Armia skavenów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Armia skavenów

Post autor: Marynarz Storczyk »

Witam jestem nowy na forum i w wfb ale do rzeczy mam pytanie dotyczące mordheima. Czy z Ioba da się zrobić bandę skavenów, jeśli tak to które by to były skaveny, a jeśli nie da się to ile by kosztowała taka banda skavenów ? Mam nadzieje, że mi pomożecie.
Ps: Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłem temat, jeśli nie to przepraszam.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

1.Do Mordheim: Skaven Warphunters najlepszym odpowiednikiem bedzie Box night runersow + jakis skaven z mieczem i tarcza
2.Mordheim: Clan Eshin Rat Ogre do niego ogr z ibo bez broni
3.Mordheim: Skaven Assassin Adept wydaje mi sie ze jakies tez night runersi. (Do wfb oni ci sie przydadza i tak a na mord mozesz przerobic)
4. Mordheim: Clan Skyre Rat Ogre do niego wydaje mi sie Bon Ripper z boxa Grey Seer Thanquol and Bone Ripper ( to tez moze sie w wfb przydac)
Pozdrawiam i czekam na wiecej fotem twych skavenkow w galerii.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Wielkie dzięki za odpowiedź, co do moich skavenów to zacznę je malować spowrotem jak przestane się bawić poxiliną :D Niebawem umieszczę zdjęcia mego tworu.
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

ok to czekam na fotki :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ