Mordheim: City of the Damned na PC !

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Mordheim: City of the Damned na PC !

Post autor: dzikki »

PiotrB pisze: +1 - pół roku temu kupiłem Warmachine Tactics - do dziś nie działa to jak należy bo mają problemy z optymalizacja ... poczekam i zobaczę recenzję pełnej wersji to kupię.
Jak ja się cieszę, że nie popełniłem tego błędu. Jesteś kolejną osobą odstarszającą od zakupu.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Bamberinho
Plewa
Posty: 8

Post autor: Bamberinho »

Early access przechodzi do drugiej fazy:
- dodają Sisterki
- dodają bronie i zbroje (chyba głównie chodzi o statystyki (tylko bronie na teraz mają się zmieniać też na ekranie, a przynajmniej chwilowo niezależnie od tego co się założy zbroja ma wyglądać tak samo))

Morok

Post autor: Morok »

Bardzo chętnie bym zagrał sobie w taką gierkę :)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

grałem i bardzo mi się podoba (wersja chyba beta czy coś tam)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak dla mnie zapowiada się świetnie. Na razie ze względu na dosyć drogi early access to sobie jeszcze poczekam z kupnem, ale jak będzie to dalej tak się fajnie rozwijało to pewnie kiedyś zakupię ;)

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Jak znam życie będzie pewnie trylion dodatków (płatnych) więc poczekam na ostateczną wersję GOTY albo coś podobnego gra zapowiada się jednak super.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Grałem... narazie sam z cpu ale ... jest zajebiście :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

A wszystko działa jak należy - nic się nie przycina? Nic nie zwalnia? Mam I5 z 2 g radeonem... pójdzie?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Powinno. Ustawień graficznych jest sporo, więc byłbym optymistą ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Trochę martwi mnie ten widok TPP i ogólna konsolowość, a cieszy system obrażeń, w którym nasi dzielni wojacy mogą potracić kończyny i biegać z drewnianą nogą/hakiem zamiast ręki :mrgreen:
I pytanko do grających: istnieje tu jakiś system ekwipunku ? Tzn. te wszystkie różne miecze i topory na gameplay'ach to osobne itemki z własnymi charakterystykami czy tylko takie urozmaiczacze, coby wszystkie modele nie wyglądały tak samo ?
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

ja mam i7 , 8 ramu , gf 800 cos i bez probelmu chodzi na najwyzszych - jest 7 chyba opcji grafiki takze na luzie powinno ci Piotrze B chodzic
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Bamberinho pisze:Early access przechodzi do drugiej fazy:
- dodają Sisterki
- dodają bronie i zbroje (chyba głównie chodzi o statystyki (tylko bronie na teraz mają się zmieniać też na ekranie, a przynajmniej chwilowo niezależnie od tego co się założy zbroja ma wyglądać tak samo))
Więc wygląda na to, że powoli wprowadzają różny ekwipunek. Wydaje mi się, że takiej ważnej kwestii nie pominą ;) Wszystko wprowadzają powoli, ja właśnie czekam na jakąś możliwość tworzenia bandy, uzbrajania jej itp, wtedy może się zdecyduję na early access :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Aktualnie dostępne są trzy warbandy - Imperium, Sisterki i Skaveni.
Pojawił się już ekwipunek dla postaci - można dowolnie przypisywać broń poszczególnym postaciom wybierając spośród łuków, pistoletów, muszkietów, halabard, mieczy, itp.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Dako
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: k/Poznania

Post autor: Dako »

Mordheim: City of the Damned taniej (-33%) na Steam za 21,43 EU do 6 lutego

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Dzięki za info, może kupię.

Kiedy ma wyjść w końcu ta pełna wersja? Jest z kim grać na tym early access? Czy zasady komputerowego Mordheima są takie same jak normalnego?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cos sie dzieje z tą grą?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

Cały czas ją produkują, kilka dni temu był jakis kolejny pacz zmieniający sporo w skilach etc. Trochę szkoda w tej chwili na nią czasu, chyba że ktoś lubi pograć dzisiaj w coś co zmieni sie jutro i pisać raporty, czyli brac czynny udział w rozwoju.

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Taki off topic z mojej tronu ale szkoda że nie wyjdzie na ps4 :(

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A to w ogóle wyjdzie? Miało być w lutym...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Karli pisze:A to w ogóle wyjdzie? Miało być w lutym...
Szczerze mówiąc ja żałuje że kupiłem... ostatni raz dałem się nabrać na nieskończoną grę... od pół roku to robią i zrobić nie mogą ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ