Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Ostatnio w hsie mi sie nawet questow nie chce robic...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:Ostatnio w hsie mi sie nawet questow nie chce robic...
Mam to samo. Gram w HS-a parę lat i tylko powiększa się przepaść (brak kart złotych i fioletowych). W Gwinta gram od 3 miesięcy i mam już właściwie wszystko, co trza. Kilku kart mi brakuje, ale nic co by było niezbędne. Poza tym gra się o wiele przyjemniej...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Loguję się dzisiaj do gry - nowy quest jest na oglądanie starcia znajomego.

O jeden akurat gra. Ramp Druidem. Paczka w jakieś 3 minuty.

Malygos w środku :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Arena nie przestaje mnie zadziwiać czasami...Trafił mi się cokolwiek żalowy deck łotra ( www.heartharena.com/arena-run/som4j7 ) - zero obszarówek, zero removali, dużych minionów - cały jeden ( i to nie jakiś niesamowity ) i....jakoś udało mi się zrobić nim nawet całkiem przyzwoity wynik 5 zwycięstw.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

https://eu.battle.net/hearthstone/pl/fi ... ings/51088#_=_

Ktoś się wybiera do Galerii Katowickiej na kilka minut po nową skórkę i rewers?:D
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

A może nawet wpadnę

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Fubuki pisze:https://eu.battle.net/hearthstone/pl/fi ... ings/51088#_=_

Ktoś się wybiera do Galerii Katowickiej na kilka minut po nową skórkę i rewers?:D
a co to za nowa skórka ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Błażej pisze:
Fubuki pisze:https://eu.battle.net/hearthstone/pl/fi ... ings/51088#_=_

Ktoś się wybiera do Galerii Katowickiej na kilka minut po nową skórkę i rewers?:D
a co to za nowa skórka ?

Warlock Gnome ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ciekawa sprawa ta meta, doturlałem się jakoś do rangi 11 z talia Paladyna na Januszkach, mając w niej tylko 3 legendy.(stary Bolvar, Ragnaros światła i Tyrion) a jade druida to prawie nie widziałem, był jakis fajny Tount-druid, ale od zatrzęsienia Magow z sekretami.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

a jade druida to prawie nie widziałem [...] ale od zatrzęsienia Magow z sekretami.
Wstaw pożeracza sekretów, nie wstawiaj gheista, i patrz jak sytułacja magicznie ulega odwróceniu :wink: .
mając w niej tylko 3 legendy.(stary Bolvar, Ragnaros światła i Tyrion)
Te dwie ostatnie to rozumiem, ale jest jakiś pożytek z Bolvara ? Mam tą kartę ( jedna z całych dwóch legend z GvG jakie wydropiłem, drugą jest ghazrilla), ale jakoś nigdy specialnie nie próbowałem jej używać. W tych paru próbach które były cholernie przeszkadzało mi to, że jego efekt nakręca się tylko gdy mamy go w ręce, więc albo dobieramy go wcześnie i mamy w ręce przez 4-5 tur zanim będzie coś warty martwą kartę, albo dobieramy go późno i mamy jeszcze bardziej martwą kartę. Szczególnie że raczej powinniśmy się starać by nasi stronnicy NIE gineli by, było co buffować i czym kontrować wrogich. Nie lepszy byłby, np. Sunkeeper Tarim ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Naprawdę nikt nie mówi o nowym dodatku?
http://www.hearthpwn.com/guides/3468-ko ... -expansion

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jakoś mnie nie podnieca już nowy dodatek w HSie :mrgreen: . Idę zagrać partyjkę w Gwinta...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja czekam aż ujawnią więcej kart i informacji, szczególnie na temat zwiedzania lochów. BB twierdzi że to będzie przygoda z największą do tej pory "powracalnością", i jestem ciekawy czy odnosi się to do dużej różnorodności potencjalnych przebiegów ( fajnie by było ), czy też, że będzie można co jakiś czas wracać i zdobywać nowe nagrody ( nawet nie muszą być duże - dodatkowym źródłom pyłu i złota nie mówi się nie ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Zajebiście, fajnie że tak dodatek będzie już w grudniu :wink: Z tego co pokazali to wychodzi że pojawi się kilka kombo decków.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Kombo decki zawsze jakieś się pojawiają. Blizz pewnie stara się nie dodawać jakichś nowych metod na natychmiastową śmierć, czy inne wywracanie gry, ale ich testerów jest parunastu, a graczy miliony, z czego część szalenie kreatywna. Ja jak mówiłem, czekam na więcej materiałów. Blizzcon jeszcze młody :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

na obecnym etapie HS po prostu mnie wk..., bo to czy wygrałem czy przegrałem decyduje RNG - dobór kart albo inny Pavelingbook... świetna sprawa :roll: może i fajnie się ogląda ale z punktu gracza niestety ssie. W Gwincie jest dokładnie odwrotnie
(ogląda się słabo, ale gra wyśmienicie). Fajnie jakby Bli$$ jednak wrzucił minimum pomyślunku do gry ale generalnie wszelkie wymagające sklila deki są kastrowane - patron, mill rogue :?

P.S. nowa mechanika z nadchodzącego dodatku - "recruit" - zagraj losowego stronnika z talii... :lol2: war, war never changes.....

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

generalnie wszelkie wymagające sklila deki są kastrowane - patron, mill rogue :?
Nigdy nie nazwałbym patron warriora czy mill rogala skillowym taliami :P . Takich w Hs po prostu nie ma :mrgreen: . Cała "trudność" w ich pilotowaniu sprowadza się do dobrania i odpalenia komba, dbając wcześniej tylko o to by przeciwnik nie rozbudował się za bardzo. Lokuje je to trochę powyżej grania jakimś prostackim agro ( bo istnieją też przecież i trudniejsze talie agresywne ), ale bądzmy szczerzy, żaden deck w Hs nie wymaga ponadprzeciętnego intelektu.
P.S. nowa mechanika z nadchodzącego dodatku - "recruit" - zagraj losowego stronnika z talii... :lol2: war, war never changes.....
Bo odkrycie że Hs to głównie gra "dla każułali" to rewelacja na miarę odkrycia ameryki :mrgreen: :wink: :).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

generalnie się z Tobą zgadam - po prostu chciałbym choć minimalnie pokombinować podczas rozgrywki. poziom chińczyka już dawno osiągnąłem :P

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Infernal Puppet pisze: ... a graczy miliony, z czego część szalenie kreatywna...
No właśnie. Full kreatywności a boring, boring, boring, bo - jak piszą powyżej - co komu dojdzie, zero kombinowania i emocji. Może jednak właśnie brak tej kreatywności? Mają przykład dobrej karcianki w postaci Gwinta, a nadal trzymają się starych błędów...

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Czytając posty niektórych z Was mam wrażenie że jesteście jak to Giza w którymś ze swoich skeczy powiedział jak te "bite żony". Napisaliście raz, że HS ssie, a Gwint jest najlepszy, to chyba wystarczy co? Po co wchodzić w ten temat i non stop pisać to samo. Jest temat Gwinta w którym możecie pisać o Gwincie ile wlezie. Skoro aż tak się wam ta gra nie podoba, to lepiej ją odinstalujcie i o niej zapomnijcie :wink:
Wracając do HSa -> Ja osobiście uważam że HS, ma się teraz bardzo dobrze (mówię o standardzie, bo tylko ten mnie interesuję). Właściwie to dawno nie było takiej sytuacji że top 1 talii jest aż tyle -> Mamy Highlander Priesta, Jade Druida, Keleseth Rouge'a i Zoo Keleseth Warlocka w top 1 tier. No i bardzo fajne jest to, że pozostałe talie czyli np Quest Mage, Evolve Shaman, Taunt/Fatigue Warrior, Handlock, Murloc Pala kontrują 2 z top tier talii, mają pod górkę z kolejnymi dwoma. Jedyną klasą która ma problem z odnalezieniem się na stałe na laderze jest Hunter (choć w zeszłym sezonie Asmodai wbił nim top 1 legend).

ODPOWIEDZ