Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Hearthstone

Post autor: QQrydza »

Zawsze najpierw jest bieda :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Eee co nieco już ciekawych kart dali.

I mogę grać w hs'a mało ale będę cisnął do bólu aż rozwalę Króla Licha każdą klasą. Chce Arthasa :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Legenda do maga (moar RNG, moar paveling book) + corpse taker !!! Dają radę (corpse taker nawet bardzo)
Ciekawa też mechanika na 5/5 druidzkim wybierz agonię.
Reszta mech.... zieeew....

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zwłaszcza z darksteedem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lazur pisze:Zwłaszcza z darksteedem ;)

Oj w Wildzie to całkowicie :D. Z jajkiem neruba też mocne ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Łucznik z agonia bardzo mi sie podoba do huntera lucznik - deathrattle hunter rise rise stronger ;) (choc miejsca w tym deku coraz mniej mam)

Bardzo mocna ta jedynka - pamietajcie, ze jest jeszcze jajko devisaura za 3, ktore w wildzie nie jest.

Nie kumam corpsetakera - czyli co jak mam 4 taunty to all skille dostanie ?

Szczerze poki co nie jestem zachwycony legenerkami, a kilka z nich juz wyszlo - jedynie maga wyglada ok - ale tez nie jest powalajaco.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

To dziala tak, ze jak masz Ala'kira w decku, to zabraknie ci tylko lifesteala do pelnego zestawu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Corpsetaker działa w prosty sposób ;)

Rzucasz go na stół.

Jak w ręku masz taunt to go dostanie. Jak divine shield to go dostanie. Zależy jakie keywordy masz jeszcze na ręku. Może dostać nawet wszystkie 4 :D.

Wyciągarka Tyriona dla Paladyna spoko :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

W decku nie w ręce i to aktualnie, wiec jeśli w przytoczonym przeze mnie przypadku dobierzesz wcześniej Al'akira to już nie zadziała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pitagoras pisze:W decku nie w ręce i to aktualnie, wiec jeśli w przytoczonym przeze mnie przypadku dobierzesz wcześniej Al'akira to już nie zadziała.

To jak w decku to jeszcze łatwiej cały komplet dostać.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ile masz kart grywalnych z windfury poza shamanem ? To samo z divine shield poza paladynem ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Ile masz kart grywalnych z windfury poza shamanem ? To samo z divine shield poza paladynem ?

A Ty widzisz tą kartę w innym decku niż Paladyn? Tam ma 2 pewne keywordy. Lifesteal pewnie tam też dojdzie wiec będzie grany jako sensowny drop za 3
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Za 4 Gokish, za 3 ta karta by byla turbo op. A tak jak fajna.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

To jakąś zjebaną wersje musiałem widzieć. Ale za 4 w Palku może siedzieć jakimś tauntowym. Chyba dobrych rzeczy tam oprócz mieczyka i konserwy nie ma
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Blessing of kings jeszcze masz, ale minionow dobrych za 4 nie ma jak najbardziej. Ciekawe czy decki pod to beda powstawac, zeby wrzucac jedna karte z windfury zeby to zbuffowac np.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Blessing of kings jeszcze masz, ale minionow dobrych za 4 nie ma jak najbardziej. Ciekawe czy decki pod to beda powstawac, zeby wrzucac jedna karte z windfury zeby to zbuffowac np.
Ten za 1 many :D w jednej sztuce. Ale wątpię prędzej pozostałe 3 tylko. Bo w late jak dociągniesz tego skurwielka za 1 to mogiła :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

W czasie stremu pokazali kilka nowy kart :) :

Obrazek
Ekhem, serio :roll: :mrgreen: ? Pojęcie karta-zapychacz to dla czegos takiego nobilitacja :P

Obrazek
Firey win axe z +1 many, ale całkiem ciekawym efektem. Można zrobić tym nożykiem przynajmniej 1 efektywny ( albo nawet i bardzo efektywny ) trade

Obrazek
TURBO dobry board clerer, w niektórych okolicznościach można będzie sczyścić stół z nawet całkiem sporych mobków. Bardzo fajnie może działać z jakimś solidniejszym spell damage-em

Obrazek
Żal. Buffujemy nieźle miniona, ale jednocześnie dajemy wrogowi turę więcej na załatwienie go. Choć może jako-tako działać na tanich tauntach

Obrazek
4/4 z dolepionym zaklęciem convert priesta, tyle że z ograniczeniem. Słabo widzę przydatnośc tej karty, no chyba że szaman dostanie sporo grywalnych zamrażarek

Obrazek
Ressurect, tylko *znacznie* lepszy. Odkrywanie znacząco redukuje losowość, co było główną bolączką dotychczasowego ressurecta. Bardzo mi się takie coś podoba :)

Obrazek
Zupełnie przyzwoity 2-drop.

Obrazek
Żaaaal #-o . Poświęcenie wszystkich 4-mana kart (polimorfi, fireballa, itd ) w imię czegoś tak przeciętnego :P .... ? No chyba kogoś pogrzało

Obrazek
Niejako Echo medieva, tylko że dla kart w twojej ręce. Wielkie narzędzie go generowania wartości :D

Obrazek
Perfekcyjna karta do wkur(**&*a wszelkliego typu zoo. Można wyczarować sobie mur prowokatorów dosłownie z dupy

Obrazek
Ani efekt i ani nowa moc nie uzasadniają jak dla mnie tak wielkiego kosztu
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Valanar pogra pewnie gdzieś. Warlock co kojarzę 4 nie gra dużo w jakiś wjazdach.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

swietny 2-drop za 3 many ; ) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ