Gry na Konsole

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Re: Gry na Konsole

Post autor: Kuros »

polecam dark souls 2 , cieżkie jak diabli ale uciecha po przejściu gwarantowana!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

MadMax pisze:
Ziemko pisze:Wersja PCV co to znaczy?
Powinno być wersja PC. Pisałem z telefonu i przez słownik zakradł się błąd. Wersja na PS4 to ta z PC z 1998r.
ale wlasnie pcv jest jak najbardziej na miejscu.
tak jak pisalem wczesniej. w 2012 wyszla zremasterowana wersja na PC. to na jej podstawie bedzie robiona wersja na ps4.
Co do serii FF to najlepszą częścią jest 6.
zgadzam sie. gdyby przerobili wersje gambeyowa na gierke normalnie graficzna, to byl by wielki sukces. a tak to tylko z sentymentu o 5 i 6 wspomnialem ;)
7 część wyznaczyła nowe standardy jeśli chodzi o jRPG.
8 była mega "płytka" jeśli chodzi o wątki poboczne i głównego bossa ( a raczej kobitkę).
jesli serie bym zaczynal liczyc od 7 (tak jak wspomniales, gra wyznaczyla nowe standardy w jRPG) to mimo wszystko 8 bym dal na drugim miejscu. bylo pare slabych akcji ale bardzo przyjemnie mi sie w nia gralo.
10 była gites.
pogralem chwile u kumpla. moze i fabula ciekawa ale ponoc jest to jedna z bardziej liniowych gier w serii. ponoc ma sie odczucie, ze idzie sie przez caly czas tunelem. jest to opinia paru nie znajacych sie wzajemnie kumpli, wiec cos w tym musi byc skoro pare osob tak mowi. FF X-2 wiele nie zmienia w tej dziedzinie (ponoc, troche lepiej ale nadal bieda)
11 nie grałem to sie nie wypowiem
to jest MMORPG
12 bardzo dobra.
przyznam sie, ze tej nawet na oczy nie widzialem. kolejnej tez nie.

no i kolejne mmo FF14
podobno 15 calkiem niezle sie zapowiada.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Do 1 lipca jest promocja na psn m.in. na wszystkie "fajnale". Jednak ps4 ich nie obsługuje. Tylko ps3/ vita/ psp.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ktore fajnale sa na ps4?

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Ziemko pisze:Panowie a rzuci ktos jakis tytul na 2 pady zeby z dziewczyna pograc (mortal i sportowe odpadaja) jest cos ciekawego ?
Towerfall Ascension!
Helldivers!
Lara Croft and the Temple of Osiris (choć Guardian of Light dużo lepszy)

Bardzo fajnie grało mi się w nowego Wolfensteina, oraz Strike Suit Zero. Gry , które były swietne na PS3 a na PS4 mają (lub będą wkrótce mieć) rimejki to the Last of Us, Tomb Raider, God of War... Na samym początku sporo godzin pochłonął mi Battlefield4, potrafi wciągnąć!
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Na dzień dzisiejszy Ps4 nie jest kompatybilne z fajnalami. Na pewno z czasem to się zmieni. Tylko ps3 vita i psp. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup psp lub vity i pobranie fajnali na te konsole ( w przypadku psp niezbędna jest ps3 bo psp jest odcięte od psn).
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

No i jeśli nastawiałbyś się z dziewczyną na zagranie razem w coś bardziej angażującego niż krótkie posiedzenia przy poprzednio wymienionych grach, to musisz jeszcze chwilkę poczekać: http://www.pssite.com/news-42447-prawie ... ition.html Divinity the Original Sin z kooperacją na split screen !!!;>
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Cyel pisze:
Ziemko pisze:Panowie a rzuci ktos jakis tytul na 2 pady zeby z dziewczyna pograc (mortal i sportowe odpadaja) jest cos ciekawego ?
My z małżonka wspólnie gramy dobie w Rayman Legends ps4 i szczerze mogę polecić.
A jak gram w Wieska to ona robi sobie coś innego - taki lajf :twisted:

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

A ja właśnie gram w Bloodborne i bardzo gorąco polecam. Wbrew pozorom nie jest masochistyczne, jak wspominano już na tym forum, ba, wcale nie jest aż tak trudne moim zdaniem. Początek faktycznie wymaga dostosowania się do wymagań gry, ale gdy poznałem parę rządzących nią reguł, wyczułem zasięgi i opóźnienie broni oraz zachowania przeciwników wszystko zrobiło się bardzo sensowne.

Przemierzanie rozległych połaci pokręconych lokacji bez możliwości save lub autosave nadal wymaga skupienia i ostrożności ale przy ich zachowaniu zdarza mi się ginąć bardzo rzadko albo wcale, zaś wszystkich bossów jak dotąd pokonałem już przy drugim podejściu (z wyjątkiem Wiedźmy z Hemwick, którą załatwiłem za pierwszym). Walki te są bardzo emocjonujące ale poziom trudności nie jest "z dupy", po prostu trzeba dobrze kombinować:)

W grze podoba mi się, że nie traktuje mnie jak idioty, którego trzeba prowadzić za rączkę, jak to robi wiele współczesnych gier. Minimapa ? Zapomnijcie. Zaznaczone punkty w które trzeba się udać jak po sznurku? Nie ma mowy. Nie wiesz co zrobić z otrzymanym przedmiotem, którego opis nic Ci nie mówi ? Trzeba było słuchać co mówił NPC, od którego go otrzymałeś.

Bardzo podoba mi się też design poziomów. Na każdym jest tylko jeden "save point" ale przemierzając je otwieramy sobie kolejne skróty, które pozwalają dotrzeć z niego do dalszych miejsc w o wiele krótszym czasie niż podstawową, odblokowaną od początku drogą.

Gra ma też świetny, intensywny klimat (takie wiktoriańskie Mordheim), choć dla wrażliwszych może on być dość przygnębiający. Ale jeśli podobało Wam się np Braterstwo Wilków czy burtonowskie Sleepy Hollow, to zdecydowanie wciągnie Was ten ponury świat:)

Podsumowując - bardzo gorąco polecam i idę dalej, eksplorować z duszą na ramieniu ;)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Until dawn na ps4 gniecie, świetny horrorowy klimat. Polecam :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wie ktos kiedy ma FF7 wyjsc na konsole (nie mowie o remaku bo ten bedzie trwal nie wiadomo ile, ale ta wersja pctowa) ?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wie ktos kiedy ma FF7 wyjsc na konsole (nie mowie o remaku bo ten bedzie trwal nie wiadomo ile, ale ta wersja pctowa) ?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wie ktos kiedy ma FF7 wyjsc na konsole (nie mowie o remaku bo ten bedzie trwal nie wiadomo ile, ale ta wersja pctowa) ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

zima 2015

a wersja ta lepsiejsza w polowie przyszlego roku
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Pierwsze wydanie ff7 na pc to wiosna 1998r. Ulepszona edycja wyszła bodajże w 2012r tylko w cyfrowej wersji. Jeszcze nowsza wersja powinna pojawić się przed wersja konsolową.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Wczoraj Capcom zapowiedział RE origins collection w wersji "pudełkowej"! Gry którymi trzeba się zainteresować :D.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Kolejna extra wiadomość. Fallout 4 wychodzi w kinowej polskiej wersji na obie konsolę. Znacznie gorsza wiadomość - grę polonizuje cenega :(
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

MadMax pisze:Kolejna extra wiadomość. Fallout 4 wychodzi w kinowej polskiej wersji na obie konsolę. Znacznie gorsza wiadomość - grę polonizuje cenega :(
a wczoraj wyszedł mad max ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

-Qc- pisze:
MadMax pisze:Kolejna extra wiadomość. Fallout 4 wychodzi w kinowej polskiej wersji na obie konsolę. Znacznie gorsza wiadomość - grę polonizuje cenega :(
a wczoraj wyszedł mad max ;)
Klimaty post-apo to jest to co Tygryski lubią najbardziej :D . Jednak nauczony doświadczeniem nie kupiłem tej gry w ciemno (za dużo gier na licencjach filmowych to totalne padaki). Za tydzień obczaje u kumpla i wtedy być może zdecyduje się na zakup.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

pooglądałem trochę filmiki na yt i Mad Max to taki Shadow of Mordor, tylko w post apo, dopisałem do swojej listy na jesienne wieczory ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ