Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Hearthstone

Post autor: Żaba »

Wyciekł kolejny legendarny quest - koszt 1 - awaken the face - deal 30 domage to your opponent - reward - you win the game.

Niezły co nie ? :-D

P.S. Kriparian twierdzi że jeśli mamy kartę questa w deku to zastępuje ona jedną z kart w ręce startowej czyli np. Jak zaczynamy to mamy quest + 2 karty.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

P.S. Kriparian twierdzi że jeśli mamy kartę questa w deku to zastępuje ona jedną z kart w ręce startowej czyli np. Jak zaczynamy to mamy quest + 2 karty.
Miało by to niezaprzeczalnie pewien sens. Ciekawe jak to wpływa na muligan...Czy jeśli odrzucimy quest, to ten mimo wszystko do nas wróci ?
Wyciekł kolejny legendarny quest - koszt 1 - awaken the face - deal 30 domage to your opponent - reward - you win the game.

Niezły co nie ? :-D
Dopóki istnieje Rino Skurwisino wykonanie tego zadania może bywać czasami trochę problematyczne - grę trzeba wygrywać dwa razy :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze: P.S. Kriparian twierdzi że jeśli mamy kartę questa w deku to zastępuje ona jedną z kart w ręce startowej czyli np. Jak zaczynamy to mamy quest + 2 karty.
Ninja edit :D

Mamy wyjaśnienie
I assumed it was a keyword, sort of like a secret only with the condition (/option - I assume you can mulligan them away?) that they are added to your starting hand.
Quests show up in your opening mulligan and you can choose to mulligan them away. (Mike Donais)


@Infernal Puppet

Rajno robi Papa przecież z wyjściem tego dodatku :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Ziemko pisze:Czyli dostane za nie pyl, ale bede mogl grac nimi w wildzie?

Ale dostaniesz pył tylko za tyle ile może być użyte w decku. Żaba prędzej o tym pisał. I jak masz złote i zwykłe to dostaniesz pył tylko za złote (więc ogólnie warto teraz zrobić złote te karty bo pył i tak wróci :D)
Jak ty mi wszystko motasz Gokish omg...

Moze inaczej zadam pytanie - mam 1xsztuke sylvany, 1xragnarosa, 2xazure draki.

Co sie z nimi dzieje po wyjsciu nowego dodatku?

a.) przechodza do hall of fame i dostaje pyl za to + karty fizycznie zostaja u mnie i moge grac nimi w wildzie
b.) przechodza do wilda i moge je spylowac za pelny koszt ?


Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:
Gokish pisze:
Ziemko pisze:Czyli dostane za nie pyl, ale bede mogl grac nimi w wildzie?

Ale dostaniesz pył tylko za tyle ile może być użyte w decku. Żaba prędzej o tym pisał. I jak masz złote i zwykłe to dostaniesz pył tylko za złote (więc ogólnie warto teraz zrobić złote te karty bo pył i tak wróci :D)
Jak ty mi wszystko motasz Gokish omg...

Moze inaczej zadam pytanie - mam 1xsztuke sylvany, 1xragnarosa, 2xazure draki.

Co sie z nimi dzieje po wyjsciu nowego dodatku?

a.) przechodza do hall of fame i dostaje pyl za to + karty fizycznie zostaja u mnie i moge grac nimi w wildzie
b.) przechodza do wilda i moge je spylowac za pelny koszt ?

Nie Ziemuś nie motam Ty po prostu nie ogar ostatnio jesteś :D bo tu już każdy to samo zdążył napisać po 5/6 razy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Ciekawe, czy te questy będą darmowe (coś jak C`thun), czy trzeba będzie wy****ć wiadro pyłu, żeby te questy mieć.
Jeżeli druga opcja, to mamy kolejny, chamski skok na kasę, bo od teraz bedzie 27 legend na przygodę, zamiast ~18. Mniej normalnych kart, więcej drogich legendarek... Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Jeżeli będę potrzebował do jednego głupiego decku robić np. 4 legendy (klasową, quest, jakąś neutralną + coś, czego nie mam z poprzednich setów) - to ja sobie tą grę odpuszczę.

Już przy Gadżetonie nastąpiło lekkie naruszenie dotychczasowego status quo - (tanie talie aggro - drogie controle) - wyjście patchesa czy legendy paladyna. Jeżeli ten trend ma się utrzymać, to wraz z trzema pełnymi dodatkami w tym roku - FTP traci jakąkolwiek rację bytu, a HS jest sporo za drogi w $, żeby opłacało mi się grać w niego płatnie.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2017, o 11:50 przez emiel_regis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Poprzedni dodatek miał 20 legend.

Tu ma być ich całe 23 (2 na klasę i 5 neutralnych). Za duża różnica to nie jest.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Regis przesadzasz - dostaniesz ok 3600 pylu za nic - przejscie do hall of fame. No coz czas zaczac zbierac hajs poki co za duo nie mam 800 gold.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Bli$$ właśnie wprowadził nerfy - tuż przed końcem sezonu :mrgreen: =D>

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jeżeli ten trend ma się utrzymać, to wraz z trzema pełnymi dodatkami w tym roku - FTP traci jakąkolwiek rację bytu
Zależy jeszcze jakie F2P. Ktoś kto jak ja już trochę gra i zaczyna kapitalizować efekt kuli śniegowej swojej kolekcji, ten myślę da sobie na spokojnie radę. Natomiast faktycznie ktoś kto będzie chciał teraz zacząć jako F2P to będzie miał ciężkie życie, bo nowe karty będą napływać do gry szybciej niż taki gracz będzie w stanie rozbudowywać swoją kolekcję, a są jeszcze przecież jeszcze pakiety klasyczne i przygody. Nadrobienie tego wszystkiego bez wydawania $ wymagało by naprawdę MASY grindu, na co niekoniecznie każdy ma chęć lub czas.

No, chyba że nagrody za codzienne logowanie się będą na tyle spore, że przyspieszą znacząco ten cały proces :) . Wypadało by w końcu, bo obecnie tempo wpędza w kompleksy swoją powolnością lodowce :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Bli$$ właśnie wprowadził nerfy - tuż przed końcem sezonu :mrgreen: =D>

Siedzę oglądam finish na europie ;D komedia w uj. Niektórzy to siedzieli i 2h grali na ameryce aby deck przygotować. I teraz Twoje słowa Żaba się spełniają. Jade Druid FTW xD do nowego dodatku tylko face warrior zatrzyma gnoja
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Bli$$ właśnie wprowadził nerfy - tuż przed końcem sezonu :mrgreen: =D>
Zobaczymy teraz, czy zmieni to metę :P. Najlepsze, że mój piratowoj i tak nie używał małego bukaniera :mrgreen: . Ale przynajmniej teraz mam pył na zrobienie sobie złotej Ice lancy :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

:D i bukaniera nie ma nigdzie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja dalej używam bo jest to wciąż duży attention magnet za 1 many. Najważniejsze to nie overextendować boarda i nadziać się na jakieś aoe które zbyt bardzo zmniejszy bursta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Lazur pisze:Ja dalej używam bo jest to wciąż duży attention magnet za 1 many. Najważniejsze to nie overextendować boarda i nadziać się na jakieś aoe które zbyt bardzo zmniejszy bursta.
że co poproszę :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lazur pisze:Ja dalej używam bo jest to wciąż duży attention magnet za 1 many. Najważniejsze to nie overextendować boarda i nadziać się na jakieś aoe które zbyt bardzo zmniejszy bursta.
No Ty grasz :D

a popatrzeć na decki jakie już grają wysoko to tego nie ma :D wszędzie powymieniany wpizdu. Szaman tylko midrange
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

generalnie: ten attention magnet ginie od małych aoe warriora, rogala. Ginie (często jako 1/1) od hero power 3 klas. Jak na 1 mana jest ok, ale aoutoinclude już nie jest. A zaraz za nim spadła gwałtownie populacja patches the pirate. Same pozytywy widzę.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Nie zawsze ma się aoe na ręku a jak zużywasz aoe na zabicie patchesa i bukaniera to nie ma tragedii. Gram akurat wolniejszym pirat warkiem z capitanem, weaponami graplehammerem. Zapomniałem dodać że gram czysto for fun.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Żaba pisze:Bli$$ właśnie wprowadził nerfy - tuż przed końcem sezonu :mrgreen: =D>

Siedzę oglądam finish na europie ;D komedia w uj. Niektórzy to siedzieli i 2h grali na ameryce aby deck przygotować. I teraz Twoje słowa Żaba się spełniają. Jade Druid FTW xD do nowego dodatku tylko face warrior zatrzyma gnoja
E tam wyciagnalem starego beast druida, troche zmienilem z nowym dodatkiem z rangi 20 dojechalem do 14 na win striku. ( wczoraj 1wszego gdzie normalnie byloby to latwiejsze) ratio vs jade druid 4:2.

ODPOWIEDZ