MAneaterzy 8ed (nowi) - dyskusja o kombinacjach

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Re: MAneaterzy 8ed (nowi) - dyskusja o kombinacjach

Post autor: Xet »

Z moich domowych testow wychodzi, ze swiftstride wcale nie zwieksza mocno szansy na wykulanie tych 10 do wiekszych impactow. Trzeba wyrzucic 6 i 4, albo 5 i 5 wiec kombinacji jest bardzo malo.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hehehe, widzę, że w końcu ogry się przekonały że snipera łatwo zblokować. A myślałem, że to ja dopiero zastosuję na niczego nieświadomym graczu ogrowym :D
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mi tam się sniper sprawdza, a jak nie ma co sniperować to omiata się maneaterami fasty.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

sniper ma szanse zawsze cos zrobić. Nie jest jednak niezawodnym remedium.
Swiftride sporo zwiększa szansę na 10 - mamy dodatkowa kośc przecież - może nie tak dużo jakby sie chciało, ale zawsze zwiększa

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

co warto brać na 8 menetarach aditionale czy pistole
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Zależy od tego co im dasz jako skille dodatkowe. Jesli poison and nisper to ofc pistolety. W innym wypadku szkoda by mi było 80 pkt ... :)

Awatar użytkownika
ogrmasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: ogrmasta »

drpotato pisze:co warto brać na 8 menetarach aditionale czy pistole
Robiąc rozpiskę już musisz mieć jakiś pomysł na grę. Każdy regiment musi mieć jakieś przeznaczenie. Tak jak pisze kubencjusz - najpierw musisz wiedzieć do czego chcesz ich użyć, potem dobrać skille a następnie bron i ewentualnie banner.
Przyszedłem na świat pokryty cudzą krwią, krzycząc i kopiąc wszystkich dookoła. Odejdę w ten sam sposób.

ODPOWIEDZ