Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Nagroda za bójke dzisiejszą legit
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Obecnie gram i w HSa i Gwinta - ale jak porównuję wymóg skila w obu pozycjach to żałuję że mojej kici nie auczyłem ladderowania... powinna dać radę. Wtedy miałbym więcej czasu na gwinta ;-P

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nagroda za bójke dzisiejszą legit
Że taka będzie to było wiadomo od prawie 2 tygodni - w chinach tą i heroiczną bójkę zamieniono terminami. Inna sprawa że kreatywnością tu się nie popisali - spotkanie na rozdrożu widzieliśmy już ile, z 5 razy :P ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zaba cos czuje ze przesadzasz. Dla mnie gwint jest średnio przystepny i to ze wynaga wiecej skilla nie wyglada jak celowy zabieg tylko efekt uboczny konstrukcji gry ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Przypadek ? Nie sądzę ;-)
Zresztą skill aktualnej bójki też jest zauważalny - jakoś tak Bli$$owi wyszło ;-)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie tam gwint odrzucil przekombinowaniem i tyle Ci powiem :D Za duzo grałem w HSa i tamte mechaniki sa mi zbyt znajome, zebym sie rerollował ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gralem w gwinta 2 tygodnie - mialem ogromnego pecha w paczkach, w dodatku jest tam 1 tryb rozgrywki, gdzie nie matchuje graczy o podobnym poziomie tylko o kazdym. Ponadto perspektywa resetu i grania xxx czasu zeby cala kolekcje zresetowac - mowie stanowczo - N I E.

HS jest obecnie plytki nie da sie ukryc - ladder to masakra po calosci, widze to na randze 8-10 , 3-4 deki nic wiecej nudno gra sie jak flaki z olejem. Natomiast cmon za miesiac znowu bedzie szal i minie z 2 miechy dopoki sie meta ustabilizuje. (btw uwielbiam wyciagac jakies stare deki z czapy, ostatnio furore robil cthun druid na starym buildzie bez aviany :D )

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Zrezygnowałem ze standardu na rzecz wilda, dopóki dodatek nie wyjdzie, bo jest przeraźliwie nudno na standardzie.

Gram w tym miesiącu bardzo mało i to takim starusieńkim deckiem secret palladynem, w którym nie ma ani jednej karty z przedwiecznych, Karazhan ani z gadgetonu. Leżał sobie do wykonywania zadań polegających na zagrywaniu secretów. Mam win ratio rzędu 70-80%, ale zawsze spotykam kogoś innego. Dopiero 10 lev, ale bardzo mało gram a jeżeli już to casuale dla zadań dziennych.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:Straszna ta meta sie zrobila obecnie -> shaman, warrior, dragon priest od czasu do czasu renolock- nic wiecej.

Normalnie kamien papier nozyce:

Warrior>Shamana (raczej w wiekszosci wypadkow)
Shaman > dragon priest (tez raczej w wiekszosci wypadkow)
Dragon priest > warrior ( j.w.)
Mnie martwi to, że meta imho mocno zwolniła. Za dużo czasu to wszystko trwa... Walka z priestem ciągnie się jak flaki z olejem, z paroma innymi taliami również... Renocośtamy już całkowicie dobijają, bo wynik trudny do przewidzenia, a traci się i kilkanaście minut na 1 walkę.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

A mnie akurat cieszy zwolnienie mety. Z nostalgią wspominam partie controll warrriora vs controll warrior, gdzie obaj kończyliśmy na fatydze mając po 80+ pancerza i o zwycięstwie decydowały detale - ponad 20-minutowe partie. Golemy jednak zabiły tę mechanikę.

Nie ma nic gorszego niż pirate warrior który w 5-6 turze zabija ograniczając się jedynie do face. Nawet aggro szaman wygrywa w 6-7 turze.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Grasz aggro, jak nie zabijesz do 8 to concede i nastepna. Nie tak znowu wolno :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ziemko pisze:Gralem w gwinta 2 tygodnie - mialem ogromnego pecha w paczkach, w dodatku jest tam 1 tryb rozgrywki, gdzie nie matchuje graczy o podobnym poziomie tylko o każdym.
od 10 poziomu masz dostępną grę rankingową (z doborem pod kątem skila) 8) a na starcie dostępny jest tylko casual.

wbrew pozorom klasyczny secret pally ma kilka bolących kontr poczynając od klasycznych aggroo - pirat warr, szaman, hunter, do tego control priest i freeze mage.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zwolnienie mety martwi mnie dlatego, że gold wolniej się zdobywa jednak. A teraz trza golda jednak sporo...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Zrezygnowałem ze standardu na rzecz wilda, dopóki dodatek nie wyjdzie, bo jest przeraźliwie nudno na standardzie
Dzicz jest uważam po prostu zabawniejsza. Gra w niej więcej kart i różnorodność jest wyraźnie większa, szczególnie na średnich i niskich rangach. W tym miesiącu np. pirato woja na drabince widziałem może z trzy razy. Grają też oczywiście decki z standardu, szczególnie sporo ostatnio widziałem renolocków i renomagów, ale nie dominują mety.

I btw :

http://us.battle.net/hearthstone/en/esp ... r-champion

Kolejna okazja na darmowe pakiety :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »


Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Znacie tych panów ?
https://www.playgwent.com/pl/tournament ;-P

uuu ppd ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

hmm wygralem bojke i dostalem pakiet ktory moge otworzyc za 1,5 miesiaca? :-/

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ciesz się że nie było heroicznej bójki ;-)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Żaba pisze:Znacie tych panów ?
https://www.playgwent.com/pl/tournament ;-P
Ha, to dlatego lifecoach rzucił w cholerę Hs :mrgreen: .
Ciesz się że nie było heroicznej bójki ;-)
Ale była tydzień wcześniej :P . Dwie słabe bójki pod rząd to tak trochę...słabo :P .

Ps, na lżejszej notce :) :

http://www.hearthpwn.com/news/2324-jour ... veal-bingo

Co obstawicie :mrgreen: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Na fb o 18:55 będzie jakiś strim czy coś z nowymi kartami.
Obrazek

ODPOWIEDZ