Magia.

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
c3ler0
Plewa
Posty: 7

Magia.

Post autor: c3ler0 »

Witam, i zarazem pozdrawiam. Dobrze przejdę do konkretów. Jako, że często gram armią mojego brata (O&G) postanowiłem zrobić rozpiskę na maksymalnej magii i tylko teraz nie wiem czy ten pomysł przejdzie. Myślałem o rozpisce na 2k punktów. Czarodzieje w rydwanach, ew. na jakimś wzgórzu i teraz mam problem bo waham się, która domenę zabrać (małą zieloną lub dużą zieloną) i jak to zrobić aby później przeciwnik mnie jedną szarżą nie rozgniótł. Proszę o jakieś konkretne wypowiedzi i wskazówki. Chciałbym zrobić armię głownie pod ofensywę, więc myślę, że popychaczka orków by była dobra. Jeśli ktoś by mi jakąś podstawową rozpiskę zrobił to bym był wdzięczny. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

domeny wybiera sie wybierając magów. orkowie maja duze a gobosy małe łaaa. magia goblinow ładnie sie przebija ze względu na tanie grzyby generujące kości.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

sam coś stwórz, a my coś podpowiemy, a nie idziesz na łatwiznę :p

Chociaż mogę coś zasugerować:

Hero:
3x szaman + BO

Core:
jakieś fasty + jakieś klocki

Special:
troche strzelania i co tam chcesz

Rare:
2x doom i może pojedyńcze trolle(jeśli BP)



powodzenia w kombinowaniu

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

To ja podpowiem tyle. Że jeśli ma być ofensywa to shamani orków - masowa popychaczka. Jeśli zaś chcesz strzelać z maszyn, to lepiej wypadają chyba goblińscy shamani, bo maja popychaczki na jednostkę, przy masowej popychaczce załogańci też idą.

c3ler0
Plewa
Posty: 7

Post autor: c3ler0 »

loko pisze:domeny wybiera sie wybierając magów. orkowie maja duze a gobosy małe łaaa. magia goblinow ładnie sie przebija ze względu na tanie grzyby generujące kości.
Tyle, że doomy odpadają ze względu na popychaczkę.
loko pisze:domeny wybiera sie wybierając magów. orkowie maja duze a gobosy małe łaaa. magia goblinow ładnie sie przebija ze względu na tanie grzyby generujące kości.
Ale gobliny mają bardzie defensywną magię, niż ofensywą. A ja chcę stworzyć armię wyłącznie ofensywną.
To ja podpowiem tyle. Że jeśli ma być ofensywa to shamani orków - masowa popychaczka. Jeśli zaś chcesz strzelać z maszyn, to lepiej wypadają chyba goblińscy shamani, bo maja popychaczki na jednostkę, przy masowej popychaczce załogańci też idą.
Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego nie chcę szamanów goblinów - jeden co czyta ze zrozumieniem. =D>
Deather pisze:sam coś stwórz, a my coś podpowiemy, a nie idziesz na łatwiznę :p

Chociaż mogę coś zasugerować:

Hero:
3x szaman + BO

Core:
jakieś fasty + jakieś klocki

Special:
troche strzelania i co tam chcesz

Rare:
2x doom i może pojedyńcze trolle(jeśli BP)



powodzenia w kombinowaniu
Dzięki za rozpiskę. :lol2:

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=21663

Opcja szukaj nie boli. Używajcie jej zanim zaczniecie odkrywać Amerykę na nowo.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Brygu pisze:To ja podpowiem tyle. Że jeśli ma być ofensywa to shamani orków - masowa popychaczka.
Rozumiem, że mali szamani też mają(jeśli wylosują) rzucać "szóstką" ?
Fajne masz kości :p

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

wystarczy, zeby raz sie udalo. orczy szaman z power stonem ma spory sens przy takiej taktyce.
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

mialem okazje przez ost 3 dni obserwowac granie w WFB/40k w Pradze. Wspomnialy mi sie piekne czasy sprzed ok 8-10lat.
rozpiski takie "do pogrania" a nie wyzylowane do granic absurdu.

w zasadzie o zielonych w ciagu ost lat powiedziano juz chyba wszystko. szukanie nie boli.

Awatar użytkownika
Kegriz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Post autor: Kegriz »

może w złym miejscu to piszę a może w dobrym.

Ma ktoś może w PDF'ie orcze karty magii?? z chęcią przyjmę na kegriz@wp.pl
albo jakieś linki ;-)

no ew. kupię oryginały ale chyba na to nie ma co liczyć ;-)
Rafał

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Nie tyle zły dział, co takie prośby na forum są raczej niedozwolone :wink:

Myślę, że za pomocą opcji "Szukaj w google" znajdziesz je najszybciej, a oryginały widziałem na ebay'u :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Kegriz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Post autor: Kegriz »

upst. Więc cofam prośbę i dzięki za info ;-)
Rafał

ODPOWIEDZ