Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Re: Hearthstone

Post autor: AndrzejAndrzej »

Pokaż mi inny dodatek, gdzie było 9+ OP legend ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

AndrzejAndrzej pisze:Pokaż mi inny dodatek, gdzie było 9+ OP legend ;)

No nie było ale Andrzej. Poczekajmy i zobaczmy ile tych legend będzie grało.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

No wiadomo. Ale fakt, ogólna jakość kart nie powala. Ale może to i dobrze, niż żeby był powercreep.


Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No wszyscy upgrejdowani bohateorwie sa mocniejsi, tylko najtanszy kosztuje 6 many najdrozszy 10 - patrzac na to jak wyglada HS to do 6tej tury z reguly juz wiesz kto wygra gre, nawet nie grajac przeciwko aggro. Ja na pewno Lich Kinga bede robil, poza tym pewnie jakis death knightow i moze sindgragose. Widze potencjal deku smoczego - 2 wysmienite smoki neutralne wyszly w tym dodatku.

Imho tak jak pisalem dodatek na poziomie GT.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ziemko pisze:Ja na pewno Lich Kinga bede robil,
Hehe, czyli jest tak jak mówił trump, można już odkurzać black knighta :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No mysle, ze bedzie mocno gral, bo tauntow duzo w dodatku.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

37 paczek i tylko Uther wypadł... Dno
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

40 paczek - valeera i legs do priesta co deck wtasowuje - rewela :/

PRzynajmniej za prolog dostalem jaine co chcialem craftowac. W prologu zawsze jaina jest do dostania czy losowo ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:40 paczek - valeera i legs do priesta co deck wtasowuje - rewela :/

PRzynajmniej za prolog dostalem jaine co chcialem craftowac. W prologu zawsze jaina jest do dostania czy losowo ?

U Amaza na streamie Valere dostal więc chyba nie
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Normalnie kupuje sie skrzydla? Bo jak tak to zrobilem miss wydajac 9k golda na paczki xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Przygoda jest cała darmowa, standardowo co tydzień skrzydło. Za każde skrzydło paczka, za prolog gwarantowany losowy Death Knight (którego jeszcze nie mamy).
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

hit ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

10 paczek

Jaina + Garosh xD czemu w Gwincie tak mi nie wypadają :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Gokish Ty kurwiu mały :) wiedziałem że wpadniesz i jeszcze bardziej mi humor popsujesz...
Tyle paczek i jedna (gwarantowana) legenda
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Skończyliście przygodę? Jak poradziliście sobie z ostatnim bossem ? Ja próbuję juz któryś raz prejem i idzie jak po grudzie. :roll:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lazur pisze:Gokish Ty kurwiu mały :) wiedziałem że wpadniesz i jeszcze bardziej mi humor popsujesz...
Tyle paczek i jedna (gwarantowana) legenda

Buziaczki ;*

Ja nie wiem jak mi w tym hs'ie tak to wszystko dropi. I póki co te 10 otworzyłem na więcej nie mam golda nawet xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja z 86 paczek 7 legend 18 epików. Ale za to i heros i legenda do warriora, wiec to pewnie bedzie moj kolejny gold hero po szamanie ;D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

6 paczek i Lich king:)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

22 paczki 3 legendy i 7 epikow (ale kupowalem o 6 rano) widze ze im wczesniej sie kupuje tym lepsze sie ma karty

ODPOWIEDZ