Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Re: Hearthstone

Post autor: _reszka »

Ja wierze w te karte. Kiedys powstanie mega kombo na malygosie, dla mnie jest to jedna z najwazniejszych legend ktorymi nie gram ale trzymam mocno. Juz teraz palladyn obniza koszt smokow. Mamy tez imperatora. Kiedys to sie zazebi.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Już sie zazębia ale przy hero z dostepem do dużego magic bursta jak warlock, mag i shaman
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oj tam, wystarczy na to sowa :wink: ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tiaa :D chyba, że Ci szaman go zrzuci z calla jakoś w 6/7 turze :D to szybkie gg
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

smiejagreg pisze:Są portale. Cienkość. Zgarnąłem packa i dość. Malygos to moc, nie da się ukryć. Ale dość późno wchodzi i często już po wszystkiemu jest :wink: ...
Portlae są mega, 5 na 5 i dominacja warriora nabita :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Najwieksza slabosc malygosa to 9 many, przez co nie da sie go zagrac z zadnymi sensownymi kartami. Zeby go uzyc trzeba uzywac innych kart, brdzo sytuacyjnych
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ancestor Call i jest za 4 :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Andrzej pisze:Najwieksza slabosc malygosa to 9 many, przez co nie da sie go zagrac z zadnymi sensownymi kartami. Zeby go uzyc trzeba uzywac innych kart, brdzo sytuacyjnych
No, jakby Malygos był za 6 many to by było fajnie, nie? :mrgreen: A poważnie - w większości talii jest trudny do zagrania i utrzymania do następnej tury. Zwłaszcza że to już późna tura... Tak jak chłopaki piszą - są możliwości wystawienia go wcześniej, ale nie jest ich zbyt wiele...
-Qc- pisze: Portlae są mega, 5 na 5 i dominacja warriora nabita :D
Równie dobrze możesz mieć 0/5. liczy się głównie to, co dociągniesz... Na pewno wyrównuje szanse pomiędzy początkującymi a mającymi już sporo kart. Ale chyba właśnie po to wymyślono Bójkę, co cieszy...

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Portale są fajne jak podchodzą dobre karty i gra jest wyrównana. Mi zwykle wpadają jakieś ciulowe a przeciwnik rzuca legendami na lewo i prawo.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

dzis juz nowe karty mozna kupowac?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Tak, premiera nastąpi 25 sierpnia (a więc do 24 można kupować duże paczki po promocyjnej cenie).
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Narazie mega słabe te karty z Argenta... Nie wiem jak to miałoby pograć z face hunterem albo mechami po prostu odstają. Mam nadzieje że reszta będzie lepsza bo póki co nie opłaca się tych paczek kupować
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Totemowy shaman nie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Czy ktoś z Was to widział???????? :lol2: :lol2: :lol2:


"Comeback" Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=CUeGcWYOwzM

Madder Bomber Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=7EoHdum-6cU

Tinkmaster Overspark Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=UrmC54OuZqI
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lazur pisze:Narazie mega słabe te karty z Argenta... Nie wiem jak to miałoby pograć z face hunterem albo mechami po prostu odstają. Mam nadzieje że reszta będzie lepsza bo póki co nie opłaca się tych paczek kupować

Hmmm polemizowałbym dość mocno. Niektóre średnie, niektóre potężnie op.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jedna póki co jest pierdolnięta. reszta do grania. i wiecej pierdolniętych chyba nie będzie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Grand Admiral Thrawn pisze:Czy ktoś z Was to widział???????? :lol2: :lol2: :lol2:


"Comeback" Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=CUeGcWYOwzM

Madder Bomber Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=7EoHdum-6cU

Tinkmaster Overspark Post-Match Interview
https://www.youtube.com/watch?v=UrmC54OuZqI
swietne!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Które to takie op?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Czy OP pierdolnięta Nexus i jego rng dajace wygrana lub nie ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

świetny jest ten nowy brawl dla maga :D same spelle w decku i jazda :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ