Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Jak nie wkladasz kopii to nagle okazuje, ze jest duzo miejsca w deku.
Yyy czego? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

yyy dubletów kart?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ciara pisze:yyy dubletów kart?
No to wtedy to jest g.... a nie reno deck :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

#-o
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Oj tam 2 x shadowform zawsze spoko
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

No to wtedy to jest g.... a nie reno deck :D
Dublety nie wykluczają niezłego renodecku o ile nie ma ich tam za dużo. Jeden ujdzie, dwa są już trochę naciągane :P . Trzy to już proszenie się o kłopoty :P . Choć z tego co widzę, w renomagach przynajmniej, najczęściej jedyną podwójną kartą jest zapasowy ice block :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

2 ice bloki byly do grania przy mad scientyscie, bez niego to proszenie sie o klopoty ;-)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Swoją drogą, w dzisiejszej bójce trafiłem na chyba najwolniejszy deck jaki kiedykolwiek widziałem :mrgreen:

Patent opiera się na cieniach z naxxramas, które się wystawia i czeka aż urosną do rozmiaru tak dużego, że przeciwnik padnie w jedną rundę. W międzyczasie grę staluje się frost novą, doomsyarerem, ice blockiem i reno jerksonem. Do tego arcane intelect by nie zabrakło kart na ręce, polimorfia do obchodzenia prowokacji, mistyczka do obchodzenia wrażego ice blocka i ice lanca do burstu. No i klakier do darmowego grania sekretów.

Podziwiam autora za to, że chce mu się grać w 30-minutowe partie :mrgreen:.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Ja trafiałem na same takie. Stwierdziłem, że mi szkoda czasu i porzuciłem rozgrywanie bójek w tym tygodniu.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1507
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Yyyy co? Doomsayer przecież skasuje duszka tak czy siak chyba że koleś ma idealną rękę i zagrania typu doomsayer a w następnej duszek.

Już lepiej by to może grało przy szamanie z dwoma kartami na windfury - minion i zaklęcie.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Żaden z top tier renodecków nie ma dubletu kart - po prostu nie można sobie pozwolić na to, że Reno będzie nie aktywny w tej 6 turze - a pirate warriory i inne agro często sprowadzają gry do postawienia pytania - masz reno ? :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie maja nie znaczy ze nie moga miec :D think out of the box :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Dokładnie - ciekawi mnie tylko czemu na ten genialny pomysĺ nie wpadł żaden pros ? Czyszby skiseg ? Bo statystyka to żadne wytłumaczenie ...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja jeszcze zanim istniał standard grałem warlockiem na malygosie i OTK z bomb i soulfire. Jak zwykle królowało aggro, więc wrzuciłem reno, bo deck i tak był skonstruowany by dobierać w chuj kart i złożyć kombo. W największym możliwym momencie miałem chyba 4 kopie, ewentualnie zszedłem w końcu chyba do tylko 2x Shadow Bomb. Generalnie to oczywiście ulepszyło deck, ale ponieważ jego zamysłem było od początku kontrolowanie gry i zbieranie komba, to reno działał nawet przy tylu kopiach bo był takim planem zapasowym tylko.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Żaba pisze:Dokładnie - ciekawi mnie tylko czemu na ten genialny pomysĺ nie wpadł żaden pros ? Czyszby skiseg ? Bo statystyka to żadne wytłumaczenie ...
Ależ wpadł, chociażby Thijs -> https://www.youtube.com/watch?v=cLd4VhTtqf4 Myślę, że główny powodem dlaczego Reno decki jednak nie mają duplikatów jest to, że przy ilości gier jakie trzeba zagrać żeby wejść do tego top 100 legendy jednak statystyka robi swoje :wink:
A i oczywiście fakt, że w MSG doszedł Kazakus i po jednej legendzie klasowej (Nie grana jest w zasadzie tylko legendarka Warlocka) działające na tej samej zasadzie co reno, też popierają takie założenie decka :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Poza tym jedyna frakcja, przy ktorej ten duplikat tak naprawde, naprawde miała sens, to shadowform priest, bo tam wtedy ten shadowform robił się takim drugim reno. Teraz jak jest kazakus i Raza to faktycznie nie kalkuluje sie brac duplikatow, bo te karty bija drugi shadowform power levlem :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak sobie dzis mowie, a mam sredni dzien kupie sobie jedna paczke, niech bedzie jakas fajna:

1xrare 1xepic 2xlegend (w prawdzie slabe goya i genzo rekin) i sie usmiechnalem :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

genzo jest ok :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Tak sobie dzis mowie, a mam sredni dzien kupie sobie jedna paczke, niech bedzie jakas fajna:
1xrare 1xepic 2xlegend (w prawdzie slabe goya i genzo rekin) i sie usmiechnalem :D
Sam fart, zero skilla :wink: . W *naj*gorszym razie masz z tego 520 pyłu, a w najlepszym uzupełnienie dziur w kolekcji.

Btw, by zacytować twarz Hs :
Ben Brode agrees that Small-Time Buccaneer is the problematic card in the Pirate package, not Patches the Pirate. If they decide to change something, it would be Small-Time Buccaneer.
Innymi słowy, blizzard (pooowwoooliiii) szykuje się do kolejnego balansowania - czas zacząć chomikować karty :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

2 legendy to 800 pylu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ