Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Premiera 2010 lub 2011... poczekamy sobie :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Znając Blizzarda to z 5 lat jeszcze.... ale co tam, ja będę czekał :P

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Ma wyjsc mniej wiecej rok po premierze SC2...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

super :D

a te screeny sie mi bardzo podobają, grafika to taki wymaksowany bg 2, nie mwiem czemu mi się tak skojarzylo ;)

wie ktoś jakie będą nowe postacie? bo tam jeszze nic nie ma, albo mi się nie wczytuje.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

mi na Operze się nie chce wczytać, ale na Forefoxie śmiga....

na razie są dwie znane klasy, Barbarian (wiadomo) i Witch Doctor (taki shaman w stylu voodoo, coś jak trolle z Warcrafta)

edit: poprawda, na Firefoxie się wiesza....

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

A czy Witch Doctor to nie taki jakby nekromanta :?

Co do grafy to...boska. Aż się prosi o betę :)
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Grafika nie powala jakoś na kolana ale z daleka bardzo przyzwoicie wygląda :) Nie przedobrzyli i nadal się powinno jak w stare dobre diablo grać :D

obejżałem właśnie game play. ŁOŁ :shock: Zapowiada się naprawde świetnie. Sieka jak się patrzy, rozwalający się teren, przemyslana kombosy ( u tego szamana fajnie się wszystko łaczy, tylko skzoda ze go nekromanta nie nazwali... nawet flufowo by dosyć pasował...)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

IMO dobrze, że grafika jest taka jaka jest, nie wiem czy zza pleców (w stylu WoWa) to byłoby dalej to samo Diablo....
niby 3D a jednak izometrycznie, kamery chyba też nie da się obracać

coś czuję, że Witch Doctor będzie moją klasą....
no chyba, że Blizzard szykuje nam coś ekstra na potem :roll:

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Oglądnałem gameplay i tez nie moge sie doczekać. Fajny był ten ogromny koles w kapturze w co przechodzil w tle jak barbarzynca biegl z cainem i wtich doktorem (przed zabiciem 1 bossa w gameplay) :).

Ale i tak bardziej nie moge sie doczekac Fallouta 3 :D

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Cieszylem sie jak dziecko keidy sie wczoraj dowiedzialem, ze D3 jest wreszcie potwierdzone.
Co do grafy to blizzard juz dawno udowodnil, ze w przypadku ich gier to nie high endowe rozwiazania wabia graczy, a plynaca rwacymi strumieniami radocha z zabawy. Wymiencie mi chociaz jeden produkt z tej stajni, w ktory ludzie sie nie zagrywaja kilka lat po premierze :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ja tam wracam co jakiś czas do wszystkich gier Blizzarda w jakie grałem (od Warcrafta 2 do teraz, nawet niedawno pokusiłem się o Orcs and Humans)

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Graficznie chyba Titan Quest lepiej wypada niż D3 z zajawek.Ale cóż mam tylko nadzieje że poradzą sobie z cheaterami,którzy są plagą D2 i przyczynili się do zamknięcia b.net dla D1.No i żeby była mega mroczna,a nie kolorowa dla dzieciaków jak D2 ...

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

a nie macie wrażenie, że wszystkie postacie w grze są jakby "zawieszone w powietrzu"? jestem bardzo sceptyczny w stosunku do 3D...
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

SoCiu pisze:Graficznie chyba Titan Quest lepiej wypada niż D3 z zajawek.
Ja myśle że są porównywalne, jednak bardzo ładnie wyglądaje animacje skilli i postacie. Przynajmniej kosmicznych wymagań nie będzie miało (mam nadzieję) ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

W d2 które ma już chyba 11 lat grają ludzie do tej pory i grafika nie przeszkadza ;) Jak powiedział mądry człowiek na gametrailers.com: "żadna gra jeszcze nie została hitem, ani nie została wdeptana w ziemię przez samą grafikę". Ważne, że cieszy oko.

A co do cheatów, to byłbym spokojny. Z tego co czytałem, teraz nie będzie battle.netu tylko hydra.net. Za 20 euro miesięcznie można grać we wszystkie produkcje blizza. A wiadomo, gdzie się płaci tam się wymaga. Jest to poniekąd również gwarancja częstych "content patchów", a cena nie jest zbyt wygórowana jak za kilka porządnych tytułów.

Co do samej gry to zapowiada się świetnie, sam blizz określił ją jako hybryda mmo (wow) i singla (d1&2). Kilkanaście świetnych rozwiązań z wowa na pewno zrobi tej grze dobrze. Co mnie zmartwiło, to brak "loot rollingu" w tym gameplayu, mam nadzieję, że go dodadzą, bo "kto pierwszy ten lepszy" było/jest zmorą d2. Życzyłbym sobie również rozbudowanego systemu rajdów jak w WoW, który jest świetny, a także wiązania przedmiotów do postaci. Ale to wszystko dopiero za rok, nie mogę się doczekać.
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

@Sociu: Wiele gier wypada lepiej pod wzgledem jakosci grafiki od tytulow blizzarda, a mimo to nadal ciesza oko (gry blizza znaczy sie). Przede wszytskim ta stajnia ma wysmienitych animatorow, a najlepiej widac to w cut scenkach.

@Fedek: Slyszalem o nowym battle necie na potrzeby nadchodzacych tytulow. Pewnie przy okazji premiery SC2 dowiemy sie o co chodzi. Blizzard poradzil sobie z cheaterami w WOWie to tym bardziej tutaj da rade :)
Co do rozwiazan z WOWa to zauwazylem juz zaporzyczenie animacyjne przy okazji rozmowy barbarzyncy z Cainem. Mama nadzieje, ze to przejsciowe, bo wolalbym czuc, ze gram w Diablo, a nie Warcrafta ;)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Gram w Diablo II od 5 lat i już nie miałem nadziei na diablo III, a tu taki prezent...

Będę czekał, jako wierny fan książek i gry ;)

pozdro

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

A mi się D3 wogóle z tych trailerów nie podoba:
-grafika na teraźniejsze czasy taka sobie, ale to chyba poprawią,
-super-uber-ultra-nudna walka - przez prawie cały filmik walczy w tym samym miejscu z powielonym 1000 razy jednym modelem potwora
-nie ma tam jakichś specjalnych efektów
-nic ciekawego, jak totalnie bym się nudził to może bym w to grał,
-Sacred 2 zapowiada się 100 razy lepiej

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

grales kiedys w diablo??
Obrazek

ODPOWIEDZ