Savage Orcs

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Re: Savage Orcs

Post autor: Magnaf »

ja sie podniecam spider bannerem :-) ten morkowy jakos mi nie lezy.

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

Zastanawiał się ktoś nad savagami z lukami i poison bannerem. Tak kminię nad BSB na pajeczaku w savagah to strzelą i klepną z poisonem i zy nie skzoda na to ew. big'unów.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ja gram ostatnio na takim układzie - drogi jak jasna ciasna ale narazie jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

BSB w tym układzie schodzi od pierwszej lepszej templatki. Lepiej dać go z buta. Nie mieści się w oddziale, ale ma normalny LOS!.
Life's a game with save and load features disabled.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ja oczywiście gram na bsb na piechotę

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

jak sobie wyliczyłem to salwa z 30 chłopa ściąga jakąkolwiek maszynę, a przy dobrych wiatrach albo inżyniera albo hellblastera :D do tego stand i shoot i poisony w CC

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

niestety minusem jest ten ultra słabo broniony BSB który może zejść z byle czego

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

ta, od kichnięcia, ale tak sobie myslę że chyba nejlepiej jednak na pajeczaku i zasłaniać się trollami albo gigantem przed armatami itp

Piotr_Pawlow
Plankton
Posty: 3

Post autor: Piotr_Pawlow »

Witam
Dopiero zaczynam bawić się WFB. Zacząłem od orków i mam pytanko w zestawie można złożyć Big Stabba jak to się ma do całości oddziału?
Czy warto złożyć tę formację 1x, 2x 3x w oddziale 30? Czy jedynie wszystkich z 2h?

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Zacznij od innej armii :mrgreen:
300-450 punktów na oddział to główne ograniczenie.30-paru savage może się uda wystawić na jakimś turnieju więc jak kupisz czwarty box to dopiero możesz zacząć myśleć o stabbie,tak dla fanu.
Inaczej chyba się nie wystawia/skleja/używa.
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

1x wystarczy.
Ogólnie to wygląda tak jak nettersi w night goblinach - model jest jedynie oznaczeniem ulepszenia oddziału. Dowolnie duży oddział potrzebuje jednego takiego modelu a zazwyczaj gra się na oddziałach w okolicach 40 modeli. Więc na 30 modeli które masz możesz złożyć jedną Big Stabbę jednak więcej nie ma sensu.
Obrazek

Gibon

Post autor: Gibon »

Piotr_Pawlow pisze:Witam
Dopiero zaczynam bawić się WFB. Zacząłem od orków i mam pytanko w zestawie można złożyć Big Stabba jak to się ma do całości oddziału?
Czy warto złożyć tę formację 1x, 2x 3x w oddziale 30? Czy jedynie wszystkich z 2h?

Swoją 30 dzikusów składałem z dwiema ręcznymi brońmi. Żadnego big stabba. Możesz złożyć, ale w rozpie nie daje się tego :wink: Jedynie kwestia wyglądu jednostki, a jak będziesz to miał i w rozpie i w jednostce to bomba :) Nie ma tu też żadnego minimum typu 30 dzikusów = 3 stabba. Składasz jak chcesz.

Piotr_Pawlow
Plankton
Posty: 3

Post autor: Piotr_Pawlow »

Niema co się łamać. Czemu mam zapomnieć o tej armii bo ciężko się gra, bo jest trudna, animosity... Trzeba stawiać wyzwania przed sobą i grać od poczatku tym czym się chce grać :D Dziękuje za porady

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Słowian »

Fanatic pisze:Zacznij od innej armii :mrgreen:
bez takich podśmiehujków :evil:

Armia jest świetna :!: najlepsza :!:

a co do gry to do wszystkiego można się przyzwyczaić, jest czym przywalić i już jesteśmy zaliczani do "normalnego" koszyka (tylko eksperci z ETC o tym nie wiedzieli więc był wysyp orków w topowych reprezentacjach).
W Corach masz dzikusów i nocne gobliny, jak zostaje miejsce to dorzucasz fasty ( te ustawiasz tyłem do wroga aby z animozji nie szarżowały :roll: )
W specjalach jest sam miód : Trolle, rydwany i squigi. Czasem nawet można BO wystawić go modele są bardzo wdzięczne.
W rarach maszynki w tym najlepszą na świecie czyli Doom diver ( gleba łaaa gleba dl tych co czytają w ojczystym języku).
O bohaterach mogą krążyć legendy, są twardzi ( orkowi), silni ( orkowi) , oraz zabójczo przystoini ( orkowi) lub też masz tanich ( gobaski, szczególnie polecam na wilku takiegoś gościa lub dwóch).

W razie pytań wal, nie możemy dopuścić aby nasze zielone Waaahg traciło warbosów z powodu jakiś religijnych "Fanaticów" :mrgreen:
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Słowian pisze:jak zostaje miejsce to dorzucasz fasty
Kowboje na wilkach imo lepsi bo nie muszą testować animozji i a też są mega tani a śmieci wroga potrafią ogarnąć ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
BloodyChomik
Plewa
Posty: 9

Post autor: BloodyChomik »

Witam!!!
Czy ktoś mógłby podesłać zdjęcie starych Savage Orcs. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ chcę mieć hordę tych Zielonoskórych a nie chcę żeby wszystkie były identyczne, zdjęcia pomogą mi zdecydować czy warto :P
Ostatnio zmieniony 27 sty 2014, o 19:00 przez BloodyChomik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Obrazek
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ