie chce- poczatkowo myslałem po prostu ze nie licza sie do limitu magicznych przedmiotów, ale po zobaczeniu rozpiski Antonia zaczynam watpić w swoja teorie :D

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

tak są darmowe zupełnie taki free bost

Awatar użytkownika
SZALONE
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: "Ósma Bila" Bielsko-Biała

Post autor: SZALONE »

Nie kumam tego bp to znaczy że wszystkie czary pozostające w grze działają teraz do następnej tury?

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

dokładnie trawają tylko do następnej naszej fazy magii lecz przeciwnik nie może ich zdispelować bo nie są RIPem (czyli mamy pewny boost z czaru na jedną turę a potem znowu trzeba boostowac ten sam oddział)

Awatar użytkownika
SZALONE
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: "Ósma Bila" Bielsko-Biała

Post autor: SZALONE »

no to masakra KUPA ze zmian
to niech obniżą siłę zadawanych hitów z czarów
Każdy rzeźnik powinien mieć księgę kucharską niziołków dostępną za 5 punktów
nie wiem kto bez tego podczas walki będzie używał jelit trola to jakaś paranoja

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

dlatego też walczymy jak widzisz nad zmianą tej zasady bo wszyscy(a na pewno większość) doszli do wniosku że to osłabiło magię oraz że bardzo podoba się większości propozycja xeta i mam nadzieje że ona przejdzie

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

A ja jak zobaczyłem zmiany to stwierdziłem że są qool
Darmowe imię dla każdego herosa...fajnie,
Dodatkwoe sloty fajnie,
4+ward z przerzutem fajnie,
Czary działające do kolejnej tury...z niemożliwością dispeelowania kluczowych zaklęć - fajniutko...
Możliwosć grania na iron skin tribe...
Pozostałe bonusy...

Tak sobie myślę... mam ogry w szafce...pogram.
Według mnie ochujeliście. CHcecie 7 edycji ogrów, któe są lepsze od bestii, jebią z magii, walą z armat a w comabcie walą all konia...
POwyższe zmiany dodaja bootsa armii o 100% - koszt samych imion to ok. 100 do tgo zabiezpieczenia, magia... kurwa.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

mi wszystko pasuje poza ta magią ale to moje zdanie i mam prawo je wyrazić a moim zdaniem to nie jest boost bo w pewnych aspektach osłabia naszą magię i jeszcze w fazie propozycji mówiłem ze to mi sie nie podoba

i jak powtarzam któryś raz z rzędu mam wielką nadzieje że propozycja xeta przejdzie bo właśnie z tym jest bolączka jak mamy rzucać co turę regenkę to się sami wykończymy wystarczy że przeciwnik będzie omijać oddzial z regenką i dispelował leczenie się czyli przy rosądnym przeciwniku uda nam się rzucić regenke 3 razy jeśli nie zranimi się przy innym czarze lub ze strzelania lub tez czegoś innego innymi słowy potenjał magiczny spadł przez to bo jak powiedzalem wytraczy dispelować leczenie i po 3 turach rzeźnicy przestaną rzucać czary bo będą mieli po 1 woondzie

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

BOGINS pisze:Według mnie ochujeliście
przeginasz
ja już nie mam ochoty ciągle wracać do wywodów, dlaczego teraz będzie problem z magią. O tym wszystkim już pisaliśmy. W kluczowym momencie, to nam nikt normalny dopakowywaczki nie wpuści. Jakoś najbardziej chwalą zmianę magii Ci którzy nie grają na stałe, albo wcale nie grają, ogrami. Tylko gracze WE rozumieją nasz ból. A oni sobie ran przy czarowaniu nie zadają...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

BOGINS pisze:Według mnie ochujeliście. (... )a w comabcie walą all konia (...) kurwa.
ogarnij się człowieku. poziom Twojej wypowiedzi sprawia, że nie można jej brać poważnie... więc ostrzegam (sugeruję) abyś używał mniej przekleństw...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ogry nawet z takimi boostami są średnią armią, wyjechane bonusy mają wyrównać to że prawie wszystko w tej armii jest
PLEWNE!!!!!
A beastmeni nadal są od nich silniejsi w odpowiednim złożeniu.
Z armii żałosnej(przeprawszam za to określenie) stały się armią ciekawą, przynajmniej trzeba się namyśleć by z nimi wygrać a nie tylko ciśnieniować się o punkty.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

=D> brawo za nazwanie rzeczy po imieniu
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

BOGINS to jedna wielka prowokacja tego forum. Jeszcze się nie przyzwyczailiście ? 8)

Ogry są the best. :wink:

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Macie mały spoiler:
Spodziewajcie się zmian w magii na duży plus

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

teraz to dopiero mam głód (jak na ogra przystało :mrgreen: ) co to będzie??

ODPOWIEDZ