Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Eltharion »

Mam do was takie pytanie jako że w gry gram mało i nie do końca ogarniam wszystkie mechanizmy działające w total waru
Ostatnio dużo gram szybkich bitew przez neta. Jak rozwalić takie klasyczne orki na masie bigunów i czarnych orków ?
Czym sie w to nie wbije to dostaje oklep albo bijemy się tak długo ze po pewnym czasie załapuje brejka
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Udało się kupić w dość przystępnej cenie, o dziwo mam DLC warriors of chaos, fajnie :D, chociaż w aukcji o tym nie pisali
Mam pytanie, bo nie mam dodatku z beastmenami, mimo to mam ich kampanię i mogę nimi zagrać w kampanii głównej. To jakiś błąd czy steam udostępnia tą część rozgrywki bez dodatku ?
W bitwach własnych nie mam beastmenów

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Brzmi jak błąd. Z tego co mi wiadomo, to są tylko jako przeciwnicy w kampanii głównej, a wykupienie DLC daje dostęp do nich w obu trybach (kampania + bitwy w tym multi) oraz do mini kampanii, Eye for an Eye.
Obrazek

Tul
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Bytom/Łódź

Post autor: Tul »

Manfred - spróbuj się "przeklikać" do startu kampanii. Mi też się wydawało po patchu, że mam ich gratis. Niestety tak nie jest. Są widoczni z poziomu wyboru kampanii (tej głównej i tej dodatkowej) ale przy próbie startu pojawia się odsyłacz do zakupu dodatku.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ok, dzięki


Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Świetne , Jak mogli zabić takie juniwersum ...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Będzie można złożyć jakąś sensowną full gobo armię, jaram się :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wygląda super. Akurat zamierzałem po raz pierwszy zagrać zielonymi.

Awatar użytkownika
oNe
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165

Post autor: oNe »

czy bretonnią można grać w multika?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ile toto kosztuje? I skarsnik w 1 szeregu fuj
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

oNe pisze:czy bretonnią można grać w multika?
można od samego początku
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Armia full na goblinach w końcu możliwa i bardzo grywalna : https://www.youtube.com/watch?v=ZmO_4QHIUF8.

valve
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: valve »

to nikt nie gra na multi szybkie bitwy?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

I znowu pieniądze do wydania
https://www.youtube.com/watch?v=hoiks2rQa9o

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Pierwsze dlc po warriorach które kupie :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

No wreszcie kolejna porcja oglądactwa.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ostatnie DLC z Wood Elfami jest świetne. Jest kilka wyjątkowych mechanik, piękne Athel Loren w kampanii "Przebudzenie", super wygląda "zalesianie" świata, zdecydowanie dobrze zrobione. No i dwie nowe domeny, obydwie bardzo ciekawe.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nie zgadzam sie, jestem rozczarowany tym dlc. Nie dosc ze jakis bursztyn wyglada jak zlote kurze jaja, to bitwa np przeciwko beastmenom w zalesionym obszarze zmusza do czesania lasu ławą...dramat.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Mnie też rozczarowała kampania i szczególnie ten system z bursztynem oraz to że z niewyjaśnionych przyczyn grając na legendarnym poziomie w zwykłej kampanii już 3 razy dostałem 2x20 beastmanow w okolicach 20 tury z khazarakiem i morghurem ... Szczególnie ten drugi wydaje się być strasznie mocno vs strzelanie i magia generalnie jest ok ale trochę niedosyt jak będę w domu to dam link do fajnego hmm wycieku bodajże gdzie jest wymieniony plan na Gry tw wh bodajże następny na być dlc tk potem kolejna gra z he de liz tam ma być dlc skv i coś jeszcze potem demony każdy Bóg ma być osobną frakcją i chyba chaos dw jak dlc i resztki jakieś ktroych nie było wczesniej
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

ODPOWIEDZ