The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Na slabym sprzecie mi sie wiesiek odpalil. Na gorszym niz minimalne. Wyglada brzydziej ale da sie grac i klimat jest;)



Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Aldean pisze: niedawno gadalem o tym z kumplem, mowi ze warto. jedna przeszkoda to dobry i najlepiej duzy telewizor;]
Polecam projektor, chyba, że nie ktoś nie ma zasłon w oknach :)

Ja również nie wyobrażam sobie powrotu do grania na PC po przesiadce na PS3 parę lat temu...niebo a ziemia.
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

też potwierdzam granie na PCcie nie umywa siędo konsoli odkąd nabyłem konsolę a pcta uzywam do klasyki gier albo Pillarsów - stylizowanych na klasykę gier.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

c4h10 pisze:Jak rozwiązane jest zachowanie wilczego amuletu na PC (granie bez pada)?

Chodzi Ci o zmysły wiedźmińskie? Docelowo prawy przycisk myszy (blok w walce też). Zmieniłem sobie na lewy alt.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

chodzi mu o kwestie wibracji. butan chyba myszki sa z systemem forcefield czy cos takiego do takich opcji
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Cyel pisze:
Aldean pisze: niedawno gadalem o tym z kumplem, mowi ze warto. jedna przeszkoda to dobry i najlepiej duzy telewizor;]
Polecam projektor, chyba, że nie ktoś nie ma zasłon w oknach :)

Ja również nie wyobrażam sobie powrotu do grania na PC po przesiadce na PS3 parę lat temu...niebo a ziemia.
Co jest takiego w PS3? Też se mogę podłączyć pada z wibracjami i wszystkim.

Poza tym moje doświadczenia z konsolami nie należą do przyjemnych. Głownie ze względu na pada. Grałem w Bad Company na padzie i płakałem.

>Pad = padaka
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Myślę, że jeśli zaczniemy wymieniać tutaj zalety różnych systemów to to przestanie być temat o Wiedźminie ;) Co do pada to, jak zawsze, kwestia przyzwyczajenia, nie wyobrażam sobie powrotu do literek i myszki w czymkolwiek innym niż strategie.

A żeby było na temat - otworzyła mi się nowa lokacja po Białym Sadzie i jest dużo trudniej. Trochę jak przy spotkaniu pierwszej grupki ghuli nocą na wrzosowisku, z 20 razy podchodziłem do ich pokonania;P Pojedynczy przeciwnik jest raczej bezproblemowy, wciąż na 1 poziomie ubiłem niedźwiedzia, który miał sugerowany poz 6 (po prostu trochę to potrwało ...acz wytrenowane na ghulach odruchy pomogły).

Polecam obiegnięcie całego Białego Sadu i wygrzebanie wszystkich fajnych elementów ekwipunku /schematów, które da się tam znaleźć, zanim ruszycie dalej z głównym questem.

Gra wygląda dość obłędnie. Fajne jest to, jak przyroda bardzo przypomina polską wieś :)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Pograłęm trochę dłużej (skończyłem chyba wszystko w Białym Sadzie i jestem w trakcie questu barona) no i wsiąkłem w klimat jak żaba w muł :D
Walka mogłaby być trochę trudniejsza, wybrałem przedostatni poziom trudności, ale czasem jest wg mnie za łatwo (np z południcą przy studni, jakoś tak z marszu padła zanim zdążyłem się rozgrzać :) ).
Bardzo podobają mi się te wstawki podczas wczytywania gry, które w skrócie opisują na jakim etapie głównego questu jesteś. Bywa, że tak się zaangażuję w eksplorację, że zapominam co robiłem :D
Gwint jest bardzo fajny, tylko szkoda, że nie można było wybrać sobie talii na początku (chyba, że gdzieś mi to umknęło).
Sam świat, postacie, questy, wszystko na najwyższym poziomie, cdp zrobili kawał dobrej gry, wracam do grania ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Bardzo mi się podoba powrót do słowiańskiego klimatu: kamienie runiczne są nazwane po słowiańskich bogach, na ścianach są łowickie wzorki, są odniesienia do folkloru, w tle leci Percival Schuttenbach i dziewczyny śpiewają po polsku(?) (tego nie znaliście, hamburgery!) i można pomagać Nilfgaardowi, co robię od samego początku, gdyż uznałem, że trzeba dorżnąć ten gnijący świat w imię doomowych ideałów.
Od strony technicznej uwielbiam animacje, zwłaszcza twarzy (miny Geralta bywają bezcenne).
Widać, że Redzi faktycznie wzięli to co najlepsze z W1 i W2, czyli jak się okazuje głównie z jedynki i stworzyli opus magnum. Szkoda tylko, że to jest już ostateczny koniec przygód w świecie Wiedźmina. No chyba, że w wydaniu już cyberpunkowym :twisted: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

To nie jest koniec przygód w świecie wiedźmina, mają wyjść kolejne gry, tylko głównym bohaterem nie będzie już wszystkim znany Geralt z Rivii(chociaż redzi zapowiadali, że Biały Wilk może pojawić się jako postać drugoplanowa).
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

3 część miała być bez Geralta w roli głównej pierwotnie, na szczęście podjęli dobrą decyzję. Bez Geralta to już nie to samo :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Dzisiaj spotkałem w jakiejś wsi żonę Brauna, której jedyny tekst to "szvzęść boże"
Po uprzednim usłyszeniu z ust Geralta o niewidzialnej ręce rynku chyba wiem jakiej orientacji politycznej są autorzy tych easter eggów

@Klafuti - słowiański klimat bardzo cieszy. Nawet potwory takie jak południca to z naszej mitologii.
Ale kolaboracja z Nilfgaardem to zdrada :p

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nilfgard to jedyna szansa na zaprowadzenie porzadku na Północy - czas na zmianę! dość niekompetentnej pełnej ignorancji i korupcji władzy! Tylko Cesarstwo!

Nakręcacie mnie na kupno :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Mam kod na cyfrową wersje Wiedźmina III na platformie GOG i z chęcią go odsprzedam. 100zł.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, o 22:46 przez Jarlaxle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Afro pisze:3 część miała być bez Geralta w roli głównej pierwotnie, na szczęście podjęli dobrą decyzję. Bez Geralta to już nie to samo :)
Gdzie coś takiego wyczytałeś? Po zakończeniu dwójki trochę dziwna byłaby trójka bez Geralta :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Geralt nie musiałby pojawiać się w roli głównej, czego dowodzi zaimplementowany scenariusz Ciri.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Btw orientuje się ktoś na ile godzin zabawy wystarczy wątek główny w wieśku 3?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chcialbym podrasowac kompa zeby moc w w3 pyknac, w 2k sie zmieszcze zeby na srednuch ustawienuach smigal?

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Ziemko pisze:Chcialbym podrasowac kompa zeby moc w w3 pyknac, w 2k sie zmieszcze zeby na srednuch ustawienuach smigal?

Test kart graficznych i procków. Może Ci jakoś pomoże.

http://pclab.pl/art63116.html
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ziemko pisze:Chcialbym podrasowac kompa zeby moc w w3 pyknac, w 2k sie zmieszcze zeby na srednuch ustawienuach smigal?
Ja się zmieściłem. Jakiś rok temu.

Będziesz potrzebował:
- i5 4440, najlepiej wersję k, żeby sobie później odblokować mnożnik
- geForce 750gtx ti (wersja OC)
- RAM na 4 GB
- odpowiednie MOBO
- stosowny zasilacz
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ