Nasze miasta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

O ile wszystko świetnie, to drewno skopany, chyba że to dopierow wczesbny wip :wink:

Awatar użytkownika
Father_Ted
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Father_Ted »

Oto moje najnowsze dzieło:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Bardzo ładne proste i grywalne...

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Szacunek Ojczulku! :wink:
Dawno nie widziałem tak fajnej kamieniczki 8)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Supa trupa, przydałoby się trochę śmiecia w środku, bo takie lekko sterylne są. Generalnie świetna robota.

Ściany są z tektury?

Awatar użytkownika
Azganoth
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azganoth »

Kozacki, prosty i bardzo efektowny zarazem.

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Świetna makieta. Bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
Father_Ted
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Father_Ted »

Dzięki za dobre słowa! :D

tak Telchar ściany z 3mm kartonu, poza tym same sprawdzone materiały patyczki od lodów, balsa, piasek, pcv na podstawkę i trochę bitzow z oryginalnych domków.

z gruzem to trudna sprawa, bo albo dobrze wygląda albo sie wygodnie gra.

niedługo postaram sie wrzucić resztę moich makiet.

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Zajebiaszcze :D
Zgłoś ją do konkursu, szkoda żeby się marnowała po prostu stojąc ;) Tu masz link do całości:
http://www.najmita.net/index.php?name=F ... forum&f=14
Ogólnie resztę możesz tam też do galerii powrzucać, tylko fotki poskaluj na mniejsze, bo takie się nieciekawie ogląda :)
I tylko nie stawiaj oporu: tam każdy w końcu trafi ;)
Obrazek

Milknur
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Milknur »

Hej hej! Juz dawno sie nie odzywalem na zadnym forum, moze pamietacie kilka moich prac do ktorych linki wczesniej tu zamieszczono. Bylo to dosyc dawno i od tego czasu troche nowych prac mi przybylo. Podaje link do stronki nad ktora pracuje, jest na razie w powijakach, wiadomo ze takie rzeczy kupe czasu wymagaja. Ale w dziale Mordheim juz troche tresci jest :)

Manufaktura Knura

http://knur.ovh.org/index.php?option=co ... &Itemid=95

Mam jeszcze gotowe zdjecia kilku innych modułów mojego autorstwa wielka wieże, kilka zrujnowanych domów, itp.

Postaram sie takze dac znac jak zamieszcze zbiorcze foty calego miasta.

Mam nadzieje ze moje pomysly Wam sie spodobaja i posluza do budowy Waszych wlasnych makiet, bo nie ma co ukrywac, to wielka frajda :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Jak już gdzieś wcześniej napisałem: przesadzasz z ilością żywicznych odlewów okienek i drzwi. Własny użytek to jedno, oficjalny handel pirackimi kopiami to jednak raczej co innego.
Poznaj może frajdę robienia własnych wzorów, co? ;)
Z dobrego serca radzę ;)
Jeśli to nie kopie to przeproszę i daj wszystkim cynk gdzie można dostać je hurtowo, bo z chęcią skorzystamy :)
Obrazek

Milknur
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Milknur »

Hej. Masz racje co do odlewów i bardzo szanuje Twoją wypowiedź. Do tej pory w moich pracach skupiałem sie raczej na architekturze, materiałach, malowaniu, itp, jednak to co piszesz jest zasadnicze. Na razie jestem sobie skromnym makieciarzem od czasu do czasu oddającym się swojemu hobby. Znalazłem chętnego na moje prace i część mu sprzedałem. Jednak dalsze powielanie elementów uważam za skończone. Wiesz, nie pamiętałem o tym dopóki mi ktoś tego wyraziście nie przypomniał :) Poza tym czemu używać 2 wzorów okienek skoro można mieć kilka swoich :)

Za kilka dni usiądę z woskiem, palnikiem spirytusowym, dłutkami i świeżymi pomysłami które mam na papierze od dłuższego już czasu i zaczne modelować okienka i różne ozdobniki. Odlanie tego w silikonie i powielenie to już nie problem. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale jestem dobrej myśli ponieważ znam się co nieco na protetyce stomatologicznej i właśnie takim drobiazgowym dłubaniu. Choć wiadomo potrzeba do tego nieco fantazji i pomysłów i dobrej ręki. Zobaczymy.

Moja strona z makietami też raczej ma charakter hobbystyczny a nie komercyjny i chcialbym żeby tak zostało. Robienie makiet jest frajda a nie sposobem na zdobycie nie wiadomo jakich pieniedzy. Weekendowym zajeciem. Fakt że jak znajdzie sie chętny nabywca to czasem coś sprzedam, ale uważam że to normalne. Poza tym ceny materiałów do robienia makiet wcale nie są małe a żeby dalej robić to co lubie jestem zmuszony kupować balse, styrodur, listewki, płyty, kleje, farby, tektury, z reszta ten co sie bawił troche w makiety to wie o co chodzi.

Pozdrawiam i dzięki za krytyczną uwagę, która mam nadzieje na dobre mi wyjdzie :)

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Poza tym czemu używać 2 wzorów okienek skoro można mieć kilka swoich
Mam dokładnie to samo podejście ;)
Inna sprawa, że ja w robienie makiet włożyłem grubszą kasę i do tej pory z tego co sprzedam ledwo w miesiącu ZUS opłacam ;)
Ale z chęcią obejrzę kolejne Twoje domki z mam nadzieje ciekawszymi okienkami :)
Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

http://www.snajk.instantgallery.pl/

Proszę o komentarze na forum....

Awatar użytkownika
ysgarran
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Tortuga

Post autor: ysgarran »

czy ma ktoś może skany kartonowych domków z podstawki do MH albo z Blood on the Streets?
jakby się coś znalazło to poproszę o kontakt na priva
dzięki

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

to Twój pierwszy domek Snajku? Front i środek - b.fajne. Natomiast tył i bok jak dla mnie trochę za równe-mogły by byc bardziej poszarpane. Tak samo dachówki-przydało by sie wicej dziur w dachu i toche dachówek na podstawce ;). Poza tym widze, że masz potencjał i fajne pomysły wiec dobrze, że mamy Cie w klubie :D
pozdro.
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Pierwszy który robiłem z myślą o dłuższym graniu....
Mam w szkole karton domków z kartonu :lol2: ... szybkie tanie i i jako stan przejściowy się nadają...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Domek widziałam na żywo. Jest świetny. Żeby mi się tak chciało!

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Wie ktoś może gdzie można kupić tapetę ze wzorem cegiełek pasującym w skali na mur/bruk do makiety?? Generalnie jak szukam w różnych kombinacjach tapeta - cegły, to wyskakuje imitacja cegieł 1:1, a kojarzy mi się że gdzieś na forum był stół z brukiem z tapety

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

W naszym klubie :wink: ... Ale to Hak kupował tapetę :wink: ... więc on pewnie wie lepiej..

ODPOWIEDZ