Blood Bowl live

ODPOWIEDZ
Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Blood Bowl live

Post autor: Hycki »

Próbowaliście się zabawić w blood bowl na żywo z kumplami? tzn piłka do rugby i jakieś baty w ręce ?


Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

#-o
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Possessed
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: WaWa

Post autor: Possessed »

od kiedy w blood bowlu potrzebne sa takie "patyki" czy cokolwiek to jest? lepiej kumplowi z bara wyjechac w twarz a nie z kawalkiem drutu zasuwac :P :roll:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

może wrzucisz jakieś zdjęcia pokazujące jak wam poszło??? :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Na poludniu swego czasu sie gralo rugby + pasko-ryu. Bez jakichs pejczy tylko rwanie paskow. Dosc popularne nawet bylo w kregach fandomowych.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

To sie akurat nazywa Flagball :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

a ja biedny myślałem że to s/m
co to za gra piłka+baty
zgroza... #-o

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Toczek pisze:To sie akurat nazywa Flagball :)
Zle mnie zrozumiales. W Flagballu element rugby to pilka, ale atakujesz pasek. W Bowlu dostajesz wpierdol a jak juz lezysz na ziemi to patrza czy masz pilke :> Swoja droga trzebaby to zreanimowac w tym roku jak sie zrobi cieplej :)

Kery Potein
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Kery Potein »

Ja gralem w zeszlym roku na Orkonie.Byly 4 pelne drużyny ,chearliderki ,piajni fani , i 30 stopniowy upał.Hardcorowo .4-5 gości mialo kontuzje barków, i nóg (dosc uciazliwych)a jdedna osoba miala hospitalizacje ze zlamanym obojczykiem :(
Aczkolwiek ja osobiscie bym zagral jeszce raz , byle z dobrze przygotowanymi druzynami :)
GG6684844

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Przyjedźcie do Bydgoszczy. :mrgreen: Nie damy się tak łatwo.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

Obrazek

w takie coś chętnie bym zagrał

ODPOWIEDZ