Alternatywne figurki Skavenów

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Alternatywne figurki Skavenów

Post autor: vocal »

a mi sie właśnie model abomki masakryczne nie podoba;] zresztą jak ktoś 2 używa to jedna inna by była 8)

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Zawsze można z innych elementów ją komponować ;) Bo wybór jest :wink: Ale o gustach się nie dyskutuje :roll:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

W temacie abomy to ja czekam na model od MaxMini ale chlopaki strasznie się z nią ociągają :(
Mam tylko nadzieję że kiedyś ją wreszcie wypuszczą =P~
http://www.maxmini.eu/forum/index.php?topic=433.0
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Fajna, chociaż mało szczurowata.
Obrazek


Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

o, własnie tego szukałem i nie mogłem znaleźć:) sztandarowy i 'abomka' z innym malowaniem powinny być ok. ale ceny rzeczywiście wow...

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Jakieś pomysły na Rynsztokowców? Nie ukrywam, obecne modele to totalna porażka jak dla mnie...

Obrazek

Znalazłem taką konwersję z Klanbraci i ona wydaje mi się najlepszym wyjściem z tej sytuacji, a może ktoś ma coś "lepszego"?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja używam gutter runnersów
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

Awatar użytkownika
Gooffy
Falubaz
Posty: 1166
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Gooffy »

A tak wracając do adomki to to jest fajna opcja która mi najbardziej odpowiada.
Niestety ma jedna wadę. cena powala 160$
http://www.thehogsofwar.com/2010/05/stu ... ation.html
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak dla mnie to największą jej wadą jest to że ma kółka :-8
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Gooffy
Falubaz
Posty: 1166
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Gooffy »

Mi się podoba. Uważam że kółka dodaja jej klimatu. Mniej więcej taką adomkę zaprezenowano w podręczniku do Skavenów.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Wiecie że GW może zrobić "wjazd na chatę" sprzedawcy tego potworka. Przypatrzcie się kółkom a następnie spójrzcie na swój dzwon =D>

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

to samo tyczy się ostrzy na brzuchu ale nie sądzę żeby skopiowanie kółek mogło wystarczyć do zrobienia jakiegokolwiek wjazdu
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

wjazd to za mocne slowo - na pewno najpierw sprzedawca figurki dostanie ostrzezenie z dzialu prawnego, do ktorego sie zastosuje... Ale jak dla mnie wiele na tym nie stracimy, figurka jest droga i średniej urody.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

paskudna a nie średniej urody:D wolałbym już dociąć i zmiksować oryginalny model.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

vocal pisze:paskudna a nie średniej urody:D wolałbym już dociąć i zmiksować oryginalny model.
Zgadzam się. Figurka gw ma też swój urok :oops:
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

http://allegro.pl/rackham-confrontation ... 20795.html

Takie coś znalazłem dzisiaj na alledrogo. Z tego co widziałem wydali 6 róznych modeli. Podobaja mi się te szczury.
Można dorzucić do Slavów albo niech ciągną ot taki dzwon ;) Chyba kupię sobie na urodzinki te 2 boxy.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Mantic zapowiada nową grę osadzoną w kosmosie w której ludzie zmierzą się ze... zmutowanymi szczurami. Na razie są tylko zielone ulepki, ale zapowiadają się ciekawie. http://www.manticblog.com/?p=5397
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

http://allegro.pl/skaven-grenadier-rats ... 90856.html

Coś takiego nadawałoby się na konwersję na Jezzaile? Nie wiem czy skala dobra.

ODPOWIEDZ