Bandy w Mordheimie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Bandy w Mordheimie

Post autor: Infernal Puppet »

Pomiot chaosu:trudny do zabicia.
Spróbój zabic coś, co nie ma de facto anatomii :wink: . Podobną zdolność ma troll ( a właściwie to nawet lepszą, bo zdaje automatycznie ), a pomiot, choc mocny jest i dosć losowy ( jak na stwora chaosu przystało ).
Czarnoksiężnik:umiejętności strzeleckie.
Niektóre czary są pewnego rodzaju strzelaniem, stąd strzelckie. Sam czarnoksiężnik nie ma dostepu do broni strzeleckiej.
Zbroja chaosu:50gc.
Gramy na społowione koszty zbroni ( w wypadku mojej bandy nawet nie całkiem społowione ).
Leczący czar od Nargiela.
Nie leczący, tylko dajacy regenerację, to nie to samo :wink: .
Znamiona chaosu:15gc za stronnika.
Za dużo :wink: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

A ja jakbym znał tą bandę...
PS. Wpadnij na forum klubowe bo nie wiem czy grasz w te sobotę (moi SW czekają)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Infernal Puppet pisze:Podobną zdolność ma troll
Troll posiada również inne ciekawe "umiejętności"Stupidity i Always Hungry.Rozumiem że 200goldu piechotą nie chodzi ale w połączeniu z leczącym od Nargiela może prowadzić do powstania niemalże niezniszczalnej maszynki do zabijania.
Infernal Puppet pisze:czarnoksiężnik nie ma dostepu do broni strzeleckiej
Moje przeoczenie,teraz wszystko gra.
Infernal Puppet pisze:Gramy na społowione koszty zbroni ( w wypadku mojej bandy nawet nie całkiem społowione ).
Połowa kosztu "blachy na klatę" jest świetnym pomysłem,w końcu ma jakikolwiek sens ich kupowanie(50gc adekwatne jak najbardziej).
Infernal Puppet pisze:Nie leczący, tylko dajacy regenerację, to nie to samo
Ale efekt podobny :wink: .Jak już wspominałem, w połączeniu z czołgiem może być lekko przegięte.
Infernal Puppet pisze:Za dużo ?
Za -1 do trafienia w ww myślę że 20gc byłoby lepsze.
Trochę się czepiam :wink: , kawał solidnej roboty zrobiłeś =D> .

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Umiejętności strzeleckie dla czarnoksiężnika? No dobra. Biorę weapons expert i nawalam z blundera albo czego tam :P
To, że nie ma dostępu do tej broni, to nie szkodzi. Jeśli ma dostęp do umiejętności strzeleckich, to pierwszy awans pt. new skill daje mu możliwość kupienia sobie dowolnej broni strzeleckiej.
Nie to, żeby to jakieś straszne przegięcie było, bo jak czaruje to nie strzela, i odwrotnie. Tak tylko zwracam uwagę :)
Za -1 do trafienia w ww myślę że 20gc byłoby lepsze.
Za -1 do trafienia to koszt mutacji w CoC wynosi 25 gc ;)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Skavenblight pisze:Umiejętności strzeleckie dla czarnoksiężnika? No dobra. Biorę weapons expert i nawalam z blundera
Myślę że abrakadabry mają lepsze skile do wyboru choć teoretycznie jest to możliwe.
Skavenblight pisze:Za -1 do trafienia to koszt mutacji w CoC wynosi 25 gc
20 chyba lepsze niż 15? :wink:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Umiejętności strzeleckie dla czarnoksiężnika? No dobra. Biorę weapons expert i nawalam z blundera albo czego tam
O ironio właśnie tak zrobiłem po ostatniej bitwie :mrgreen: ( nie czytałem tego wcześniej ). Ale jako, ze czarodziej ma aktułalnie BS 2 ( stracił oko ), stołów raczej nie zawojuje 8) . Ostatnia bitwa wogóle byał dość orginalna - bawiliśmy się w oblężenie "zamku" ( moi nawet drabiny nosili ), z chaosem, orkami i shadow warriorami ( wiem, nieco wbrew zasadom, ale jakos sie to przeoczyło ) jako atakujacymi i middenheimem + marienburgiem jako obrońcami. I wiele się działo :) . Ja i zieloni rozbici, ale elfy wystrzelały w końcu zwyciestwo. Najemnicy - łącznie 21 ofiar, niestety z czego tylko 9 śmiertelnych i z tego 8 to stronnicy ( a dziewiątym -herosem - był młodzik :lol: ), marienburg zredukowany o 1/3 ( a moja grupka urosła z 5 do 9 ludzi, czyli już tylko 1 różnicy miedzy nami ), średni BS shadow warriorów - 6 ( tak, średni - stronnicy 3x wykulali wzrost BS i mają 7 \:D/ )
Za -1 do trafienia to koszt mutacji w CoC wynosi 25 gc

20 chyba lepsze niż 15?
Herosi mają za 30, czyli średnia się zgadza :wink: . Banda zresztą jest puki co testowana w kampanii, sądzę że po jej doświadczeniach zyska już osteczną wersję 8) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Infernal Puppet pisze:średni BS shadow warriorów - 6 ( tak, średni - stronnicy 3x wykulali wzrost BS i mają 7 \:D/ )
Stronnicy mogą podwyższyć swoje charakterystyki tylko o 1.

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Mam kilka pytań dotyczących dopuszczania nieoficjalnych band. Mianowicie chcemy we Wrocku zacząć coś grać, ale pojawiają się problemy z dopuszczonymi Warbandami, dlatego chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o następujących dwóch Warbandach:
Lizaki:
https://home.comcast.net/~MordainThade/ ... arband.pdf
Ogry:
http://www.ogrestronghold.com/downloads ... arband.pdf

Ogry może nie są przegięte, ale ta liczebność 15... na dłuższą metę to problem. Ale Lizaki, tak te przeze mnie podane, jak i te z Lustrii, to jakiś koszmar ogólnie. 30 gc za ziomala z BS3, short bowem z poisonem dającym siłę 4, oraz AS 6+, nie wspominając o M6 i I4, no jedyny minus T2, ale to koniec wad.

Chciałbym jeszcze zapytać o Black Orcs:
http://cianty.ashtonsande...5-blackorcs.pdf

Mają fajnych i mocnych wojowników, ale są balansowani ceną i brakiem maga.

Czy istnieją jakieś Lizardmenowe zasady do Warbanda nie będące przegięciem?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Huh. Pytasz o bandy z trzech różnych bajek :)

Lizaki - setting Lustria jest spoko, jeśli chodzi o zbalansowanie band - sam dla siebie. Znaczy w obrębie band z settingu nie masz się co martwić. Niektóre z tych band w Mordheim jednak mogą okazać się przegięte. Akurat nie uważam, żeby lizaki takie były :) Przeciwnie, chyba byłoby ciężko z nimi. BS3 to niewiele, wystarczy parę minusów za ruch, cover i trafiasz na 5-6 jeśli w ogóle :) Lizaki mają (w większości) fatalny T i Ld, czyli - łatwo zabić kilka i łatwo zroutować - dziękuję, do widzenia :)

Ogry - nie czytałam całości z linka, ale wydaje mi się, że to to samo, co na stronie Mordheimera, z drobnymi modyfikacjami. Nie wiem, gdzieś już kiedyś pisałam, że trzeba by wreszcie porządnie tę bandę przetestować. Na oko to moc rekompensowana cenami, ale bez grania nie mam całościowego poglądu na tę bandę.

Co do Black Orków z Nemezis Crown (link mi nie działa, ale domyślam się że to o to chodzi) - to tutaj również nie mam doświadczeń własnych, raz przekartkowałam ten setting, ale nic poza tym :)
Wiem tyle, co o tym czytałam na TBMF w TYM TEMACIE -
cianty pisze:I'd say play the lists before judging them because they do have been playtested, which I know for sure. However, many deem the Black Orc list to be overpowered.
Osobiście uważam, że settingi sobie, a właściwy Mordheim sobie, ale niektórzy mają inne zdanie i z powodzeniem grają bandami z settingów w Mordheim i odwrotnie.
Trzeba by po prostu przetestować i zapytać przeciwników o zdanie. Jeśli nie mają nic przeciwko, to czemu nie.

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Grałem dzisiaj BO przeciw Lizakom. Było fajnie dopóki nie podlazłem na 16 cali, wtedy zaczęło się robić gorąco. Przy okazji sam sobie 2 zabiłem, orkowie to nie akrobaci. Lizaki są fajne, ale tylko z poisonami, bez nich muszą liczyć na szczęście. Dodatkowo co bitwę muszą wykładać kupę forsy na te swoje trucizny. No i ktoś z dużym T i daleko zasięgową bronią stanowi problem. Jednak już widzę, że Czarni Orkowie na dłuższą metę są plewni. Tylko 12 modeli, z czego tylko 3 to BO, nie mogę nadrobić słabego ataku licznymi tanimi jednostkami, jak przy szczurach, czy zwykłych Orkasach. Dlatego na wrocławską ligę zabieram zwykłych Orków.

Gorbad Runninlootaz! - ORC! ORC! ORC! an' some weak gobbos

1 Boss @ 125 GC
Free Dagger; Bow; Spear; Light Armour; Shield

1 Shaman @ 55 GC
Free Dagger; Bow; Axe (x1)

1 Big 'Un @ 65 GC
Free Dagger; Bow; Spear; Shield

1 Big 'Un @ 65 GC
Free Dagger; Bow; Spear; Shield

5 Boyz @ 190 GC
Free Dagger; Bow; Club (x1)

Warband Rating: 105

Number of models: 9

Czy coś takiego to dobry początek? Z tego co grałem to widzę, że nawet kiepski, ale liczny ostrzał na początku jest dość fajny, potem wstawię squigi i gobbo, są zbyt plewni bez Okrowych "pleców" IMO. Rada, co do trolla już na starcie jest dla mnie jakaś dziwna. Kupię go, jak po utracie 2 modeli nie będę miał Routa.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie no, rozpiska nie jest zła, jest tylko... dziwna.

Orkowie z łukami po prostu jakoś nie bardzo. Chociaż oczywiście trzymając się tej koncepcji z licznym ostrzałem wszystko jest jak należy.

Z przykrością jednak odradzić muszę zbroje i tarcze - a szkoda.
Niestety w Mordheim ceny zbroi nijak mają się do zasad. Lepiej zainwestować te parę gc w dodatkowe ludki.

Co do squigów i goblinów, to warto w nie inwestować. Nawet bez "pleców", nawet jeśli zejdą - zdjęte liczą się tylko za pół modelu.

Co do trolla na starcie to jest to bardzo dobra rada, oczywiście jeśli lubisz nieliczne bandy z dużymi stworami. U orków taką samą siłę i urok może mieć 17 orków na squigach i goblinach, jak i 7 na trollu. Jeśli czujesz się pewniej z liczniejszą bandą, to oczywiście Twoja decyzja, lecz zapewniam, że troll nie osłabia rozpiski, a wręcz przeciwnie :) Jest to jedyny stwór za 200gc który nie ma szans pójść na stałe do piachu i jeszcze się regeneruje. Atak z rzygów też czasem się przydaje, jak np. chcesz dobić krasnoluda ;)
Rada by kupować go na starcie wzięła się stąd, że zawsze łatwiej coś dużego kupić na początku, niż uzbierać na to w trakcie kampanii. Ja nieraz na wózek Karnawału (120gc) zbierałam ze 3-4 bitwy, z trollem byłoby jeszcze gorzej.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Orkowie z łukami rzeczywiście cuś nie bardzo :? .Wpakuj kusze,strzelasz tylko jak się nie ruszasz,za to siła 4 i zasięg 30 .Wszystkie zbroje,jak trafnie zauważyła Skavenblight,są za drogie i w Mordce oznacza to wyrzucone pieniążki.
Co do uzbrojenia:
1)spear-do bani,zajmuje obie ręce a uderzasz po inicjatywie
2)axe-poco broń zmiejszająca sejwa kiedy nikt nie nosi zbroi
3)zamiast shilda bierz darmowy sztylet(zawsze to dodatkowy atak)
Jeśli brać duże,drogie modele to tylko na początku bo później trudno uzbierać fundusze.
Ps.Czyżby w WRO startowała druga liga Mordki?

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Dość duża krytyka, tym lepiej. Zawsze grałem na dużej ilości strzelaczy. Dlaczego Orkowie są do tego nieźli? Bo jak nimi strzelasz, to sam się wystawiasz na strzał. Większość badziewia ma T3, moi ziomale mają T4. Póki co już zgłosiłem swoją bandę więc ten straszny troll i squigi z gobciami czekają na ławce rezerwowych. Ale dziękuję za rady, następnym razem napewno wezmę trolla, choć mnie ten pomysł przeraża :) , pomimo tego, że w wfb na nich ostro grywam.

@Skavenblight: z tym krasnoludem to mi się podobało, ponieważ mam własnoręcznie robioną konwersję rzygającego trolla na krasia, biedak jest cały w zielonych wymiocinach. Jak zrobię zdjęcie to zaiweszę. Mam nadzieję, że nie będzie to stanowić problemu, że typowy (choć skonwertowany) model wfb w galerii Mordheim umieszczę.

@grabz
Boss na kuszy to mój ulubieniec, nazywam go Szeryfem 8) , ale bez move'n'shoot to raczej od 3 bitwy mu daję.
1) wziąłem spear, bo większość jest na strzelaniu. Nie będę szarżował tylko strzelał. Mam do wyboru conajmniej trzy strzały (spróbuję takie zasadzki robić) i first strike przy szarży wroga, lub jeden kiepny atak ze swoich. Ale wiem o co chodzi, strzelający Orkowie, to też mnie coś w łuku strzyka...
2) tu masz rację pałka byłaby fajniesza, albo sword jakowyś, mam nadzieję na zieloną pałę w czarach :)
3)trochę nie rozumiem, darmowy sztylet się ma, ale dwa daggery to pomysł do którego się zraziłem, jak kumplowi trzy razy pod rząd wypadło 6

Poważna liga rusza w klubie/sklepie, czy cokolwiek to jest, Enklawa (nie jestem pewien nazwy nigdy tam nie byłem). My natomiast zebraliśmy kumpli i na luzie jedziemy ligę, którą bym raczej nazwał spotkania przy piwie. Kompletny luz, większośc bitew gramy w sklepie Ogryn.

Potestuję rozpę i powiem, jak mi tymi "dziwnymi" Orkami poszło.

Pozdrawiam

PS Czyżby ktoś był z Wrocka, czy tylko rezydenci stolicy? Z miłą chęcią bym znowu odwiedził stolicę żeby łyknąć trochę zabytków i pograć w zacnym gronie w Mordheima. Tylko muszę nocleg przez Couch Surfing znaleźć, hm...

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

Natibak pisze:Dość duża krytyka, tym lepiej. Zawsze grałem na dużej ilości strzelaczy. Dlaczego Orkowie są do tego nieźli? Bo jak nimi strzelasz, to sam się wystawiasz na strzał. Większość badziewia ma T3, moi ziomale mają T4. Póki co już zgłosiłem swoją bandę więc ten straszny troll i squigi z gobciami czekają na ławce rezerwowych. Ale dziękuję za rady, następnym razem napewno wezmę trolla, choć mnie ten pomysł przeraża :) , pomimo tego, że w wfb na nich ostro grywam.

@Skavenblight: z tym krasnoludem to mi się podobało, ponieważ mam własnoręcznie robioną konwersję rzygającego trolla na krasia, biedak jest cały w zielonych wymiocinach. Jak zrobię zdjęcie to zaiweszę. Mam nadzieję, że nie będzie to stanowić problemu, że typowy (choć skonwertowany) model wfb w galerii Mordheim umieszczę.

@grabz
Boss na kuszy to mój ulubieniec, nazywam go Szeryfem 8) , ale bez move'n'shoot to raczej od 3 bitwy mu daję.
1) wziąłem spear, bo większość jest na strzelaniu. Nie będę szarżował tylko strzelał. Mam do wyboru conajmniej trzy strzały (spróbuję takie zasadzki robić) i first strike przy szarży wroga, lub jeden kiepny atak ze swoich. Ale wiem o co chodzi, strzelający Orkowie, to też mnie coś w łuku strzyka...
2) tu masz rację pałka byłaby fajniesza, albo sword jakowyś, mam nadzieję na zieloną pałę w czarach :)
3)trochę nie rozumiem, darmowy sztylet się ma, ale dwa daggery to pomysł do którego się zraziłem, jak kumplowi trzy razy pod rząd wypadło 6

Poważna liga rusza w klubie/sklepie, czy cokolwiek to jest, Enklawa (nie jestem pewien nazwy nigdy tam nie byłem). My natomiast zebraliśmy kumpli i na luzie jedziemy ligę, którą bym raczej nazwał spotkania przy piwie. Kompletny luz, większośc bitew gramy w sklepie Ogryn.

Potestuję rozpę i powiem, jak mi tymi "dziwnymi" Orkami poszło.

Pozdrawiam



PS Czyżby ktoś był z Wrocka, czy tylko rezydenci stolicy? Z miłą chęcią bym znowu odwiedził stolicę żeby łyknąć trochę zabytków i pograć w zacnym gronie w Mordheima. Tylko muszę nocleg przez Couch Surfing znaleźć, hm...

#-o O_o Litości po pierwsze primo: nie ty pierwszy wpadleś na strzelające orki choc z tego co widze te macka-krzyska 9orków-8kusz byly znacznie groźniejsze niż to co ty proponujesz . :evil:

O_o po 2 primo : spear wali pierwszy po inicjatywie (poprawcie mnie jesli sie myle?) wiec powodzenie skavy wciagna cie nosem :evil:

O_o po III primo: topór jest zajebisty nie dlatego ze łomija o jeden AS tylko dlatego że prawie zawsze jego kry to 2W zamiast 1 :evil:

O_o po ....102237 primo : 2 dagery to jest najlepsze co możesz miec :P :evil:

ps: orki bez trola to jak czołg bez luFy :mrgreen:


Ale mimo wszystko powodzenia zycze :wink:


PS2 :x :x :x :x :x :x Oświadczenie

Po 4-5 latach grania dowiedzialem sie że troll w trakcie CC nie zdaje głupoty FFFFFUUUUCCCKKK za te wszystkie przegrane bitwy .W zwiazku z tym trzymyajcie sie ramy jak sie spotkamy :twisted:


ps 3 chciałbym spotkać taka rozpe na turnieju zawsze to 1 latjowa wygrana bitwa :D
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Ciężko pojąć momentami co tam wypisujesz, ale mimo wszystko udało mi się co nieco wyczytać:

1)nigdy nie twierdziłem, że to ja pierwszy wymyśliłem. Mówiłem tylko dlaczego na taką rozpę padł mój wybór.
2) może tak, może nie, siła gry nie leży tylko w rozpie, a na 10 osób mamy tylko 1 skavena, jakoś przeżyję grając na czas
3)eee? Krytyk na normalnych zasadach to minimum 2W, popraw mnie jeśli się mylę, może coś w erratach jest więcej
4) może masz rację, ale teraz mam już 2 clubby, miałem remis z SW

ps3 nie bądź taki pewny... jak już coś to pokanałbyś mnie swoim doświadczeniem w grze, a nie po prostu rozpą. Może jak się kiedyś w boju spotkamy, kiedy będę miał też 4 lata za sobą, a nie kilkanaście bitew, to uzgodnimy conieco.

Pozdrawiam i dziękuję za rady (choć wyłożone w nieco irytujący sposób). Przyjmuję życzenie mi powodzenia z podzięką.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

SoplicA pisze: O_o po ....102237 primo : 2 dagery to jest najlepsze co możesz miec :P :evil:
Bez przesady, 2 daggery to opcja najtańsza, ale czy najlepsza? Raczej nie.
ps 3 chciałbym spotkać taka rozpe na turnieju zawsze to 1 latjowa wygrana bitwa :D
Huhuuu, gdzie tu teraz uświadczyć turniej Mordheim! :D
Poza tym, nic bardziej mylnego. Zasady specjalne scenariusza i kostki znaczą w Mordheim więcej niż w WFB. Grasz ponad 4 lata i jeszcze tego nie wiesz? :)
3)eee? Krytyk na normalnych zasadach to minimum 2W, popraw mnie jeśli się mylę, może coś w erratach jest więcej
A używasz podstawowych czy opcjonalnych zasad krytyków? Na turniejach zawsze obowiązywały te drugie, więc krytyk z siecznych to był: 1-2 no armor save, 3-4 2 rany zamiast 1, 5-6 2 rany, +2 do injury rolls i no armor save.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

SoplicA pisze: PS2 :x :x :x :x :x :x Oświadczenie

Po 4-5 latach grania dowiedzialem sie że troll w trakcie CC nie zdaje głupoty FFFFFUUUUCCCKKK za te wszystkie przegrane bitwy .W zwiazku z tym trzymyajcie sie ramy jak sie spotkamy :twisted:
W Battlu tak jest.
W Mordheimie nadal trzeba rzucać na głupotę.

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

M.T. pisze:
SoplicA pisze: PS2 :x :x :x :x :x :x Oświadczenie

Po 4-5 latach grania dowiedzialem sie że troll w trakcie CC nie zdaje głupoty FFFFFUUUUCCCKKK za te wszystkie przegrane bitwy .W zwiazku z tym trzymyajcie sie ramy jak sie spotkamy :twisted:
W Battlu tak jest.
W Mordheimie nadal trzeba rzucać na głupotę.

A by was tak *&^%$%^& i &*&^%

szanuje twoje zdanie tak samo jak koleszki który mi to powiedział ale teraz któryś z was się myli

a co na to moderator......?
Tylko mnie nie zawiedź :wink:

PS:
Do kolegiNatibak faktycznie trochę agresywna forma wyszła nie chciałem tylko wiesz ja nie lubię strasznie słodzić bez potrzeby ,taki już jestem wiec Sorry jeśli cie uraziłem :oops:
Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Sprawdź w podręczniku zasady głupoty i będziesz wiedział :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A co może moderator? To nie answer mod na forum Specialist Games - raczej funkcja sprzątaczki (pardon, konserwatorki przestrzeni wirtualnych) ;)
Co do zasad można ufać w znajomość M.T., przynajmniej póki pisze o nich na forum... ;)

ODPOWIEDZ