Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Coraz ładniej malujesz!
Halfasy są świetne :D

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Nikt nic nie wrzuca hmmm....
No cóż może nudny się staję ale oto kolejny figs ode mnie :P

Oto mój nowy Tilean Marksman, który zastąpi wysłużonego milicyjnego kolegę :wink:

Obrazek

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Z kolejną figurką jest coraz lepiej :wink: (znaczy już malujesz bardzo dobrze ale jeszcze trochę i będzie zajeb*** :wink: )... jak zrobiłeś bruk :?: ..

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Oby dobrze celował bo inaczej inni z niego zrobią jeżyka w takich jaskrawych kolorach :P Ale fajnie wygląda mimo tego :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Skądś znam tę figurkę... taaak... też malowałam ją jako Tileana ;)
Jest niezła, chociaż widziałam Twoje lepsze prace. Chociaż ta też jest ok jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

@Snajk - dzięki za miłe słowo. A bruk wykonany z GSu (imo najlepszy sposób) :wink:

@Sykstus - koleś i tak trafia cele zawsze na 3+ (wyjątkiem jest Elf dzięki swojej pelerynie...) więc całkiem nieźle. A czerwony to jak mi się zdaje przewodni kolor w barwach Tilei ale mogę się mylić :P No i ten HS często działa jak straszak, więc niech będzie dobrze widoczny :wink:

@Natalia - mam świadomość że zdarzało mi się lepiej coś maznąć ale mówiąc szczerze średnio przyjemnie się go malowało i tak wyszło :wink:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

http://www.najmita.net/index.php?name=c ... m=23&pos=0
Mój Reikland - zdjęć nie wstawiam, bo forum się rozjedzie. Zapraszam do klikania ;).

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Co mogę powiedzieć, schludnie i czysto pomalowane figsy :wink: Jak na mój gust są za mało kontrastowi ale wiem że ty właśnie takie malowanie lubisz. Najlepsi są imo młodzicy i kapitan, a zwykłasy to sam wiesz :wink: Za to na plus metaliki (zawsze podobały mi się w twoim wykonaniu).

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

@Leszczu_ - Mnie sie bardzo podoba i taka niezbyt często spotykana figurka (co to jest tak btw ?:> )

@Telchat - Malowanie luzik, pomimo, że wszystkich utrzymałeś w kolorystyce fioletowo- białej, jednak kolory umieszczałeś w różnych miejscach przez co nie wyglądają jak atak klonów, do tego różne warianty no i podobają mi się młodzicy - takie mułki przynieś podaj pozamiataj wyczyść broń, naprawdę spoko :)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

to jest maxymilian heros z RoR - marxmen of miraglino ;) ...WFB - DoW

ogolnie bardzo fajnie Ci wyszedl..ale aj swojego w innych kolorach widze..mzoe kiedys go pomaluje ;]

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

ma ktoś pomysł jak można zastąpić Oryginalne figsy sisterek?

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

ma ktoś pomysł jak można zastąpić Oryginalne figsy sisterek?
Można wziąć figsy do Middenheimu i dorobić im większe piersi...

Oryginały można spokojnie kupić i pokonwertować w dowolny sposób ciesząc się, że ma się jakieś wyjątkowe modele w battlowej kolekcji, a ty chcesz takie rzeczy wyczyniać... to perwersja której nawet slaaneshowcy by chyba nie znieśli...
Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

jakiś czas temu szukałem figsów do SoS ale nie mogłem znaleźć ani na allegro ani na żadnym sklepie internetowym...

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Tak się śmiesznie składa, że jeśli chodzi o nówki siostrzyczek, to one właśnie pojawiają się w tych sklepach najczęściej.

Aktualnie na allegro jeden model:
http://www.allegro.pl/item419012402_arc ... ikat_.html
Bardowy mail order:
http://www.bard.pl/index.php?site=aboutGame&id=29731

Biorąc pod uwagę to, że Bard ma MO od jakiegoś czasu musiałeś dość dawno szukać, albo mało uważnie... ;)
Bez tego wszelkie "modele zastępcze" to masa paprania się w greenie na i tak metalowych figurkach, więc taniej na pewno Ci nie wyjdzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

jak masz talent w konwersjach to można jakoś z witch hunterek z 40k poprobować, 2 najważniejsze rzeczy już mają ;) a reszta należy do Ciebie

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

jak masz talent w konwersjach to można jakoś z witch hunterek z 40k poprobować
:D :D :D LOL :D :D :D
A mógłbyś sprecyzować owo "jakoś" ? :D

Bo podejrzewam, że wymagałoby nie lada talentu, nie mówiąc już o kosztach... Z jednym modelem bym mógł próbować, ale z całą bandą chyba by mnie strzeliło każdy wszczep usuwać czy zasłaniać...
Z przyjemnością zobaczyłbym efekty! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

mając przed sobą serafinke z 40k nie widzę w tym aż tak dużego problemu, wystarczy wypiłować granaty zamienić bronie, nie doklejać plecaka tylko wtedy tam coś na plecy wrzucić i tylko jeszcze z rurami przy głowie trzeba coś wykminić, ale dla chcącego nic trudnego ;)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

na barda coś dawno nie wchodziłem :roll:
a pomysł na przerobienie sisterek z 40k mi się bardzo podoba i pewnie tak je zrobię tylko musiałbym znaleźć jeszcze jakiś model na Wieszczkę ale to raczej nie będzie problem

Awatar użytkownika
voltar
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Łódź / Zgierz

Post autor: voltar »

Hej!

Jakiś czas temu chwaliłem się, że znalazłem fajne figsy historyczne na warband Kislevu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=2455&start=180

No to teraz pochwalę się, że mam już skompletowany i pomalowany warband (kilka figurek to Reaper).
Obrazek

Niestety w Łodzi przyjdzie mi jeszcze poczekać trochę, zanim zbuduje się jakieś miasto i powstanie grono graczy...

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Niestety w Łodzi przyjdzie mi jeszcze poczekać trochę, zanim zbuduje się jakieś miasto i powstanie grono graczy...
Dlaczego? Całkiem nieźle to idzie przecież...
Chociaż fakt, że w społeczności Łodzianie się nie wykazują ;)
A banda prima sort :) Fajnie wygląda korsarka reaperowska, choć nie wiem w jakiej roli ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ