CHWALIMY SIĘ SWOIMI BONEBREAKER'AMI! :D

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: CHWALIMY SIĘ SWOIMI BONEBREAKER'AMI! :D

Post autor: Aron_Banalny »

ładne te modele, ale nadal wygląda to jak rat ogr z doklejoną od czapy platformą. brak tym wszystkim konwersjom spójności, przypominaja bardziej kolaż.
bardzo fajnego bone ripera zrobił CHYBA vocal, z blodcrushera. Kaleson też ma bardzo fajne, hehe, w sumie najlepsze (ja je robiłem)
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Zarzuć foty. :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

trzeba o to prosić Kalesona
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jeden mój idealnie pasuje do Twojego opisu, czyli ratogr, platforma od czapy i na tym klepacz. Drugi natomiast, będący realizacją mojego wyobrażenia warlorda siekającego fellbladem jest imo całkiem oryginalny i spójny. Do tego wykonanie jest chyba nie najgorsze (choć trochę do życzenia może pozostawiać)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kefas reobił tego bonebre4akera - i faktycznie jest to nalepszy bonbreaker na swiecie imo :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ