Afterglow

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Re: Afterglow - kampania Wspieram.to

Post autor: White Lion »

Konstrukty faajne :)

Opowiadanie super, jeszcze bardziej mi się podoba niż pierwsze.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Pierwsze opowiadanie porwało mnie w calości, momentami miałem uczucie że gdzieś to widziałem/czytałem. Elementy pokrewne jeszcze podkręciły przyjemność z lektury. Świetnie napisane i pieruńsko klimatyczne.
Dzisiaj pojawiło się kolejne opowiadanie i prawdę powiedziawszy miałem z nim drobny problem, budujesz groze i nagle gdzieś akcja zamiera, pojawia się samotność. Całość oczywiście trzyma temat ale nastrój gdzieś umyka. Tu zrobiłem sobie delikatną przerwę, obowiązki domowe i takie tam. Ponowiłem lekturę w momencie gdy zaczeło się ściemniać i to był dobry czas :twisted: . Cholibka jest świetnie, zwrot akcji i kolejny zwrot akcji, lubię to.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki.
Miło wiedzieć, że komuś podoba się efekt mojego siedzenia po nocach.
Mam nadzieję, że kolejne opowiadania też przypadną Wam do gustu :)

A dziś jeszcze chciałbym pokazać Wam WIP modularnego stołu do Afterglow.
Zostało jeszcze nieco pracy, dojdzie jeszcze nieco makiet, ale już zaczyna nabierać kształtu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Ładny stół choć trochę pusto wygląda (choć może to ja jestem przyzwyczajony do wąskich mordheimowych uliczek).
Zresztą sam piszesz że to WIP.
Wygląda na to, że obok pudła z makietami do battla będzie musiało pojawić się drugie.

no i przyznam że grafika konstruktów lekko zachwiała moją pewnością tego, że będę grał krasnoludami :)
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dojdzie jeszcze kilka makiet na stół więc się nieco zapełni.
White Lion pisze: no i przyznam że grafika konstruktów lekko zachwiała moją pewnością tego, że będę grał krasnoludami :)
Wiesz, jakby co to zbieranie dwóch frakcji do Afterglow jest nieporównywalnie tańsze od zbierania dwóch armii do WFB ;)
Niedługo wrzucę zasady beta Konstruktów na stronę to będziesz mógł sprawdzić też czy styl gry frakcji Ci odpowiada.
Obrazek

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Właśnie przejrzałem pierwszy numer Magii i Miecza i jest w nim informacja o projekcie Afterglow !
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

o! jak miło :)
Zarzucisz jakieś foto/skan tego info?

Btw. Nowa aktualizacja, a w niej coś dla miłośników zgrzytających, wpółmartwych cyborgów czyli zasady beta Konstruktów! Zachęcam do testowania :)
Obrazek

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

Tak na szybko to albo jest błąd albo za +1 do siły ataku mieszanki wybuchowej płaci się 18 pkt..

Ciekaw jestem jak bardzo będą odpadać ostrza z przekozackiego modelu kusicielki :roll:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Chudeusz - to nie błąd. Z pozoru to "tylko" +1 do SI ale w praktyce to już SI 9, a to oznacza 2 rany za jedno trafienie. To bardzo dużo bo przez tą z pozoru niewielką różnice zmiatasz całe oddziały jednym strzałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

OK, to małe podsumowanko ostatnich dni:

- Mamy 50% zebranej kwoty na Wspieram.to (dziękuję wszystkim, którzy się do tego dołożyli)
- Pozostało 26 dni do końca kampanii (to dużo i niedużo jednocześnie, dlatego zachęcam tych, którzy zwlekają ze wsparciem lub są niezdecydowani. W tym momencie każde wsparcie nabiera olbrzymiego znaczenia)
- Mamy opublikowane zasady trzech frakcji (Delaria, Naiym'vael, Konstrukty)
- Szykujemy serię krótkich filmików o grze i zasadach (pierwsze będą w tym tygodniu)

- A tu zdjęcie WIP pierwszego konstrukta na zachętę :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Rakso przewidujecie większe modele, czy raczej utrzymacie wszystko w ludzkich proporcjach?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Będą i większe modele. Z najbliższych np. Łatacz będzie zdecydowanie większy :)

EDYTKA:
Tu np. widać mniej więcej różnicę wielkości
Obrazek

Od razu zaznaczam, że "podstawowe konstrukty" to będą dwa zupełnie różne modele. Na tej grafice są dwa takie same tylko w celu pokazania ich ilości w zestawie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

https://wspieram.to/1910-afterglow-gra- ... t-472.html

Na stronie kampanii zamieściliśmy nową aktualizację zawierającą m.in. pierwszy z serii krótkich filmików o zasadach oraz zdjęcia WIP modeli konstruktów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Jeśli ktoś jest z Radomia lub będzie dziś przez Radom przejeżdżał to zapraszam wieczorem do Liceum Akademickiego. Będzie można przyjrzeć się rozgrywce Afterglow lub zagrać samemu.

BTW. 67% :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Obrazek

Udało się! Z wielką radością pragnę ogłosić, że projekt Afterglow na serwisie Wspieram.to przekroczył 100%! Oznacza to, że dzięki WAM będziemy mogli wydać pierwsze startery frakcyjne! Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy do tej pory okazali nam zaufanie. Daliście nam potężnego kopa pozytywnej energii do działania. :D

Do końca kampanii pozostały jeszcze trzy dni. Zachęcamy więc osoby, które do tej pory wahały się do wsparcia. Wciąż jest szansa na odblokowanie kolejnych celów - Akolity, Zjawy i Konstruktów.

KLIKAMY!
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

fajnie - kiedy będzie można wybrać frakcje? Mam nadzieję że koszulki i kubki będą zacne :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Po zakończeniu kampanii będziemy zbierać info od wszystkich wspierających :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

Wlasnie! Ja chce dorzucic jeszcze 50 plnow bo moj zestaw ma figsy i inne bajery ale kubka i koszulki nie :( ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Pierwsze Konstrukty do Afterglow :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdro :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Obrazek

Właśnie odblokowaliście pierwszy cel dodatkowy! Oznacza to, że wraz z pierwszymi starterami wydamy dodatkowo model delaryjskiego Akolity.

Wciąż jest szansa na odblokowanie najlepszego zwiadowcy i snajpera w grze. Zjawa czeka na Wasze wsparcie :)
Obrazek

ODPOWIEDZ