Orkanizacja

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Orkanizacja

Post autor: badyl »

to glownie do moda, ale moze i wszystkich, niech zaopiniuja
moznaby porobic podfora tak jak bylo na starym BP i jak teraz jest juz w Chaosie, jakos latwiej wtdy sie szuka to co sie chce jak juz jest duzo tematow zalozonych
pozdr

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a potem podfora podforów? I potem podfora podforum podforum.

Zły pomysł. To sprawi że każde z podforum będzie miało tak mało tematów że nie będzie wyglądać jak forum nawet. A tak orki mają całe jedno do dyspozycji i niech tu się odbywa ruch tematów. Rozpiski ma swoje podforum i tak dalej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Porządek na forum dla graczy O&G? Dziwny pomysl. :)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jeśli się dobrze zastanowic, to wychodzi na to, że taki podział jest kiepski. Dlaczego? Załóżmy że dzielimy nasze zielone forum na rozpy, raporty, taktyki oraz galerię. I co nam to daje? Nic. Jeśli się zamieści jakąkolwiek rozpę, raport czy zdjęcie na zadupiastym podpodpodfrum to nikt poza graczami o&g go nie znajdzie. A na ogólnym już tak. Ja swoje rozpy itd będę wrzucał na ogólnym, żeby jak najwięcej ludzi mogło zobaczyć/zaopiniować. IMO Thurion na forum chaosu po prostu przedobrzył i w najlepszym przypadku nic nie zyska na tym.

Pozdr!

EDIT: ;)

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Sie nie zgodze żeby to było potrzebne
bo nie jest :)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kołata pisze:Jeśli się dobrze zastanowic, to wychodzi na to, że taki podział jest kiepski. Dlaczego? Załóżmy że dzielimy nasze zielone forum na rozpy, raporty, taktyki oraz galerię. I co nam to daje? Nic. Jeśli się zamieści jakąkolwiek rozpę, raport czy zdjęcie na zadupiastym podpodpodfrum to nikt poza graczami o&g go nie znajdzie. A na ogólnym już tak. Ja swoje rozpy itd będę wrzucał na ogólnym, żeby jak najwięcej ludzi mogło zobaczyć/zaopiniować. IMO Thurion na forum chaosu po prostu przedobrzył i w najlepszym przypadku nic nie zyska na tym.

Pozdr!

EDIT: ;)
pamietaj ze istnieje cos takiego jak link ;)

ja mam zamiar wklejac swoje galerie, rozpy czy raporty w temacie chaosu, a nastepnie wrzocac linki do w.w. ciekawostek na forum ogolne

link - mala rzecz, a cieszy


a podzial da tyle ze bedzie porzadek :P i nie bedzie niczego ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Jak uważasz Thurionie. Ja nie widzę potrzeby podziału. A jak będę miał coś naprawdę ciekawego dla kumpli od O&G (np. dobry battle report), to wrzucę linka na forum O&G w jakimś ogólnym temacie i już.
Prawda jest taka, że na podforach armijnych będzie niewiele tematów. Nie stwarza to według mnie potrzeby podziału forum. Jeśli ktoś będzie miał ochotę wrzucić na forum zielonych np. fotki swoich figsów, wtedy zrobimy z tego temat "galeria zielonych" i przykleimy. Tam się będzie wrzucać fotki i linki.
Zgadzam się z Tobą, że porządek musi być, ale nie przesadzajmy. To tak jakby mając 20 figurek robić w nich porządki i dzielić te do tego pudełka, te do tej szafki, a tamte na tą półkę... ;)
Takie jest moje zdanie, a Twoje oczywiście szanuję :)

Pozdr!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kołata pisze:To tak jakby mając 20 figurek robić w nich porządki i dzielić te do tego pudełka, te do tej szafki, a tamte na tą półkę... ;)
to mnie przejrzales :P ja swoj chaos, no moze troche wiecej niz 20... ze 80 figurek :P to przestawiam i dziele na 4rech polkach, caly regal mam na nie przeznaczony :P

;)
Kołata pisze: Takie jest moje zdanie, a Twoje oczywiście szanuję :)
ja dokladnei tak samo :)



pzdr !!

Awatar użytkownika
badyl
Chuck Norris
Posty: 373
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: badyl »

jak chcecie, wiekszosc rzadzi, jest demokracja;]
mi tam uklad forum dla zielonych i podfora odpowiadal na starym BP, o podforum, podforum nic nie pisalem, wiec juz bez zlosliwosci chlopaki:)
koniec dyskusji, temat mozna zamknac
pozdr

Awatar użytkownika
5zyCh4
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Ożarów Maz.

Post autor: 5zyCh4 »

Mi tam ogółem obojętnie czy będzie podział na podfora czy nie.

Racja, będzie przejrzyściej... tylko po co?

Zawsze można po prostu przykleić temat.
.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

NIE-dla podzialu na podfora! 2 razy wiecej klikania myszka=2 razy wiecej czasu zanim dotre do tematu ktory mnie interesuje(przy mojej predkosci internetu nawet 1 klikniecie wiecej robi roznice :D )

Awatar użytkownika
Impaler
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Impaler »

Oi!!Geroff!!Stop it now ladz`!!Shut yer mouthies and do yer best!! :twisted:
Keine grenze,wolność dla squigów...
A tak na poważnie,jest ok.Pomysł z linkiem przedni Thurionie :wink:

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, jak na pozostałych forach armijnych toczą się spory o "podfora". Jedni chcą, inni nie (i ci drudzy są w większości :D). Żeby było śmieszniej, niektórzy co mają podfora, chcą je pousuwać :lol: A u nas porządek bez niczyjej ingerencji. I to przy takiej wysokiej aktywności. Jeszcze komuś zieloni kojarzą się z burdelem? :)

Pozdrawiam!

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

hehehe
zamordyzm pierwsza klasa

a wogole to OnG jest bardzo poprawna politycznie armia...u zielonych ciezko nabijac sie z czarnych...
jak kumpel zauwazyl-w zasadzie obowiazuje odwrotny "apparhajd"

inna sprawa-ze porzadek niezwykly...w zasadzie podfora sa ok,nie ma tematu worka w ktorym niektore pytania znikaja w potoku spamu

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

...u zielonych ciezko nabijac sie z czarnych...
Zmiażdżyłeś quas tym tekstem :lol:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

IMO nie wiem czy nie byloby dobrze zrobic 1 podforum z rozpiskami OnG tylko tutaj..
bo tak naprawde, to jedyna 'spamujaca' kwestia ktora wolalbym chyba miec pod reka zamiast na jednym ogolnym forum rozpisek.[/quote]

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

TruePunk pisze:IMO nie wiem czy nie byloby dobrze zrobic 1 podforum z rozpiskami OnG tylko tutaj..
bo tak naprawde, to jedyna 'spamujaca' kwestia ktora wolalbym chyba miec pod reka zamiast na jednym ogolnym forum rozpisek.
[/quote] o o o o wlasnie!

Awatar użytkownika
Astragoth
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Astragoth »

r0m pisze:
TruePunk pisze:IMO nie wiem czy nie byloby dobrze zrobic 1 podforum z rozpiskami OnG tylko tutaj..
bo tak naprawde, to jedyna 'spamujaca' kwestia ktora wolalbym chyba miec pod reka zamiast na jednym ogolnym forum rozpisek.
o o o o wlasnie![/quote]

coż i mnie brakuje podforum rozpisek ALE na forum ogólnym:
- zawsze możesz liczyś na komentarz nie zielonego (znaczy nie orkowego :wink: ) gracza a czasem to dużo daje
- zawsze masz wiekszą okazję zerknąć na rozpiske nie zielonych i zobaczyć co można spotkać

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

A mnie to raczej wszystko jedno bo i tak daje pokaż posty od ostatniej wizyty :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

TomCio pisze:A mnie to raczej wszystko jedno bo i tak daje pokaż posty od ostatniej wizyty :wink:
No wlasciwie to ja tez - jednak to jest urok BP ; )
Tylko ze jakbym w przyszlosci chcial sobie poszukac czegos, to moze byc gorzej przekopywac sie przez wszystkie rozpiski. no ale opcja 'szukaj' jest, to da sie przezyc chyba

ODPOWIEDZ