nowe Vampire Counts 8ed [update w pierwszym poście]

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: nowe Vampire Counts 8ed

Post autor: Lazur »

nie jest to wcale chybiona data. GW co swoje i tak sprzeda przed świętami a po wypuszczeniu VC w styczniu i tak się sprzedadzą.
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Shinue pisze:nie doceniacie angoli.
takie posuniecie spowoduje, że ludzie wydadzą kasę podwójnie:
pierwszy raz przed świętami, no bo trzeba coś kupić/dostać na prezent więc każdy łyka co jest (tradycja świąteczna)
drugi raz po świętach bo wychodzą superanckie wampiry, które trzeba mieć. i w czasie gdy na runku styczeń jest miesiącem zapaści, GW będzie zarabiać kasę na wampirach. cwane ;)
A ja właśnie sobie obiecałem, że nic z tego i nie kupię nic do Warhammera aż do wydania nowych wampirów jeśli GW takie chamskie i tylko robi smaka że cos wyjdzie i nic więcej - w dodatku jeszcze armia która poprostu od lat czeka na nowy AB... Ostatnią głupią rzeczą jaką bym zrobił zbierając wampiry to kupił coś do nich lub wypultał się z kasy na święta mając wiedzę że za 3 tygodnie mam nowy podręcznik #-o

Jest jeszcze druga opcja:

że żadne wampiry w styczniu nie wyjdą! :lol2:

Nie no żartuję - nie stresujta się. :wink:

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Remo pisze:A ja właśnie sobie obiecałem, że nic z tego i nie kupię nic do Warhammera aż do wydania nowych wampirów jeśli GW takie chamskie i tylko robi smaka że cos wyjdzie i nic więcej - w dodatku jeszcze armia która poprostu od lat czeka na nowy AB... Ostatnią głupią rzeczą jaką bym zrobił zbierając wampiry to kupił coś do nich lub wypultał się z kasy na święta mając wiedzę że za 3 tygodnie mam nowy podręcznik #-o
A po Polsku :?:
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

nie czepiaj się


czuje się jak Andrew...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.


Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wklejam fotosy z linku od Fifniaka. IMO zajebioza :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

O rzesz w mordę! :shock:
Szczególnie świetni są BK.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Na warseerze jest więcej fotek... wight king i krell sa zajebisci;) A właśnie do końca miesiąca wyjdzie też Heniu :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Aaaaaa zajebiste!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Ktoś dał radę przeczytać zaklęcie winds of death? Widać, że zaklęcia mają bardzo niskie castingi. Oraz można lore atribuite odczytać - za każde rzucone zakęcie czarodziej lub model w 12 " będzie odzyskiwał ranę - coś jak w lore of life.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ta atrybut jest taki jak w Life chyba, że caster albo friendly model odzyskuje rane:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

The Coven thing is a chariot mount for your Vampire (it IS on a chariot base, in case some people wonder), with two pallid handmaiden who has always strike first...and creepy ethereal things that has 2D6 attacks. (maybe move as ethereal as well, not sure)

However, I think it is quite expensive (seeing about 6xx points at the Battle Report for this entry (cost include the Vamp, indeed)

Also, if I'm not mistaken... before the first enemy model could try to strike your Vampire, they must roll a D6 and add their LD, compare to your roll (add Ld as well) and suffer penalties depending on the difference of the outcome.


Crypt Horrors are nice with S4 T5 3A and 3W each.... regeneration, poisoned attack. Pretty much like beefed up Ghouls.

And since they are Monstrous Infantry, they will put loads of poisoned attacks as well as Stomp.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Ma ktos pełny numer?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawe jak zostaną potraktowani nekromaci w nowym booku, czy będą konkurencją dla wampów(jak w dawnych dobrych czasach) czy znowu zrobią z nich pierdołowate wampire-wanna-be
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

:shock: Zbieram szczękę z podłogi. Mortis engine wgniata w ziemię, nie mówiąc o black knightach i monstrualne ghule :)
Ostatnio zmieniony 25 gru 2011, o 21:25 przez Azgaroth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

hehe no i są lachony na tronie :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Lore atribute do przewidzenia - każdy udany czar regeneruje signle wound herosowi lub modelowi do 12" :)

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

mortis engine jest najladniejsza figurka jaka widzialem, bk tez bardzo fajni, wright ridersi sa ok, najgorzej wypada MI
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Uber modele :shock: . Te coven throne/mortis engine są straszliwie oczojebne :mrgreen: , ale i tak GW natrzepie na tym taaką kase że ho ho #-o :shock: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Infernal Puppet pisze:Uber modele :shock: . Te coven throne/mortis engine są straszliwie oczojebne :mrgreen: , ale i tak GW natrzepie na tym taaką kase że ho ho #-o :shock: .
Wight King 40 zł
Krell 50 zł
Isabela 40 zł
3 x Vargheist 142 zł
5 x Black Knights 90 zł
Book + karty magii 140 zł
Kit Mortis Engine – zapewne minimum 150-160 zł


Czyli cenowy kosmos :) O dziwo BK kosztują w miarę sensownie. Na nowe zakupy z 500-600 zł trzeba mieć. Mam nadzieję, że ugrywalnią kawalerię żeby był sens jej kupna w ogóle. Zaczynam zbierać kasę ;)

Zablokowany