Ogry na turniejach

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Re: Ogry na turniejach

Post autor: Mateo »

Pająk pisze:Duży mag z Beast, dwurakiem, sceptre, ironcoursem i armour of destiny

duzy mag nie moze miec dwuraczka :(

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Mateo pisze:
Pająk pisze:Duży mag z Beast, dwurakiem, sceptre, ironcoursem i armour of destiny

duzy mag nie moze miec dwuraczka :(
A dlaczego ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

W booku nie ma takiej opcji, na if lub ahw tylko.
Mały mag może mieć dwuraka, duży niestety nie.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Mateo pisze:
Pająk pisze:Duży mag z Beast, dwurakiem, sceptre, ironcoursem i armour of destiny

duzy mag nie moze miec dwuraczka :(
Może mieć, FAQ ogrów:

Page 87 – Slaughtermaster, Options.
Add:“- Great Weapon..............10 points”
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2015, o 10:16 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Zwracam honor ! Wszystko gra ;)

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Jak panowie po DMP?
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Ja nawet nieźle rzeźbiłem, ale team katastrofalnie. Może później coś napiszę bo teraz praca (patrząc w kalendarz to za tydzień ;) )

Krótko:
I bitwa WWsec Empire 19:1
Dwa Ironblastery zrobiły swoje

II bitwa Thore (DE) Empire 16:4 (13:7)
Nie skończyliśmy, a team i tak possał, to oddałem mu scenariusz (stąd dwa wyniki). To najlepsze Empire świata, to całkiem zadowolony jestem jak się skończyło. Mimo, że jeden IB się zjebał przy 1 strzale, dzięki dobremu ustawieniu i małej pułapce na główny klocek Demisiów z bsb (flee gnoblarami i wyciągnięcie ich poza zasięg tych wszystkich buffów +1hit, 6+ward, hatered itp na kombinowaną szarże Maneaterów i IB z 3 herosami - nie wiem, jak on to chciał ustać przy mojej turze magii, kiedy już nie miał scrolla). Zgniotłem to, a potem jeszcze zmieliłem halabardy panikując przy okazji papę na wózku, kadrę i jeden wózek (no brak straconego BSB zabolał mocno ;) ). Jakbyśmy skończyli to mając na uwadze jak to wyglądało pewnie bym posprzątał stół ;)

III bitwa Jagal Bretka 12:8
Team ssał po same kule, a ja się na luzie biłem z Jagalem. Przestrzelałem się z trebuszetami, zabiłem jedną lancę z 2d6 s2 no save, snajperów i czegoś tam i ostatecznie wygrałem raczej stabilnie. Mogło być nawet trochę lepiej, ale pozbawiona Look Out sir duża suka załapała tylko dwie rany z IB i uciekła za górkę ;)

IV bitwa Lajkonik - Skaven 18:2
Znowu 2 IB zrobiły swoje - najpierw latara, potem wózek z Seerem, masę niewolników w kombacie a w ostatniej turze jeszcze wywaliłem z paniki (czar) za stół tych przegiętych rat-terminatorów z gatlingami na klatach no i wyszło jak wyszło. Tu słaby paring mieli przeciwnicy, ale co z tego jak reszta teamu prawie wszystko przegrała :)

IV bitwa - ponieważ jeden team odpadł, a my byliśmy na jakiś ostatnim stole i musieliśmy ogarniać sprawy organizacyjne, odpuściliśmy granie.

W 4 bitwach zrobiłem 62 pkt czyli dokładnie tyle...ile Dydu (17), Kosa (16) i Butan (29) razem :) Plewy jedne! ;) Ale i tak się super bawiłem

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

swoje zadanie wykonałeś, gorzej z resztą :lol2:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Cóż to i ja ciepnę swoje wspomnienia

Pierwsza bitwa z bretończykiem. stół 2
W sumie nie ma co gadać koleś tak uprzejmy że mnie to zaczynało irytować :lol2: ( 3 minuty przepraszał że idzie na fajkę :P ). Ogólnie zakończyli z teamem na ostatnim miejscu więc nie muszę dodawać że jednostronnie. 20:0

Druga bitwa z ogramy z łodzi. stół chyba 3/4
Bardzo wyrównane starcie. Grał na dużym maw i golfgangu meneaterze. Fajny patent na wzięcie korony bez punktów kompozycji. Mnie słonko ani raza nie ciepło. Byłoby do tyłu 11:9 ale przypomniałem mu o king of the hill zamiast szarży co dałoby 13:7. Krakowskim targiem umówiliśmy się 12:8. :roll:

Trzecia bitwa paring z lizakami na totalnym msu. Stół 7
Zmęczony trunkiem przeciwnik wyszedł z propozycją 10:10. Jego zmęczenie nie było wystarczajace bym cokolwiek więcej wycisnął z lizaków. 4fun zagrałem z jego teammatem który grał WE w tzw międzyczasie. NIeogarnął i maska. Niestety 4fun :P

Czwarta bitwa grałem z legionem ciupagom i znów ogry. Stołu nie pamiętam
Kolejna miła bitewka na lekkim kacyku z mej strony. Oponent na dwóch lordach heaven, beast i 2 lvl maw. Pierwszy raz na turnieju trafiłem kogoś słonkiem z skutkiem zabicia 2 z 7 ogrów. Cool. Ogólnie jadka na maksa i 14:6 dla mnie

Piąta bitwa stół piąty. Nadzieje na top 10 rozwiały pokemony czyli rosyjska reprezentacja która dała czadu i niestety rozwalcowała nas jako team skacząc na 3 miejsce
Ja grałem z lizakami. ( ktoś z teamu musiał ich wziąć a nikt nie ogarnął tematu że byłem jednym graczem który ich nie chciał.). w 1 turze baniszment z siłą 5 wbił mi 6 ran na ironblasterze. Od trupa uciekłą mi 4 mournów za mapę. Reszta gry była corner hammerem i ratowaniem pkt. Przyjemna gra choć nietypowo mi się grało po angielsku. Slan rzucił ifkę 2-4 ale się nie zassał. sumarycznie po głupich 3 dużych punktach od czaru który nie powinien tak zadzaiłać byłoby spokojnie 10:10. Jednak skończyło się 6:14.
Zadanie wykonane czyli stabilnie na+ 58 DP
Zajebisty turniej. Kto nie był niech żałuje.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Moja rozpiska:

Slaughtermaster: Lv4, Great Maw, Fencer's Blades, Glitering Scales, Dispel Scroll, Ironcurse Icon, Pidgeon Plucker Pendant 380
Slaughtermaster: General, Lv4, Heaven, Ironfist, Armour of Destiny, Featherfoe Torc, Sceptre of Stability, 388
Bruiser: BSB, Look-Out Gnoblar, Heavy Armour, Charmed Shield, Talisman of Preservation, Great Weapon, 200
9 Ironguts: FCG, Look-Out Gnoblar, Standard of Discipline, 437
3 Ogres: Musician, 2ndWeapon, 103
2 x10 Gnoblars: Champion,2 x 30
2 x Ironblaster: 2 x 170
2 x Sabretusk Pack: 2 x 21
7 Maneaters: Musician, Standard, Poisoned Attacks, Sniper, Brace of Ogre Pistolsx6, Ogre Pistolx1, 449Total: 2399

I bitwa team Warzag

Ja trafiłem na HE,

Paweł "Tęgi" Deńca, ID 3788, High Elves Prince on Star Dragon: General; Heavy Armour; Shield, Sword of Anti-Heroes, Dragonhelm, Talisman of Preservation The Other Trickster's Shard, 639 Archmage Elf Steed Magic Level 4; Lore of High Magic Dispel Scroll Khaine's Ring of Fury Obsidian Lodestone, 335 Noble Elf Steed Lance; Dragon Armour; Ithilmar Barding Potion of Strength Luckstone Enchanted Shield, 131 Noble Elf Steed Heavy Armour; Battle Standard; Ithilmar Barding Charmed Shield Dawnstone Sword of Might, 164 15 Silver Helms Lance; Heavy Armour; Shield; FCG; Ithilmar Barding, 375 2 x 5 Ellyrian Reavers Bow (swap), 2 x 85 5 Ellyrian Reavers: 80 5 Dragon Princes of Caledor Lance; Dragon Armour; Shield; Standard; Musician; Ithilmar Barding, Banner of Eternal Flame, 175 4 x Eagle Claw Bolt Thrower: 4 x 70 1 Great Eagle: 50 Total Army Cost: 2399.0

Graliśmy meeting, prawie cały czas kontrolowałem stół, smok bał się dwóch blasterów, zabijałem mu śmietnik, ogólnie stracił bolce, dragonów, dwa fasty, orła, nie pamiętam czy coś jeszcze, ja sobie wysadziłem generała (trzy albo cztery kaskady) i chyba tyle z moich strat, ogólnie 14 dla mnie. Drużynowo 61 pkt. to dobrze, bo nie trafimy na jakieś potworki raczej :-)

II bitwa z TMNT, proponowali remis, ale Kapitan Klops chciał grać. Ogólnie miał rację, wygraliśmy 51-49 ;-)

Ja grałem z WE

Denis Seweryn, ID 3263, Wood Elves Spellweaver: general, 4 lvl, High magic, Asrai Longbow, Obsidian Lodestone, Earthing Rod, Ironcurse Icon 300 Glade Captain : BSB, Great Weapon, Asrai Longbow, Bow of Loren, Shield, Hail of Doom Arrow 156 Spellsinger:2 lvl, Lore of Heaven, Asrai Longbow, Dispel Scroll, 145 19 Glade Guard: FCG, Trueflight Arrow 315 19 Glade Guard: FCG, Starfire Shafts, Standard of Discipline 349 2 x 10 Deepwood Scouts: Trueflight Arrow, 2 x 160 2 x 6 Wild Raiders: 2 x 156 2 x 10 Waywatchers: 2 x 200 2 x Great Eagle: 2 x 50 Total: 2397

Początek bitwy dla mnie przyjemny, czarodziejka nie zdała lookouta !!!! Ale ilość ran- 1 Sad łatwo zabiłem wildów, orła zabił kot, jednych scoutów drugi kot, ja straciłem blastery(trochę za dużo szóstek rzucał...), śmietnik i połowę manów, 10-10. Komety nie chciały spadać od razu, w sumie miałem trzy, trochę pozabijały, ale bez szału.

III bitwa i Jeźdźcy Hardkoru 2... z mocnym składem :-)

Ze mną bardzo chciał grać Barbara, jego rozpiska to straszny potwór, jak ktoś nie ogarnie jej kilku myków, to jest po grze.

Lord of Tzeentch on Disc of Tzeentch: General, Great Weapon, Shield, Trickster's Helm, Talisman of Preservation, 358 Lord of Tzeentch on Disc of Tzeentch: Great Weapon, Shield, Dragonhelm, Talisman of Endurance, The Other Trickster's Shard, 318 Daemon Prince of Slaanesh: LVL 4, Lore of Slaanesh: Sword of Striking, Charmed Shield, Dragonbane Gem, Scaled Skin, Soul Feeder, Chaos Familiar, 520 Exalted Hero of Nurgle on Deamonic Mount: BSB, Great Weapon, Shield, Armour of Destiny, 254 Chaos Sorcerer of Slaanesh on Steed of Slaanesh: LVL 1, Lore of Shadow, Skull of Katam, 155 Chaos Sorcerer of Slaanesh on Steed of Slaanesh: LVL 1, Lore of Shadow, Dispel Scroll, Enchanted Shield, Luckstone, 175 5 Chaos Warhounds: 30 5 Chaos Warhounds: Vanguard, 40 3 x 6 Marauder Horsemen of Slaanesh: Standard Bearer, 3 x 100 2 x 1 Chaos Chariot of Nurgle: 2 x 125 Total: 2400

Ja te kilka myków ogarnąłem, a jeszcze wyszło mi wszystko co miało. Zacząłem, w pierwszej turze zabijam fasta, maga ze scrollem, jeden chariot, drugiego maga z shadowem i część fasta. Kacper ryzykuje, wylatuje diabłem, bsb, generał na dysku szarżuje w snajperów, ze s&s dostaje dwie rany. W CC zabijam mu generała, w swojej turze szarżuję na demona, w dwie tury CC go zabijam, wcześniej blasterami zabiłem bsb. Po śmierci diabła, Kacper się poddał, jedna z moich najszybszych bitew, niektórzy jeszcze się nie rozstawili Razz Pozostałym chłopakom niestety nie powiodło się i przegraliśmy 40-60. Mimo wszystko 152 pkt. to dobra pozycja wyjściowa na drugi dzień.

IV bitwa z Lewą Flanką Inhalators i grałem z bardzo miłym gostkiem, Lividiusem, chyba najmilsza bitwa na turnieju, kolega mieszka teraz w Lesznie, może być tak, że będzie nas odwiedzał w Poznaniu:-)

Runesmith: General, Rune of Stone, Rune of Iron, Rune of Spellbreaking, Rune of Speed, Rune of Speed, 120 Thane: BSB, Master Rune of Grungni, 150 Runesmith: Rune of Stone, Rune of Spellbreaking x2, Rune of Speed, 115 Master Engineer: Rune of Stone, 75. 30 x Dwarf Warriors: FCG, Great Weapon, 330 24 x Dwarf Warriors: FCG, Great Weapon, 270 30 x Hammerers: FCG, 450 Cannon: Rune of Forging, 145 Cannon: Rune of Forging, Rune of Burning, 150 3 x Gyrocopter: 3 x 80 pkt. 1 x Organ Gun: Rune of Accuracy, Rune of Forging, 170 1 x Organ Gun: Rune of Accuracy, Rune of Penetrating, 185 Total: 2400

Bitwa pod moją stałą kontrolą, turę za wolno zabiłem park maszynowy, z ciekawostek w pierwszej turze weszła mi duża kometa bez ifki z czterech kostek... niszczarka mi ją zniszczyła Sad w piątej pytałem się Klopsa czy ryzykować, bo prowadziłem 14, tyle mogło się skończyć, do zdobycia miałem 3 duże pkt. a w najgorszym wypadku byłoby 11 dla mnie. Plan prawie się powiódł, zabrakło dwóch woundów, skończyło się 15-5. Drużynowo chyba 69 pkt. więc świetna sytuacja wyjściowa do kolejnej gry, musimy mieć tylko troszkę szczęścia z parowaniem ;-)

V bitwa i I SOOWR, ja grałem z Laiq i jego dwarfami.

Runesmith: general, Shield, Rune of Spellbreaking x2, Rune of Stone, 113 Runesmith: Shield, Rune of Spellbreaking x2, Rune of the Furnace Rune of Stone, 118 Thane: BSB, Shield, Master Rune of Grugni, Magnificet Armour of Borek Beetlebrow, 213 2 x Master Engineer, 2 x 70 41 Warriors: Standard Musician, Great Weapon, 430 40 Warriors: Standard Musician, Great Weapon, 420 Gyrocopter, 80 Gyrobomber, 125 Grudge Thrower, Rune of Accuracy, Rune of Forging, Rune of Penetrating, 170 Cannon, Rune of Burning, Rune of Forging, 150 Cannon, Rune of Forging, 145 Organ Gun, Rune of Accuracy, Rune of Burning, 150 Organ Gun, Rune of Accuracy, 145 Total: 2399

Kolega zrobił dwa drobne błędy przy rozstawieniu, udało się rozstrzelać park maszynowy, miałem sporego farta, bo klocek z jednym runesmithem i jednym inżynierem nie zdał paniki na 9 z przerzutem i uciekł za stół. Skończyło się 18-2 dla mnie, teamowo 79 pkt.

Ogólnie jako team zdobyliśmy 280 (300) pkt. co pozwoliło nam wskoczyć na 5 m-ce, a wśród polskich teamów zajęliśmy 3, więc wynik meeeeega :-D Udało się wyprzedzić Gamblersów, Ordin, SS I, czyli kilka mega mocnych teamów :-D

Zdziwienie turnieju: Nie wysadziłem sobie żadnego blastera
Gwiazda turnieju: Generał Slaughtermaster- 7 kaskad, tylko raz zginął
Rozczarowanie turnieju: szkoda że nie podium, ale to już duża strata była...

Ogólnie nabiłem 77 pkt. bez porażki, dobry wynik, blisko mojego rekordu z DMP.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

7 Maneaters: Musician, Standard, Poisoned Attacks, Sniper, Brace of Ogre Pistolsx6, Ogre Pistolx1, 449Total: 2399
Jak to się ma do zasady, że cały oddział musi strzelać albo multiple albo single shotem?

Gratuluję wyniku.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

dzięki :-)

Ma się tak, że ten jeden strzela singlem, bo nie ma możliwości strzelania multiplem... było wałkowane jakiś czas temu na forum.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

No ładnie ogry cisnęły widzę:) Zarówno dwa IB jak i rozpa HH dawały radę. Fajny to był draft ETC w tym roku.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

draft praktycznie ograniczał tylko 2 działa. A ogry dzięki temu stały się stabilną armią może nie służącą do robienia masek ale 13-16 pkt z bitwy.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Też coś potem napiszę bo na tel za dużo pisania xd.
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

lahire12 pisze:Też coś potem napiszę bo na tel za dużo pisania xd.

Zaje*ista relacja =D>
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Brak czasu ostatnim czasem jutro będę miał czas to wstawię na otarcie łez to poziem że druzynowo zajęliśmy 10 miejsce na 40 :)
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Lenczek
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: Lenczek »

a czas mija...... ^_^

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Spokojnie już się pisze :D
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Wynik był zadowalający 10 miejsce z 40 drużyn. Cel został spełniony celowaliśmy w top 10 :)

Grałem na czymś takim:
Slaughtermaster: General, magic level 4, Lore of Heaven, Great Waepon, Hellheart, Talisman of Preservation, Ironcurse Icon: 395 pts
Bruiser: BSB, Rune Maw ,Heavy Armour, Great Weapon: 205pts
Butcher: magic level 2 Lore of Great Maw , Dispel Scroll, Great Weapon: 169 pts
9 Ironguts: Standard of Discipline, standard, musician, champion, look-out-gnoblar: 437 pts
3 Ogres: 2ndWeapon: 93pts
2x 10 Gnoblars: Trappers: 2x50 pts
4 Mournfang Cavalry: Dragonhide Banner, standard, musician, Heavy Armour, Iron Fist: 350pts
6 Maneaters: Banner of Swiftness, standard, musician, champion, light armour, Poisoned Attacks; Sniper; Brace of Ogre Pistols (x6): 417 pts
3x Sabretusk Pack 3x 21 pts
Ironblaster 170 pts
Total Army Cost: 2399 Pts

I Bitwa Woch
Rozpy nie pamiętam

Battleline

Wiedziałem że mi Gutstara tak łatwo nie przepchnie a rzesztę szybko stracę w 1 turze uciekły mi fangi za stół od czaru przeciwnik rzucił 3 i 3 ja dispel 3 i 2. No ok trudno BsB z 3+ wardem na dysku i 3 scullcrushery szarżuje w Manitersów i odziwo wygrałem o 1 :) to przestał. Spadła kometa z S6 i zabiła mi 2 IG 2 Manów a przeciwnikowi 3 scullchrusherów 2 rydwany 2x5 maruderów. Skończyło się 0:20 bo mi zagonił gutstar Kholek Suneater

II Bitwa Chaos Dwarfs

Battleline

Grę zaczął przeciwnik Hellcannon się zaciął do końca gry więc było miodzio K'daai Destroyer dostał z działa 4 rany więc nie wychodził zza górki puki błąd nie zrobiłem i gutstar poszedł za daleko i mógł wyszarżować zza górki bo rogiem widział i doszedł do nich wbił 7 ran w generała ale dostał tylko 1 ranę :) straciłem koty gnobblary fangi i manitersów on potwora i generała wyszło 10:10

III Bitwa HE
Gracz średnio ogarnięty nie miał zbytnio jak schować smoka za monolitem 1 strzał gen ward smok 3 rany magia nie szła manitersi próbowali ustrzelić maga na 7mkach ale po 1 ranie dostał na turę nie miałem komety bo rzuciłem 1.2.3.4 , Manitersi spadli w 3 turze od bolców fangi i gutstar byli skutecznie odginani przez fasty i nie dopadłem sivler Helmów. Wszystko prócz Gutstara bo był nietknięty nawet rany nie dostał. Akcja meczu 10 gnobblarów zlekceważonych zabiła w cc 3 bolce :D Wynik 13:7 w plecy

Battleline

IV Bitwa HE
Battleline
Przeciwnik zaczął i wyceciał smokiem 5 cali od Gutstara nawet go nie odgoł bo po co xD W magii rzucił tron nie zbiłem a potem + do tafa i miał smok tafa 10 a generał tafa 7 rzucił to z ifki i nic kostek mi jeszcze zostało to zbiłem tron. Moja tura Gutstar zarża w smoka przyjął koty odginają White Lion i gnobblary biegną odginać ich również manitersi odstzelili 1 bolca bo nie było innych celów fangi powoli flankują Lionów z 3 Ogrów działo ustawia się w kierunku Feniksa lodowego. Moja magia 1+ do siły w gutstar by ranić generała oddziałem na 4 a nie na 5 i -1 do trafienia w smoka . Działo strzela w feniksa i zadał 4 rany. Pora na cc, I tu był mój błąd bo nie zadeklarowałem wszystkich ataków w generała tylko kadra biła w niego a oddział w smoka i Generał przeżył a smok dostał 2 rany przestał na Stubbornie. Lioni szarżują w kota 5 Silverhelmów szarżuje w 10 gnobblarów i stoi w cc z nimi 4 tury cc :D Feniks na 1 ranie szarżuje w Gatów więc free Frag zabił kota i tyle w magii nic nie zrobił bolce zadały 1 ranę dla działa. Pora na cc z Gatami Generał padł feniks padł smok stoi na 2 ranach z gatów została kadra i FCG. Moja tura kot nr 2 i 3 blokuje Lionów bo już byli blisko Gatów bo by mi ich zabił. Ostatni oddział Helmów broni flanki Lionów przed fangami ja sobie spokojnie podjeżdzam i tracę ogry bo poszli jako odginaczka przed Helmami. Smok pada gaci mają 1+ do siły znowu a wcześniej manitersi podchodzą na 7 cal do szarży. Jego tura zabija ostatnie koty wkońcu zabił gnobblary i się ustawił w stronę działa by się do niego dobrać. W magii nic nie zrobił bo odpalony hellheart nic się nie stało magowi ale magia popsuta na turę. Gaci szarżuję w lionów dobiegli manitersi nie -.- Działo podjeżdza bliżej generała by strzelać w bolce w magii weszło stubborn w gatów w przerzut 6 w Lionów więc była szansa na przeżycie . Rzucam challenge generałem i przyjął championem padł i z overkilla dostał stompa :) Straciłem ostatnich gatów i stoi sama kadra ze stubbornem. Helmy podjeżdzają na bok działa ale nie z szarży z magi weszło +2 do tafa w lionów to raniłem na 3+ a nie na 2+ krzyczę challenge Generałem to przyjął BSB wbiłem mu ranę on mi też mały mag dostał 3 rany a bsb 2 ja zabiłem mu 6 ze stompami przegrałem ale stoję dalej :). Wkońcu dojeżdzają fangi i manitersi to nic nie zostało z Lionów to się poddał nie mógł wcześniej :D 20:0

V Bitwa DE
Meeting engagement

Kolega grał na kawalerii więc było Łatwo ustawiłem swoje Ogry po lewej stronie i powoli szedłem po przodu Warlocks próbowały flankować Gatów ale Manitersi pilnowali i nie wychodził zza monolitu Ogry uciekły za stół bo dałem flee i wyciągnełem lorda na koniu przed fangi działo strzelało po bolcach i w sumie to były podchody puki fangi nie zabiły lorda na koniu z 3+ wardem i 1+ save Na koniec straciłem działo fangi 2 koty gnobblary mu zabiłem śmietnik i zostala mu kadra i Warlocks także ugrałem 13:7

Jestem zadowolony z gier ugrałem Połowę ale wolę grać na Sierpie niż na Hellhearcie
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

ODPOWIEDZ