Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Hearthstone

Post autor: Lazur »

Nie, jedną na podstawie wyższego ranku. Czyli jeśli na dziczy masz range 11 a w standardzie 12 to nagroda jest za 11.
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Spożytkowałem wreszcie moje 6k pyłu, najwięcej jak do tej pory miałem :mrgreen: . Trochę śmiesznie się przy tym czułem, bo pamiętam wciąż początki mego grania gdy na zrobienie każdego jednego rara musiałem sporo czekać i odkładać :) .

Tym niemniej do mej kolekcji dołączyło parę nowych kart - Tyrion, N'zoth i Shaku (choć przy nim miałem serio dylemat czy nie zrobić nowej elizy, też się wydaje bardzo zabawną kartą ) z legend, pierwotny glif i miksturę smocze ognia z epików, plus drakonida agenta, werbunek i mojego pierwszego poszukiwacza przygód ( który znając moje szczęście, wypadnie parą z najbliższej paczki :P ).

Zobaczymy teraz czy uda mi się pobić rekord z marca i przeskoczyć 12 rangę :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Zrób mid range huntera, 9 rank z palcem w nosie i to tylko dlatego, że nie miałem czasu bić dalej ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Matis pisze:Zrób mid range huntera, 9 rank z palcem w nosie i to tylko dlatego, że nie miałem czasu bić dalej ;)

Midrange Palek i jedziesz jeszcze wyżej :D

A bądźmy szczerzy każdym deckiem z tier 1/2 idzie wbić rangę 5 na spokojnie
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Jak grasz bardzo dużo i masz wszystkie karty z top list to i do legendy dojdziesz -> W zeszłym miesiącu rekordowa liczba graczy w legendzie :wink:

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Bretonnian pisze:> W zeszłym miesiącu rekordowa liczba graczy w legendzie :wink:
To chyba wynik dodanych progów na 15,10,5 randze i nieustabilizowanej mety po dodatku

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

minority pisze:
Bretonnian pisze:> W zeszłym miesiącu rekordowa liczba graczy w legendzie :wink:
To chyba wynik dodanych progów na 15,10,5 randze i nieustabilizowanej mety po dodatku

Niestety :D coraz łatwiej dojść do legendy wystarczy dłużej tryhardować
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czemu niestety. Liczy sie top100 a frajda fajna
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Gokish pisze:
minority pisze:
Bretonnian pisze:> W zeszłym miesiącu rekordowa liczba graczy w legendzie :wink:
To chyba wynik dodanych progów na 15,10,5 randze i nieustabilizowanej mety po dodatku

Niestety :D coraz łatwiej dojść do legendy wystarczy dłużej tryhardować
ale zawsze tak było... zawziętość ważniejsza od skila 8)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Marudzicie, jak macie skilla mniej czasu wam to zajmie i macie szanse na top100 :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Muszę Cię Qc rozczarować najwięksi prosi mają win ratio piędziesiąt pare procent... nic porażającego... tylko grind :-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Muszę Cię Qc rozczarować najwięksi prosi mają win ratio piędziesiąt pare procent... nic porażającego... tylko grind :-)
Tru najlepsi jak mają winrate koło 58/60% to są szczęśliwi. A tak większość ciuła na 54/55%
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przy tysiacu+ gier win ratio 60 i 55 robio roznice ;D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Przy tysiacu+ gier win ratio 60 i 55 robio roznice ;D

No brawo :D ale te 60% to mało kto ma :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Krótko mówiąc dla Qc-a 1000 gier to nie grind ;-P

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Krótko mówiąc dla Qc-a 1000 gier to nie grind ;-P

A ja po 3/4 grach mam dość hs'a na tydzień :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

1000 gier to zwykla sroda
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ile macie gier rozegranych arena + ranked, bo unranked sie nie zapisuja.

Ja chyba 3 k aren i 4,5k rankingow.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzisiaj HS cały czas źle dodawał golda. Raz dodawał 10 golda a raz nie. Coś jakby szwankowało...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ile macie gier rozegranych arena + ranked, bo unranked sie nie zapisuja.

Ja chyba 3 k aren i 4,5k rankingow.
Ja dużo mniej :P . 2300+ rankingowych i jakieś 40 aren.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ