World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: World of Warcraft

Post autor: Deus »

Wyjaśnij proszę darmowe abonamenty dla starych graczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Jeżeli posiadasz konto do WoW-a przypuśćmy zaktualizowane do MoP, to sprawdzaj co jakiś czas je na eu.battlenet bądź mail, bo rozdają 2 tygodniowe abo na WoD-a, później oczywiście albo płacisz albo nie grasz :) Taka zachęta .
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

To już od lat robią. Jakoś co pół roku dostaję 2 tygodnie darmowej gry. Leveluję sobie Trolla Druida. :roll:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Niedlugo wchodzą tokeny do gry.
Jeden token to 30 dni grania. jeden token ma kosztowac około 30k golda.
sam bez jakiejkolwiek farmy mam w tym momencie jakies 30k wlasnie. Ciekawe jak popularne to bedzie. bo jednak ktos tego tokena kupic musi za euro i wystawic na aukcji. jakies to rozwiazanie jest przeciw botom, no i daje mozliwosc grania za free ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Diax
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Diax »

Jak teraz wygląda wow? Ostatnio logowałem sie jakies prawie 2 lata temu, wczesniej prawie 5 lat grania na Blu w hordzie. Coś się zmieniło na lepsze od Woda? Czy warto wrocic do tej gry? interesuje mnie glownie pvp.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

nawet nie wiem co się teraz dzieje. pandaria mnie wykluczyła ze świata WoWa skutecznie. sentymentalnie wracam na serwer Sunwell.pl, za czasów WotLK najlepiej mi się pykało :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Najnowszy dodatek jest naprawdę dobry, taki powrót do burning crusade, quest line jest świetny, jednak po skończeniu i dotarciu do endgame jest znów jak zawsze tak samo - grind, grind i jeszcze trochę grindu. Ja pogralem miesiąc, nie powiem, bawiłem się bardzo dobrze, ale na więcej już siły nie starczyło. Grałem w wowa od wyjścia burning crusade, myślę, że ten dodatek z alternatywną historią był dobrym momentem na zakończenie przygody :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Aha. :) dobry grind nie jest zły ;) tylko nie chce mi się płacić za to abonamentu. Dlatego wracam sobie co jakiś czas na sunwell i robie nowa postać do wylevelowania.

Diax
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Diax »

Szkoda, że nie ma jakiegoś abonamentu np. za dzien grania albo za godziny played. Wtedy wbijalbym sobie capy na arenie co tydzien, pare bgesów i arenek i bylbym szczesliwy. A mi sie nei chce placic tych 80 dych za 2 miesiace i w tym pogram moze kilka dni ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Teraz zdaje się weszły jakieś tokeny w grze, które możesz kupić za golda i które przedłużają czas gry, czyli można grać bez wydawania prawdziwej kasy.

Awatar użytkownika
Kilkerin
Wałkarz
Posty: 54

Post autor: Kilkerin »

Sęk w tym, że ich cena w europie jest ponad 2x większa niż na serwerach amerykańskich, o serwerach służących do "profesjonalnego" farmienia golda na sprzedaż nie będe wspominał.
https://wowtoken.info

Diax
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Diax »

48k gold za tokena na 30dni to duzo jak dla osoby ktora chce pograc sobie od czasu do czasu.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kto widział nowy trailer ? https://www.youtube.com/watch?v=eYNCCu0y-Is

W Wowa za bardzo nie grałem, ale jak już Blizzard zrobi trailer to...zrobi ;D

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Moim zdaniem najgorszy cinematic z dotychczasowych dodatkow do WOW'a.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Mam podobne zdanie. Ofc technicznie wymiata. Ale jakiś taki bez sensu sie wydaje.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ktoś gra w Legion? Podzieli się wrażeniami? :)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Ja grami na prawdę super się gra. Raid fajny, dungeony też. Expienie klamek super sprawa. Mnóstwo talentów, tym bardziej pod pvp (talenty, pvp talenty i weapon traity). No i takie nowości jak world questy i mythic+. W sumie to jest co robić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja w sumie też gram, powoli zbliżam się do drugiego miesiąca i końca prepaida i chyba sobie odpuszczę granie dalej. Nie powiem, jest spoko, bardzo dużo zmian i ciekawostek, ale doszedłem znów do momentu, gdzie gierka przechodzi w chamski grind i farmienie (czy to world questów, czy artifact powera, żeby levelować broń). Na dniach ma dojść nowy content rajdowy i remasterowany Karazhan, to może mnie na chwilę dłużej zatrzyma i dokupie miesiąc grania za golda. Ogólnie jest trochę lepiej niż w poprzednim dodatku (tam zagrałem miesiąc i sobie dałem spokój ;D ), sporo rzeczy wywrócili do góry nogami (na przykładzie kapłana, którym gram, całkowicie zmieniła się mechanika), sporo rzeczy pozostało bez zmian (czyli bezsensowne ze strony blizza nerfy/buffy skilli). Wow nadal jest wowem, gra się fajnie, do czasu jak się znudzi i czeka się na kolejny dodatek ;)

A i super zajebiste RNG, dzięki któremu przez dwa miesiące nadal nie wypadł mi nigdzie shadow artefakt z ilvl większym niż 825 (gdzie teraz mam ilvl 856).
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

co to jest rng?

ja ostatnio grałem w CATA na globalu. powiedziałem sobie, że ta gra to strata czasu po tym jak się fabułę ogarnie. ale znowu mnie ciągnie. i chyba znowu muszę spróbować. podejrzewam, że szybko mi się znudzi, choć po pochlebnych opiniach jakie słyszę o Legionie to może być ciekawie ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

RNG, dosłownie Random Number Generator, ogólnie to kwestia losowości dropów.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ