Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Re: Hearthstone

Post autor: emiel_regis »

Ja też sporo mniej. 4,5 k/450

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Gokish pisze:http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/20720853

Bardzo fajne dodatki ;)
Owszem, choć coś każe mi się zastanowić czemu trzeba było czekać tyle czasu na taką w sumie dość oczywistą funkcję :wink: . Ale fakt faktem, dobrych nowości nigdy nie za wiele :D .

Btw - zacząłem się bawić ostatnio nieco pewnym starym pomysłem, a mianowicie N'zoth rogalem. Całkiem zabawna talia, gra się tym trochę jak zwykłym tempo łotrem, ale n'zoth daje dużo dodatkowej mocy w późnej grze - w 10+ turze można nawet na pusty stół wskoczyć i przywołać 5-6 mobków z jakąś irytującą agonią, i weź to czyść człowieku :mrgreen: . Udało mi się tym wygrywać nawet przeciw ciężkim cotrolo wojom ( ten paskudny archetyp co nabija sobie niedorzeczne ilości pancerza i trzeba zadać mu 70-80 obrażeń by wreszcie padł ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Na kontrole jak miales anubaraka to wygrywales prawue zawsze
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Chyba że grałeś z priestem - wtedy to rogue ma problem z Anubarakiem ;-P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Co teraz w miarę sprawnie grinduje? Bo midrange paladynem to idzie sprawnie ale pewnie szybciej coś daje czadu :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

wg. vicious sindicate w zależności od rangi - niech zgadnę u Ciebie 23 ? - tak ? ;P
najlepszy jest Secret Mage, Murloc Pally, Mid Pally, Pirat Warr, Burn Mage i Token Druid. co ważne win ratio całego top tieru jest prawie takie same max 52% więc graj czym chcesz ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wez token druida. midrange jest spoko ale dlugo sie gra
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:wg. vicious sindicate w zależności od rangi - niech zgadnę u Ciebie 23 ? - tak ? ;P
najlepszy jest Secret Mage, Murloc Pally, Mid Pally, Pirat Warr, Burn Mage i Token Druid. co ważne win ratio całego top tieru jest prawie takie same max 52% więc graj czym chcesz ;)

Bez przesady do 16 dojechałem ale idzie długo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Przeglądając sobie ostatnio videa kripperiniosa na temat "jak wybierać na arenie", przekonałem się w końcu by zainstalować heartarenę i zobaczyć jak to w praktyce działa.

Iiiii...sądząc po na razie jednym próbnym przebiegu, chyba naprawdę pomaga :). Po raz pierwszy od dawna udało mi się zrobić przyzwoity przebieg 6-3 za pomocą całkiem fajnego łotrowskiego decku ( średnia wartość 71, podwójny vilespine slayer jest przegięty :)). Jeśli kolejne próby wypadną choćby w miarę podobnie, to kto wie, może nawet przekonam się w końcu do częstszego wpadania na arenę :D ?

Ps - Zastanawia mnie nieco, czemu ludzie grają hydrą. Trafiłem na nią w 5 grach i za każdym jednym razem nie przydała się moim wrogom za wiele. Albo była natychmiast wcinana przez mojego chwasta, albo przeciwnik tracił na niej więcej hp niż ja na jej atakach :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kończy mi się umowa na telefon i chciałbym wziąć jakiś z internetem. Jaki limit miesięczny trza by było, żeby sobie np. na nim pograć 1-2 h dziennie w HS-a i nie przepłacać? I co by ten telefon musiał mieć? Androida i co jeszcze? Będę wdzięczny za wszelkie info, bo suabo ogarniam te sprawy :oops: .

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

4 rdzeniowy procek 1.2ghz z J5 daje rade ale na 8 rdzeniowym A5 by smigalo plynniej.
Netu duzo nie zjada 2-3gb ci styknie.

Co prawda grafika jest wazna ale telefon z takim prockiem jak pisalem ma tez dedykowane karty grafiki odpowiednie ktore pociagna hs'a
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Semi pisze:4 rdzeniowy procek 1.2ghz z J5 daje rade ale na 8 rdzeniowym A5 by smigalo plynniej.
Netu duzo nie zjada 2-3gb ci styknie.

Co prawda grafika jest wazna ale telefon z takim prockiem jak pisalem ma tez dedykowane karty grafiki odpowiednie ktore pociagna hs'a
Dzięki wielkie za info. Pzdr.

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Tak naprawdę: każdy telefon z androidem ma wystarczający procesor. Zwróć uwagę na RAM i pamięć wewnętrzną: na pewno nie chcesz mieć mniej niż 16 GB wbudowanej pamięci, bo przy 8 GB może braknąć nawet na smsy po zainstalowaniu Hearthstone. No i jako że gra się rozwija - patrzyłbym po telefonach, które mają 1,5-2 GB ramu minimum, bo przy 1 GB to troszkę wszystko mi chrupało (a na analogicznym procku a 2 GB - działało sprawnie). No i kwestia baterii: 1,5-2 h grania pewnie zjedzą ci 50-60% baterii. Trzeba mieć łatwy dostęp do ładowarki/powerbanka jeśli chcesz tyle na telefonie grać.

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Wbrew pozorom HS nie wymaga dużo internetu,jedna gra to kilka mb więc nie musisz sie martwić

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Miałem właśnie najbardziej odjechaną ( jak na moje niewielkie arenowe doświadczenie zaznaczam :) ) serię arenową jak do tej pory. Zrobiłem łącznie po raz pierwszy w życiu 8 zwycięstw, z czego sześć (sic!) pod rząd bez porażki :twisted: . Jechałem w tej serii na strasznym farcie ( no, ale czy w HS da się inaczej ;) ) - ostatnią w tej serii grę z rogalem wygrałem dosłownie na ostatnich sekundach linki :D .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

"Nowa" karczemna bójka....Który to już raz widzimy randominum, szósty :roll: ? I czy nie było go przypadkiem, tak też z jakoś z 3 tygodnie temu :P .

Ale chyba nie będę narzekał, z pakietu właśnie wypadł mi doomhammer i alexstraza :mrgreen: :D .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Mi córka w 4 paczkach otworzyła epika i 3 legendy :-)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zazdro :)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jakie jest prawdopodobieństwo, żeby wylosować 4 razy z rzedu tego samego gostka?

ODPOWIEDZ