Alternatywne figurki Skavenów

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Alternatywne figurki Skavenów

Post autor: szeszej »

Do założenia tego tematu skłoniła mnie niezbyt miła perspektywa kupowania Szturmszczurów w ilości 40 za dość duża kwotę 260 zł ;).

Bez dalszych wstępów - czy znacie jakieś dobre alternatywne (i w miarę możliwości tańsze) modele do szczurków?

Z moich poszukiwań znalazłem: https://www.blacktreedesign.com/uk/home.php?cat=2344 ale szczurki są tylko minimalnie tansze, a nie wyglądają tak dobrze

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ciężko to przyznać, ale do skavenów jest mało alternatwynych modeli, to nie elfy, które przewijają się w prawie każdym systemie fantasy. Można co najwyżej doradzić szukanie okazji na aukcjach/ ogłoszeń o sprzedaży, ale tak normalnie to raczej stormów nie dostaniesz. Zresztą tyczy się to wszystkich modeli do tej armii.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

szeszej pisze:Do założenia tego tematu skłoniła mnie niezbyt miła perspektywa kupowania Szturmszczurów w ilości 40 za dość duża kwotę 260 zł ;).

Bez dalszych wstępów - czy znacie jakieś dobre alternatywne (i w miarę możliwości tańsze) modele do szczurków?

Z moich poszukiwań znalazłem: https://www.blacktreedesign.com/uk/home.php?cat=2344 ale szczurki są tylko minimalnie tansze, a nie wyglądają tak dobrze
Tak, tylko że:
a) zbierając tą armie wiedziałeś w co się pakujesz
b) stormverminy GW są zajebiste

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Wiem, że są zajebiste, ale temat miał być bardziej ogólny, a nie tylko pomoc dla mnie w szukaniu :P, to tylko inspiracja do założenia była ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

tańszych modeli niż plastiki pakowane po 20 sztuk w pudełko nie kupisz
Obrazek

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Wiem, że minimalne pocieszenie, ale mnie by każde 20 zł zaoszczędzone radowało :) Trzymaj: http://www.gamesrus.com.pl/CMS/Skaven/S ... iment.html x 2 = 240 zł + oryginalne figurki GW
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

No jak już się tak wszyscy uparli na te stormverminy to tutaj można za 115 ;) http://www.arena-sklep.pl/

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

A ja kupuje w lokalnym sklepiku za 115zl i nie płace za przesyłkę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Tak naprawdę to ciężko jest znaleźć tańsze odpowiedniki GW jeśli chodzi o skaveny. Skaveny GW są zajebiste i jak dla mnie nie ma sensu szukać czego innego zwłaszcza, że nie ma w czym przebierać. Stormverminy GW to chyba jedne z najładniejszych elitarnych jednostek od GW. Naprawdę bombowe.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

tu dopłacisz, zaoszczedzisz na figsach z islanda;] ciesz się że nie potrzebujesz 30 metali elity jak w części innych armii;] czy jak w krasnalach gdzie sporo modeli elit tylko z MO/aukcji... i tak mamy najtańszą elitę z wfb. ale poszukaj na forum w dziale sprzedaży (ostatnio stormy były, nie wiem czy na allegro nie wylądowały, metalowe do tego;]) albo załóż ogłoszenie że kupisz.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

vocal pisze:... i tak mamy najtańszą elitę z wfb.
Stormverminy są w corach i cory mamy najładniejsze. Plastikowe Plague Monki są według mnie mega brzydkie i sam używam metalowych a to już nie jest tania sprawa. Mam około 30 starych metali a jeszcze drugie tyle mi potrzeba
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ja mam koło 60 metali, kupowałem je kiedyś po cenach plastików praktycznie.. a teraz metal monków na aukcjach praktycznie nie ma:/

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no i cos do myszy AOW zrobił;] super ze coś zaczęli dłubać.. tylko czemu tak podobny do queeka?;/ czekan, baner na plecach... za to stylistyka jak gw, z tym że mam wrażenie że o ile w poszczególnych armiach robili cos ponad to co oferuje gw to u nas zrobili coś o jedynie zbliżonej jakości (a nie wiem czy nie słabszego bo np. w porównaniu do nowego queeka ma słabszą dynamikę). co myślicie?

Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Weź pod uwagę że przynajmniej nie nosi na plecach końskiego szkieletu jak model GW ;). No i może być prostszy do ustawienia w regimencie. Choć fakt że dynamizm nie powala.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

wogóle warlordów mamy pod dostatkiem - queek, z IoB, dwa modele specjalne, kilka podstawowych. A do tego wszyscy dość podobni do siebie na wzajem :(

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakby liczyc Spine taila, Craventaila i tego z Games Daya to jest sporo... imo ten z AoV jest zbyt podobny do innych ; /

Co do ceny - ja swoich 42 monków kupiłem za 200, były czasy z 3 lata temu jak chodzili workami na allegro - w dwa miesiące przebiło sie około 150 modeli, ale od tego czasu skończyła się gorączka złota przy skavenach

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

widziałem jeszcze ostatnio innego herosa pieszego z innej firmy ale nie moge sobie przypomniec co to było:/

za to sobie przypomniałem o tym:
Obrazek

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Ten model byłby alternatywą dla czego dokładniej? :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no może sam pokmiń, aż tylu opcji nie ma chyba że wsadzisz to na podstawkę 40x40... :D

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Aboma by GW zdecydowanie mi bardziej pasi :wink:

ODPOWIEDZ