Zbieranie armii Orków i Goblinów

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Re: Zbieranie armii Orków i Goblinów

Post autor: MikiChol »

Są jeszcze gorsze :roll: , bardziej chodzi mi o alternatywę z innej firmy niż GW. Ork na grzbiecie nie jest wymagany.


Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Jak gościowi 150 PLN (typowa cena z drugiej ręki) za finecastowego azhaga nie podeszło, to gdzie mu podejdzie towar za 60 funtów czy 80 euro ;)
Ale brzydkie, w większości nie są. Jak ktoś ma pieniądze, może się skusić.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Akurat na cenę finecastowego Azhaga nie wybrzydzam [-X , po prostu mam uraz do tego materiału, więc nawet nie biorę go pod uwagę. Chodziło o medal, który zwykle, jak widziałem schodzi po 300zł.
Ech widzę, że tak dobrze jak myślałem nie będzie. Chyba pozostaje konwersja z jakiegoś smoczura.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Metalowego azagha kupiłem z rok temu w tym dziale za 150pln.

A 5ed wiverna azagha jest bardzo spoko imo i w miarę tanio chodzi.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Moim zdaniem też, klasyczny azhag na wężowym wyvernie, daje rade mimo że wzór ma ćwierć wieku.
Ale wiadomo, gusta.

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Wczoraj metalowy Azhag poszedł na Allegro za 316 złociszy, dobrze że dostałem swojego jeszcze przed erą finecastu za normalniejsze pieniądze.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Co kto lubi, jak dla mnie szkoda że tak rzadko widuje się alternatywne wyverny, bo modele innych producentów są naprawdę genialne.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Staroedycyjne wywki ftw
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ