Coś analogicznego do Warmastera. Do Starego Świata.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Coś analogicznego do Warmastera. Do Starego Świata.

Post autor: Lechu »

znacie jakiś system 15mm który mógłby robić jako zamiennik Warmastera?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

żeby nie było, że sam nie szukam:
http://www.ralparthaeurope.co.uk/shop/d ... 15mm-c-76/

Bardzo ładne modele 15mm mają. W sekcji Empire są też modele a'la Bretonia.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

RalPartha to klasyk ;] mam ich sporo w wersji 28mm a nawet zawinąłem te maluchy przez przypadek. Są fajne. Myślisz o konkretnych zasadach tzn nowy system, czy może wcieleniu ich do istniejącego?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

W kwestii zasad jestem totalnie otwarty na propozycje. Musiałbym poznać zasady ich systemu. Na razie czytałem opinie o Hordes of the things . na plus można im zaliczyć uniwersalność ale minusem jest wynikający z tego brak podziału na zasady armijne. Są tylko typy jednostek dostępne dla każdego o ile ma model/e mu odpowiadające. Może można to potraktować jako wstęp do własnych modyfikacji ale na to raczej czasu nie mam.

MKG
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: MKG »

Podstawki zbiorcze?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

w sumie jest mi to obojętne :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Krasie RalPa. wyglądają świetnie ;] mówię o małej skali.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

No 15 mm krasie, imperium/breta, orki ich obejrzałem i są świetne. Chyba nie ma konkurencji która wyglądem by nawet zbliżona była w tej skali. Będę musiał w wolnej chwili obejrzeć resztę armii.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

przejrzałem pozostałe armie i poza Lizakami modele mają na prawdę zacne. gobliny, empire/breta i krasie są najlepsze. :) Myślę coby nie skompletować sobie jakiejś dużej armii właśnie w 15mm żeby była większa "epickość" ;) kraśków i o&g mam w 28mm, więc dublować raczej nie będę także imperium bym łyknął jeśli już. pogram w jakiegokolwiek bitewniaka najwcześniej pewnie za dwa lata (ot, deficyt wolnego czasu na granie) przy dobrych lotach, więc zasadami nie będę się martwił na zapas ;P

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

przejrzałem pozostałe armie i poza Lizakami modele mają na prawdę zacne. gobliny, empire/breta i krasie są najlepsze. :) Myślę coby nie skompletować sobie jakiejś dużej armii właśnie w 15mm żeby była większa "epickość" ;) kraśków i o&g mam w 28mm, więc dublować raczej nie będę także imperium bym łyknął jeśli już. pogram w jakiegokolwiek bitewniaka najwcześniej pewnie za dwa lata (ot, deficyt wolnego czasu na granie) przy dobrych lotach, więc zasadami nie będę się martwił na zapas ;P
Z Empire / Bretonią to dobry wybór. Jak nie trafisz na przeciwnika fantasy zawsze możesz ich użyć w bitewniakach historycznych (Field of Glory).

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

kurcze, Wargamer z ich Ogniem i Mieczem udowodnił, że modele mają świetne. Mogliby machnąć serię modeli pod świat Warhammera w tej samej skali :)

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Nie mają jeszcze wszystkich modeli do swojego systemu...

Zresztą zdobycie figurek do ludzkich armii, w tym zwłaszcza Bretonii nie stanowi żadnego problemu. Choćby Mirliton sprowadzany do Polski...

http://www.mirliton.it/index.php?cName=historical-15mm


Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

nie no, jasne :) bardziej chodzi mi o armie, które nie mają takiego supportu. np skaveni
ale co racja to racja, muszą najpierw swoje dokończyć.

ODPOWIEDZ