Vargheists czy Crypt Horrors? jak i ile skleić?

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Vargheists czy Crypt Horrors? jak i ile skleić?

Post autor: stithu »

Cześć

Mam pytanie kupiłem 10 boxów tych modeli po miłej cenie, czyli razem 30 modeli. I mam dylemat w jakich proporcjach do siebie mam je skleić. Kusi 10 Crypt Horrorów na 20 Vergheistów bo Crypty zawsze można zproxować np Skin Volfami z Forge Worlda lub innymi modelami a Vergeisty już ciężej tak mi się wydaje. Proszę o porady natury doświadczonych graczy.
Odrazu powiem ze nie gram i nigdy nie będe na zasadach Euro :D

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Errrrr...

2 x 10 cryptów i 1 x 10 (albo 2 x 5) vargheistów? Ale taka ilość to raczej tylko na bitwy 3000+.

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

20 cryptow i 10 verghestow powinno byc ok.
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Ja bym mimo wszystko proponował 18 Horrorów i 12 Vargheistów. Widywałem już 2x9 Horrorów i Vargheisty w oddziałach po 6 :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

No tak tylko Crypty to ja moge łatwo proxować tymi Skin Wolfami albo innymi modelami a Vargheisty nie tak łatwo już prawda. Bardzo mnie kusi opcja wystawienia 2x10 Vargheistow i zrobienia przeciwnikowi terapii szokowej z nich na flankach.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

twoja pierwsza mysl wydaje sie sluszna - crypt ghoule maja mase alternatywnych modeli, vargi imo niewiele
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Nie wiem czy bym proxował coś tańszego czymś droższym i niekoniecznie ładniejszym :P... Chyba lepiej z titan forge.

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

No o tym czy coś jest ładniejsze czy nie to wole się nie wypowiadać bo o gustach się nie powinno mówić, zresztą jak by wszytkim sie podobały podobne rzeczy to świat byłby nudny. Dla mnie Skin Wolfy z Forge Worlda (mam ich 15) maja klimat i to taki jakiego mi brakowało od dawna bo ma w sobie jakiś pierwiastek świata Likanów i Vampirów jaki sie przetacza przez wiele książek czy filmów. Zresztą Forge World i Games Workshop to ta sam stajnia :D

Dzieki za rady chyba wybiore opcje 10 Crypt Horrorów i 20 Vargheistów a potem z biegiem czasu wedle potrzeby dodam kilka modeli jak bede ich potrzebował by wzmocnić szeregi Krwiopijczej armii.

Cthr
Plankton
Posty: 3

Post autor: Cthr »

^(;,,;)^

ODPOWIEDZ