Warhammer Ancient 2.0 - Warszawa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Warhammer Ancient 2.0 - Warszawa

Post autor: Don_Silvarro »

Hej,

Tak sobie myślę ostatnio - jest jakaś ekipa grająca w WAB w Warszawie? Względnie jak duże jest zainteresowanie tą grą w stolicy, coby wejść w kilka osób? Ostatnio się zainteresowałem, ale nie chcę mieć kolejnej armii do kolejnej gry bez żadnego oponenta :P

AFAIK większość ludzi w Polsce preferuje plastik 1/72 ze zrozumiałego powodu ceny, osobiście wolałbym granie w 28mm, bo ostatnio niemal co chwila wychodzą nowe plastikowe zestawy w tej skali (są już Celtowie, Dakowie, Germanie, Sasi, Wikingowie, Grecy, Numidia, Rzym, niedługo Persowie... wiele z nich w wydaniu więcej niż jednej firmy) więc nie jest tak drogo, jak kiedyś (w porównaniu z GW po prostu bajka, 20$ albo 15Ł za ca. 30 wojów), a figury naprawdę śliczne. Ostatecznie dam się namówić na 1/72, jeśli jest już jakaś zgrana ekipa w tej skali.

Z armii najbardziej interesują mnie Grecy w 28mm, w 1/72 prócz nich jeszcze Macedonia (zakochałem się w falandze Zvezdy) i Brytowie (bo rydwany tanie w tej skali i mogę ich sobie narobić dwa tuziny :P).

Ogółem myślę, że to by była fajna odskocznia od Fantasy Battle i jego niezniszczalnych potworów i heroicznych herosów zmiatających armie jednym zaklęciem :)

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

probowales GROT`a ew sosnoszopu? (choc sosna 72ki nie lubi ale 28czemu nie) :D
Ew wpadaj do Krk sa stoly, sa armie sa gracze ;)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

MagisterMilitum pisze:probowales GROT`a
:?:
Nie wiem o czym mowa, więc chyba nie próbowałem :)
Ew wpadaj do Krk sa stoly, sa armie sa gracze ;)
Trochę daleko. Może metro do was dojeżdża? ;) :P
Ostatnio zmieniony 6 gru 2011, o 00:04 przez Don_Silvarro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 921
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

a prosze; GROT i STRATEG - http://www.pmihw.pl/news2.php - Don zjawil bys sie na Polach Chwały, nocowac jest gdzie i pograć można
Metro mamy miec w krk a co :P (za sto lat) :)
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

ODPOWIEDZ