Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Semi »

jesli "gostek" jest commonem to calkiem spore, jesli epikiem to b male.
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Semi pisze:jesli "gostek" jest commonem to calkiem spore, jesli epikiem to b male.
Nie, he, he. Chodziło mi o netowego przeciwnika. Dzisiaj tak mi losowało na dziczy - non stop ten sam koleś...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:
Semi pisze:jesli "gostek" jest commonem to calkiem spore, jesli epikiem to b male.
Nie, he, he. Chodziło mi o netowego przeciwnika. Dzisiaj tak mi losowało na dziczy - non stop ten sam koleś...

Jeżeli podobna ranga i mmr to może losowac. Na niskich rangach rzadko spotykane ale w legendzie zdarza się, że czasami po 3 gry grają ze soba i gracze specjalnie czekają aby kolejnych gier nie grać ze sobą.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jest kilka okoliczności które sprzyjają graniu parę razy z tą samą osobą :

- obie kliknęły wyszukiwanie przeciwnika w tym samym momencie, albo w bardzo małym odstępie czasu
- pula graczy jest akurat mniejsza niż zazwyczaj
- Gracze są fizycznie dość blisko siebie ( choć to trochę względne, 100+ kilometrów to w grze online wciąż dość blisko :P )
- RNGzus tak chciał :wink: .

Nie jest to jakoś bardzo powszechna sytuacja, ale od czasu do czasu się trafia. Kripp kiedyś sparował się z jednym gościem 5 razy pod rząd (https://www.youtube.com/watch?v=gumvMOhV-rI)

PS.
https://www.youtube.com/watch?v=rHybGlGVFK8

Pamiętacie gościa od "Jaina vs Gul'dan" i "Thrall vs Rexxar" ? Tym razem obśmiewa paladyński mirror match :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Obejrzyjcie sobie wejście Deathwinga - po paczu się zmieniło ;-) MEGA

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Widzialem u thijsa, git :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Grając dzisiaj paladynem na arenie doświadczyłem chyba najpiękniejszego missplay-a jakiego widziałem do tej pory. 2-2 palkiem na arenie, a więc być albo nie być. Gościu, po mi. trzech turach trollowania mnie za pomocą nozdromu, ma mnie zupełnie na widelu - ja mam 15 hp,nic na stole i pustą rękę, on ma 5hp, Yserę, reporterkę, tygrysa i dwa zielone smoki, plus to co mu Ysera naprodukowała przez 4 tury i 7 kart na ręce. Słowem - mam przerąbane bardziej niż Pinokio w tartaku :P .

I od czego gościu zaczyna ?

Od Przebudzenia Ysery :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: #-o #-o #-o =D>
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Faktycznie fajne są te wejścia.

EJ Panocki, zacząłem grać w HS tuż przed wyjściem Gnomów i Goblinów i nawet nie wiedziałem że na BP jest HSowy wątek :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Lepiej późno niż później;D
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, mam 10 rangę na dziczy i nie mam jeszcze żadnej skrzyni #-o . Na jakich zasadach ona się pojawia?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Kurde, mam 10 rangę na dziczy i nie mam jeszcze żadnej skrzyni #-o . Na jakich zasadach ona się pojawia?

Sprawdź w statystykach. Tam masz pokazane jaka skrzynie dostaniesz. Dostajesz ją na KONIEC SEZONU. A jak masz wyższą rangę w standardzie to ona się liczy ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gokish pisze:
smiejagreg pisze:Kurde, mam 10 rangę na dziczy i nie mam jeszcze żadnej skrzyni #-o . Na jakich zasadach ona się pojawia?

Sprawdź w statystykach. Tam masz pokazane jaka skrzynie dostaniesz. Dostajesz ją na KONIEC SEZONU. A jak masz wyższą rangę w standardzie to ona się liczy ;)
Jak to sprawdzić? Nie bardzo wiem, gdzie są takie statystyki :oops: . Wgl nie gram w Standard - nudny jak flaki z olejem... Dzicz jest o wiele ciekawsza...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tam gdzie dziennik zadań ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Wgl nie gram w Standard - nudny jak flaki z olejem... Dzicz jest o wiele ciekawsza...
Podpisuję się pod tym większą ilością kończyn, niż yogg-saron ma macek :wink: . Chodzi zresztą ciekawa plotka ( i może coś w niej być, bo było ogłoszenie ze strony blizza że planują w tym roku większe wsparcie dla trybu dzikiego ) że do gry ma wrócić możliwość kupowania pakietów i przygód z wycofanych dodatków.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

To byłoby rewelacyjne! Też gram tylko dzicz, po cholerę sie ograniczać standardem. W dziczy jest fajna różnorodność, dużo for fun decków, bajka.

Ej trafiłem wczoraj quest dla Pladyna, niby kupa, ale gra sie tym super zabawnie.
W ogóle albo mam farta albo questy jakos tak łatwo/łatwiej trafić. Z legend do ungoro mam żółwice odpalającą agonie przy zagraniu i same najciekawsze qesty: do druida, łowcy, paladyna, szamana.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/20852959/

Zauważyli, że drop w Gwincie jest lepsiejszy i czas coś zmienić. Legenda w pierwszych 10 paczkach z dodatku. Bardzo spoko.
Legendy nie dublują się jeszcze większy
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I zastanawia się człowiek, czemu dopiero teraz na to wpadli :mrgreen: ....

Konkurencja piękna rzecz :)
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pathes jest super
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Questy super nowa ultra dupe mechanika.

JEDEN grywalny quest JEDEN 11111111111111111

Ah ten Blizzard :D wp właśnie meta spowalnia cholernie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ