Poszukiwany, poszukiwana

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

NG = nowa gildia
Obrazek

Awatar użytkownika
Anioł
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Ziemia Świdnicka\ Wrocław

Post autor: Anioł »

Witam.

To ostatnia rzecz o jakiej pomyślałem ....

Pozdrawiam.
,, ... I zesłał ich Pan by siali zamęt i zniszczenie ... "

Mroczny Pomiot
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mroczny Pomiot »

Katowice
mam:
-dwarf treasure hunters
-reikland mercenaries
-witch hunters

camporius
Plankton
Posty: 1
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: camporius »

hmm... a co powiecie na PIOTRKÓW TRYBUNALSKI? znajdę tu jakichś godnych przeciwników do mordheima? wfb, czy wh40k też może byc...
In front of a frozen sea... Beyond the realms of pain I stand.

Linhael
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Linhael »

Toruń ponownie. Szukam aktywnych graczy chętnych na kampanię. W przyszłym tygodniu ruszam ostro z robieniem budynków na makietę. Dysponuję dwoma bandami najemników (Reikland, Marienburg). Kontakt na PM lub GG (9062384), ewentualnie e-mail (linahel@wp.pl).

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Witam.
Czy znalazł by się ktoś z okolic Oświęcimia lub Częstochowy kto by mi pomógł ogarnąć Mordheim? W WFB gram ok. 3 lat i chciałbym spróbować czegoś nowego, a czytać zasady na sucho nie wystarczy. Najlepiej się w praktyce pouczyć :D

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

@ Linhael - Gobo zaczyna studia w Toruniu więc może czas na garnie znajdzie ;).
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Linhael pisze:Toruń ponownie. Szukam aktywnych graczy chętnych na kampanię. W przyszłym tygodniu ruszam ostro z robieniem budynków na makietę. Dysponuję dwoma bandami najemników (Reikland, Marienburg). Kontakt na PM lub GG (9062384), ewentualnie e-mail (linahel@wp.pl).

jak cos to moge sie pisac... tylko WH i skaveny przywioze ;)

faj3r
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń

Post autor: faj3r »

Gobo pisze:
Linhael pisze:Toruń ponownie. Szukam aktywnych graczy chętnych na kampanię. W przyszłym tygodniu ruszam ostro z robieniem budynków na makietę. Dysponuję dwoma bandami najemników (Reikland, Marienburg). Kontakt na PM lub GG (9062384), ewentualnie e-mail (linahel@wp.pl).

jak cos to moge sie pisac... tylko WH i skaveny przywioze ;)
też się piszę z moimi Skavenami.
KUPIĘ: Bitsy (głównie kusze i bicze) od Dark Elves
--
"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
mój blog: Sand and Glue

Obrazek

Adurell
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Adurell »

*ożywia temat*

Poszukuję ludzi grających w Mordheima z Warszawy, jestem totalnym laikiem ale system od dłuższego czasu pociąga mnie klimatem i bitwami miejskimi, wiec chce zacząć grać. A - wiadomo- samo czytanie podręcznika nie wystarczy :).

Nie wiem, czy klub "Dębowa Tarcza" jeszcze funkcjonuje, nie słyszałem o innych klubach Mordheimowych w Wawie (może kiepsko słucham, w takim wypadku proszę oświecić :D )

Z góry dzięki

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Warszawiaków grających w Mordheim znajdziesz TUTAJ. Zresztą to forum poświęcone Mordheim.
Choć osobiście polecam Warheim. :mrgreen: Forum poświęcone Warheim TUTAJ. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Adurell pisze: Nie wiem, czy klub "Dębowa Tarcza" jeszcze funkcjonuje, nie słyszałem o innych klubach Mordheimowych w Wawie (może kiepsko słucham, w takim wypadku proszę oświecić :D )
Dębowa Tarcza jako taka to już średnio istnieje. Ostatnio reaktywowała się rok temu celem zorganizowania turnieju ;) Natomiast w SDK ludzie ciągle grają kampanie - częściowo stara ekipa DT, częściowo inni. Na pewno Cię nauczą, z tego co wiem to spotykają się we wtorki wieczorami.

A z jakiej dzielnicy jesteś? :)

Adurell
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38

Post autor: Adurell »

Quidamcorvusie, oba linki nie działają :P Prosze o repost albo podanie innego źródła, jeśli stronki poprostu nie istnieją (jeśli możesz, oczywiście :P)

Skavenblight, jestem z Królewskiej dzielnicy Wilanów :D

Co to SDK? :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

http://azylium.vot.pl/Forums.html <== tu teraz znajduje się forum graczy Mordheim & Warheim, Najmita już nie istnieje.

SDK - Staromiejski Dom Kultury, niegdyś rezydował tam klub Dębowa Tarcza do spółki z Twierdzą, a obecnie są różne osoby, zrzeszone i niezrzeszone. Z tego co wiem, ma ruszyć nowa kampania, więc jeśli chcesz przyjść, to na pewno będziesz mile widziany. Spotkania są we wtorki późnymi popołudniami.

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Skavenblight pisze:
Adurell pisze: Nie wiem, czy klub "Dębowa Tarcza" jeszcze funkcjonuje, nie słyszałem o innych klubach Mordheimowych w Wawie (może kiepsko słucham, w takim wypadku proszę oświecić :D )
Dębowa Tarcza jako taka to już średnio istnieje. Ostatnio reaktywowała się rok temu celem zorganizowania turnieju ;) Natomiast w SDK ludzie ciągle grają kampanie - częściowo stara ekipa DT, częściowo inni. Na pewno Cię nauczą, z tego co wiem to spotykają się we wtorki wieczorami.

A z jakiej dzielnicy jesteś? :)
Dębowa Tarcza jest niczym Robin Hood & faceci w rajtuzach - są krypto i stad czasem trudno nas znaleźć ;) , ale potrafimy wyskoczyć w najmniej spodziewanym momencie :P . Tak naprawdę to wszystko przez stronę w przebudowie. Znajdziesz nas na Azylium, link już zapodała Skavenblight.
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dwalthrim pisze: Dębowa Tarcza jest niczym Robin Hood
Zabiera bogatym i daje biednym? ;) Cholera... składki rzeczywiście są dla stałych bywalców, ale że aż Robin Hood :P

Awatar użytkownika
Kadzik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kadzik »

Dwalthrim pisze:Dębowa Tarcza jest niczym Robin Hood & faceci w rajtuzach - są krypto
Stasiek jasno dał do zrozumienia, żeśmy kryptogeje :wink:

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Raczej Azylanci & Hiszpanśka Inkwizycja w jednym :D , a z tymi facetami w rajtuzach to mi sie skojarzyło z niektórymi tekstami Pandy w SDQ :P .
Tak czy siak zapraszamy :wink:
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
zawisza
Chuck Norris
Posty: 375

Post autor: zawisza »

Hejka!
Jest kotś chętny popykać w Warheim'a w okolicach Bydgoszczy?
Pozdr
MOLON LAVE

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

zawisza pisze:Hejka!
Jest kotś chętny popykać w Warheim'a w okolicach Bydgoszczy?
Pozdr

Nie spamuj :D jak będziemy grali damy Ci znać bo i tak pewnie tylko nasza ekipa gra
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ