Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Pierwszy dodatek od GT ktorego nie wyczekuje. Imho niestety malo kart mnie z niego zachwyca. Pewnie zrobie dla funu jakis death knightow, ale szczerze mowiac zadnej legendy nie widze u siebie jako must have. Moze czyms na koniec jeszcze zaskocza (I hope). Blizz cisnie zeby zrobic archetype discard warlocka i szczerze z tym nowym findem quest na discard moze miec szanse sie w koncu udac.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Blizz cisnie zeby zrobic archetype discard warlocka i szczerze z tym nowym findem quest na discard moze miec szanse sie w koncu udac.

Albo grać całkowicie bez kart xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

szczerze z tym nowym findem quest na discard moze miec szanse sie w koncu udac.
Sporo graczy pewnie będzie próbowało, tylko że dalej pozostaje kluczowy problem z discardem - zero kontroli nad tym co nam gra wywali z ręki.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Brakuje kart, ktore dostaja bonus jak sa discardowane. Sensowne sa tylko 3.

Widzieliscie legende do warriora? Jak dla mnie miazga......

Death Knight uther tez srogi, dobrze , ze koles co 2x hero power pozwalal odpalic jest juz w wildzie.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Brakuje kart, ktore dostaja bonus jak sa discardowane. Sensowne sa tylko 3.

Widzieliscie legende do warriora? Jak dla mnie miazga......

Death Knight uther tez srogi, dobrze , ze koles co 2x hero power pozwalal odpalic jest juz w wildzie.
Szamanowy gigant ciekawy

Black Guardy ciekawe i Uther tak samo
Happy Ghoul imo każdy priest go przygarnia. Dreadlord fajna rzecz jak dużo smietnikow bedzie gralo.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Szamanowy gigant ciekawy
Tak, choć głownie z powodu tego, że jest pierwszym w grze 11-dropem. Będzie teraz można ewoluować 10-dropy i degenerować 12-dropy :) .
Widzieliscie legende do warriora? Jak dla mnie miazga......
Tak, choć wynika to raczej z masy wojowych efektów raniących własne miniony, gdzie możemy tych legend spokojnie naprodukować 3-4 ( prosto w czyjeś twisting nether :wink: ).

Dziś zresztą będzie ukazanie wszystkich jeszcze brakujących kart ( w tym mi. śmierciorycerzowej wersji woja i czarownika ). I będzie można wstępnie ocenić dodatek...
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mi sie wydaje ze chocby dla tego, ze overloadowanie sie zacznie kalkukowac :D

discardowy gigant do pary i gramy ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

discardowy gigant do pary i gramy ; P
To w następnym dodatku :wink: . I idę o zakaład, że będzie się nazywało Fel gigant, czy coś w tym stylu :wink: ,
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Jak po streamie? Wszystkie karty mi się podobają, jednak szkoda że blizz nie wykorzystał potencjału DK warlocka i mechaniki cmentarza ( np hero power:odkryj karte którą zdsicardowałeś w tej grze) a Arthas i Arfus to swietne karty, poluje na ich zlote wersje

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Szybki rzut okiem co dodali.

RNG RNG wszędzie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

W magicu takie coś się nazywa bodaj maddness

Obrazek

w sumie fajnie że takie coś powstało, jest trochę kart co można je podarować oppowi
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Odkąd zacząłem grać w Gwinta HS odrzuca mnie coraz bardziej. Tylko questy walę ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Odkąd zacząłem grać w Gwinta HS odrzuca mnie coraz bardziej. Tylko questy walę ...
+1 czekam na nowe karty bo już mam pomysł na nowe wiewióry :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No niestety imho dodatek na poziomie GT. Generalnie slaby. Druid bieda straszna. Generalnie z legend krol lisz wyglada solidnie. Nawet nie wiem jakie legendy bede robil...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

pierwszy dodatek gdzie nie wykupiłem preordera - i patrząc na podejście RAP Bena do tematu stanie się to nową świecką tradycją :?
czekam na nowe karty do Gwinta 8) , wystarczająco dużo RNG zapewnia mi darmowy chińczyk, za HSa płacić nie będę :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:pierwszy dodatek gdzie nie wykupiłem preordera - i patrząc na podejście RAP Bena do tematu stanie się to nową świecką tradycją :?
czekam na nowe karty do Gwinta 8) , wystarczająco dużo RNG zapewnia mi darmowy chińczyk, za HSa płacić nie będę :D

Znajomi się dziwią czemu trzymam beczki do Gwinta. A ja mówię. Wyjdzie dodatek to nowych nie będzie tylko w tych będą wypadać nowe karty to oszczędzam :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nawet nie wiem jakie legendy bede robil...
Mi wpadł w oko Deathseer. Evolve shaman już jest fajnym ( choć w cholerę losowym ) archetypem, a tu mamy wbudowaną podwójną ewolucję w zagranie karty, i kolejne z hero powera, co eliminuje znacznie jedną z wielkich wad dotychczasowych talii tego typu - zależność od tego czy gra pozwoli nam dobrać ewolucję do momentu gdy mamy trochę prezencji na stole do zmutowania. Z legend Sindragosa i licz king też wyglądają zacnie. Z 90 paczek które będę otwierał przynajmniej 3-4 legendy wypaść powinny, plus będę miał pył na dwie kolejne, więc można zaszaleć :)
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:
Żaba pisze:pierwszy dodatek gdzie nie wykupiłem preordera - i patrząc na podejście RAP Bena do tematu stanie się to nową świecką tradycją :?
czekam na nowe karty do Gwinta 8) , wystarczająco dużo RNG zapewnia mi darmowy chińczyk, za HSa płacić nie będę :D

Znajomi się dziwią czemu trzymam beczki do Gwinta. A ja mówię. Wyjdzie dodatek to nowych nie będzie tylko w tych będą wypadać nowe karty to oszczędzam :D
musza to zmienic kiedys ; ) poza tym i tak jest taki worek skrawkow za samo granie ze masakra
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ziemko pisze:No niestety imho dodatek na poziomie GT. Generalnie slaby. Druid bieda straszna. Generalnie z legend krol lisz wyglada solidnie. Nawet nie wiem jakie legendy bede robil...
Bo ja wiem, większość tych nowych legend-bohaterow wygląda OP, może poza rougiem

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

AndrzejAndrzej pisze:
Ziemko pisze:No niestety imho dodatek na poziomie GT. Generalnie slaby. Druid bieda straszna. Generalnie z legend krol lisz wyglada solidnie. Nawet nie wiem jakie legendy bede robil...
Bo ja wiem, większość tych nowych legend-bohaterow wygląda OP, może poza rougiem
I to tyle :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ