Pogadajmy tym razem o grywalnością Hunterów czyli Łowców

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Pogadajmy tym razem o grywalnością Hunterów czyli Łowców

Post autor: BOGINS »

I love this game :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Jak na debiut nowej figurki, myślę że sprawdziła się całkiem całkiem ;). Szkoda tylko że krasnoludy czy imperium po prostu walnęło by w niego jakąś maszynką i było by po Łowcy :(.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Majestic faktycznie, moje drobne przeoczenie :P
Ale po kiego sam dałeś beastkillera jak mu dałeś magic weapon ? Zasady się zna, lecz pomyśleć już trudniej :D
Swoją drogą myślałem o wsadzeniu go na Stonehorna, z tasisman of preservation i enchanted shield. Word 4+, save 1+ ( chyba że stonehorn nie daje save na 4+, choć nie znalazłem wzmianki o jakimkolwiek pancerzu jeźdźca) Koleś jest naprawdę wytrzymały :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Żeby miał +1 do ranienia z Balisty i dzidy ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Stonehorn daje tylko +1 do Sv. za bycie mountem, niestety. Majestic, taki hunter jest spoko, ale 190p.. droższe toto od Ironblastera :wink: może z kotkami?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Na śmietniki i tak Blastery są takie sobie ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Czyżbyś zapomniał o greapshocie :) nawet śmietnik w postaci chaos knightów fajnie ściąga - taka piątka to schodzi na hita :P

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

5 najtów z grapeshota schodzi? To same 10 musisz rzucac, albo zaginac czasoprzestrzen przy ranieniu :D Przypominam ze grapeshotem trzeba trafic, co przy BS3 tez nie jest jakies zajebiste - ja strzelałem 2 razy, raz rzuciłem 4 a raz 6 z czego trafiałem srednio 2-3 a na ranienie tez lubia czasem jedyneczki wypadac :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Zapisy na lekcje rzucania kośćmi pod wiadomością PM :D. A tak na serio to sytuacja o której mówię wyglądała tak: Strzał - wyturlałem 8, trafiłem 5 razy, zero jedyneczek :)
A nawet jeśli zostanie 1/2 to i tak ich pociśniesz w CC czy nawet breakniejsz gnoblarami ... :roll:

ODPOWIEDZ