Hirstowe pogaduszki oraz silikonowe żądze

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Do klejenia gipsu polecam zdecydowanie wikol.

P.S. Nilgar, znając życie, Pani Moderator zamorduje Cię za te trzy posty z rzędu ;).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kapitan Hak pisze: P.S. Nilgar, znając życie, Pani Moderator zamorduje Cię za te trzy posty z rzędu ;).
Nie. Była przerwa 3 dni między postami, to nie mam prawa się przyczepić ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar, zdecydowanie wikol. U Faberow mozna spora butelke i to takiego gestego (zielona etykietka, chyba wamod produkuje) dostac za niewielka kase.

Niestety koszty moldow spore, bo do standardowych 34$ za foremke dochodzi 12/5 $ (wysylka koperty 12$, w koperte wchodzi po 5 foremek) wysylki. Ale fajnie, ze przynajmniej znalazl sie ktos chetny do realizacji tematu :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dzięki, wikolu mam pod dostatkiem 8)
Wstępnie łykam 24 foremki, więc jest jeszcze miejsce na trzy Tomasha (daj mi znać które żeby się nie powtarzać). Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał się dopisać ponegocjujemy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A czy ja bym mogła sobie na próbę pożyczyć jakąś foremkę? :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zasadniczo interesowały by mnie wszystkie foremki "klimatyczne", czyli #90 - #99
Ale ponieważ nie mam worka bez dna, w pełni zadowolą mnie dwie-trzy ;)
Na przykład #93 i #94, ewentualnie #90 albo #97, no i przydałaby się #96... yy, wiecie co, to ja to muszę przemyśleć ;)

Swoją drogą myślę, Nilgar, że ponieważ Hirst wysyła te foremki po 5 sztuk i pewnie zadeklaruje jakąś śmieszną wartość na każdej kopercie, mamy bardzo duże szanse na uniknięcie zła (yy... cła!) i podatków :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Nie wiem, kumplowi kiedyś dosypali cło i podatek jak ściągał sobie czarny pas, a to było 100 dolarów zaledwie. Pewnie kwestia szczęścia, może gustu celników...
93, 94, 97 to chyba najlepszy wybór, a myślę, że za dwa trzy miesiące zrobimy po prostu dogrywkę - będzie stolica makietami silna :twisted:

Ja ściągam chyba wszystkie wieże, mosty i dodatki romańskie i gotyckie, jestem zakochany w tej architekturze

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Na pewno 94 i 97, co do trzeciej sztuki zastanawiam się między 92, 93 i 95. Będzie kasa, to się pomyśli poważnie :)

Uważaj, z tyloma hirstami możesz się stać obiektem adoracji wielu warszawskich mordheimowców, przy których jedna studentka germanistyki to małe piwo :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ależ Przemek już wie, że mi na próbę swoje hirsty pożyczy.
Nie wie?
To się właśnie dowiedział ;)

No prrrrroszę! [-o< [-o< [-o<

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Pożyczy. Porozmawiamy jeszcze o terenach i turniejach... ja kiedyś na złość środowisku mordheimowemu stawiającemu poza nawiasem moich Shadow Warriorów chciałem zrobić taki turniej dopuszczający wszystkie nieoficjalne warbandy, teraz myślę, że można to dodatkowo sparować z jakimś miniturniejem Warlorda, w końcu grających w tą grę Tomash zawsze na palcach wylicza i póki nie rozwiąże się kwestia podręcznika pewnie dużo więcej ich nie będzie

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

http://www.hirstarts.com/molds/molds.html :shock: faktycznie zajebiste foremki mają :!: 8)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

A skoro rozmawiamy o odlewanych foremkach to co myślicie o gotowych, takich jak np. zabawki Grendela http://www.scotiagrendel.com/grendel.html?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:Pożyczy. Porozmawiamy jeszcze o terenach i turniejach... ja kiedyś na złość środowisku mordheimowemu stawiającemu poza nawiasem moich Shadow Warriorów chciałem zrobić taki turniej dopuszczający wszystkie nieoficjalne warbandy, teraz myślę, że można to dodatkowo sparować z jakimś miniturniejem Warlorda, w końcu grających w tą grę Tomash zawsze na palcach wylicza i póki nie rozwiąże się kwestia podręcznika pewnie dużo więcej ich nie będzie
Ohoho!
No tak, można było się spodziewać, że to odwożenie do domu, kserowanie podręcznika i pożyczanie foremek to nie takie bezinteresowne 8)
Nie wiem, kto by grał w tego Warlorda... i czyją armią [tzn. czyją armią to wiem...]. Co do dopuszczenia band nieoficjalnych - zależy które. Jeśli jesteś za wszystkimi, polecam przeczytać zasady do owych wszystkich - zachwycony nie będziesz :)
Kwestia wyważenia band, ot. Nie wykluczam jakiegoś małego turnieju, na czas którego pożegnamy się ze ścisłościami fluffowymi ;) Rzecz jasna na razie za wcześnie o nim mówić :) Ale po coś maluję tych Pestilensów!

A teraz grzecznie wracamy do tematu. O.


Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Grendel - za drogi chwilami. Co tańsze można kupić i odlać. A co.
W życiu nie ma nic za darmo Natalia
Poza moim czasem :lol:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Grendel - "one use only", troszkę kasy szkoda. Chociaż na pewno plastik/żywica jako lżejsze i trwalsze od gipsu byłyby dobrym pomysłem.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Nilgar pisze:Dzięki, wikolu mam pod dostatkiem 8)
Wstępnie łykam 24 foremki, więc jest jeszcze miejsce na trzy Tomasha (daj mi znać które żeby się nie powtarzać). Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał się dopisać ponegocjujemy.
Toż ja jeszcze ! :) Maila wysłałem na adres z postu z 23 czerwca. Trzy foremki chcę, trzy!

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

jak już skończymy nowy klubik zakładać to ja bym się pisał też na jakieś foremki ale o tym dopiero będę wiedział we wrześniu

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tiger Brown pisze:
Nilgar pisze:Dzięki, wikolu mam pod dostatkiem 8)
Wstępnie łykam 24 foremki, więc jest jeszcze miejsce na trzy Tomasha (daj mi znać które żeby się nie powtarzać). Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał się dopisać ponegocjujemy.
Toż ja jeszcze ! :) Maila wysłałem na adres z postu z 23 czerwca. Trzy foremki chcę, trzy!
Zanotowane
Obrazek
Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

E tam gips :P Najlepszy styrodur do makiet. Łatwo sie tnie lekki i sie tak nie niszczy...

ODPOWIEDZ