Total War: Warhammer potwierdzony

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Total War: Warhammer potwierdzony

Post autor: Okoń »

Znamy już datę premiery Total War: Warhammer 2, tj. 28 września. Cena to 59,99 euro.

Natomiast edycja kolekcjonerska, tzw. Serpent God Editon kosztuje 119,99 euro. Niestety nie ma tam żadnej figurki. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Okoń pisze:Natomiast edycja kolekcjonerska, tzw. Serpent God Editon kosztuje 119,99 euro. Niestety nie ma tam żadnej figurki. :P
Ale za to są:
•zestaw Ras do gry Total War: Warhammer — nowy, nieogłoszony jeszcze zestaw ras do pierwszej części trylogii. Wprowadzi on nową grywalną rasę, dwóch legendarnych lordów oraz szereg nowych jednostek i mechanic rozgrywki. Dodatek będzie grywalny przed premierą Total War: Warhammer II
•kamienną zagadkę w kształcie kuli — ta relikwia Pradawnych może zostać otwarta tylko przez najmądrzejszych, najsprawniejszych lub najbardziej przebiegłych
•rzeźbione, kościane totemy — wewnątrz zagadki znajdować się będą kościane totemy pochodzące z egzotycznych dżungli Lustrii
•artbook — obszerna kolekcja ekskluzywnych grafik koncepcyjnych, stanowiąca punkt wyjścia przy tworzeniu wojowników, środowiska i lokacji jakie znajdą się w grze Total War: Warhammer II
•tłoczone metalowe opakowanie — pieczołowicie wykonane metalowe opakowanie, idealne do ochrony dysków z grą przed niebezpieczeństwami Lustrii
•ekskluzywny poradnik — drukowany poradnik strategiczny, pełen informacji ułatwiających rozpoczęcie gry nowymi frakcjami, oferujący też mnóstwo porad na temat tego jak zdobyć Great Vortex i zwyciężać na polach bitew
•zestaw naklejek — do oznaczenia własnego terytorium ekskluzywnymi grafikami każdej z czterech ras występujących w grze
•płócienną mapę z grafikami w stylu lizardmenów — zaplanuj kampanię podbojów w taki sposób jak to powinni robić najwięksi dowódcy dzięki tej wspaniale ilustrowanej mapie Nowego Świata
•naszyjnik w kształcie miecza saurusów z 8GB USB — pełna detali replika broni potężnych saurusów oraz doskonałe miejsce na trzymanie najcenniejszych cyfrowych zwoi.
Dużo widziałem w zestawach kolekcjonerskich ale pendrive'a w kształcie miecza saurusa i kamiennej zagadki w kształcie kuli jeszcze nie widziałem. :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To trochę niesprawiedliwe trza kupić tą tonę syfu i złomu żeby pograć sobie kolejną rasą w jedynce :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nic nie trzeba, jest podobnie, jak w przypadku premiery jedynki i wochu:
The reworked faction will feature some new units "including some unique new monsters, two new Legendary Lords, each with unique skill trees, quest chains and unique starting positions." It'll be free for pre-orders of the sequel or if you purchase the sequel in the first week of release, though you can also buy it separately after then. It's just like the Chaos Warriors race pack first time around.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Jutro ma być trailer dla Mrocznych Elfów.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Wyszedł też kilkunastominutowy gameplay HE, pokazali feniksy i kawalerię z rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy, zapowiada się, że znów 200 godzin życia pójdzie w kanał ;D Mam nadzieję, że w dlc będą ogry, bo pasują idealnie do lustrii.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Świetnie wyglądają te feniksy. I magia jest spektakularna. Ale największe wrażenie robią na mnie animacje Lizardmenów. Co tam się odwala! :shock:

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ASININE MORTALS!

https://www.youtube.com/watch?v=RbrbDa9EBR0

Na screenach Fimiry, mamuty, wilkołaki?, włócznicy, lodowe trolle?
http://store.steampowered.com/app/45504 ... R__Norsca/

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Tego bym sie nie spodziewał :shock:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Zapowiedzieli jakiś czas temu nową frakcję do pierwszej części Warhammera. Powiedzieli, że nie Kislev. Najbardziej w grę wchodziły południowe królestwa albo właśnie Norsca, drobne teasery wskazywały właśnie na ludzi północy. Chociaż przyznam się, że nie spodziewałem się takiego re-worka.

Cena to normalnie $10 albo $9 przed premierą albo za darmo za pre-order drugiego Warhammera.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Genialnie to wygląda.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Żeby dostać to DLC za free to trzeba zrobić preorder drugiego warhammera na 60 euro na steamie?


Jeśli tak to taniej będzie kupić samo DLC teraz a TW:W2 kupić w dniu premiery na allegro :)

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Dostajesz go za darmo jak kupisz grę w preorderze lub w ciągu pierwszego tygodnia od premiery, tak samo było w przypadku WoC przy premierze 1 części.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zajebiaszczo. Nie mogę się doczekać!! Kiedy jest premiera dwójki?
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

MikiChol pisze:Dostajesz go za darmo jak kupisz grę w preorderze lub w ciągu pierwszego tygodnia od premiery, tak samo było w przypadku WoC przy premierze 1 części.
no dzięki...


Chodzi mi o to czy muszę wydać na preorder 260zł na steamie by dostać darmowe DLC (istotna jest data premiery DLC: 10 sierpnia)? Czy może mogę wydać 169zł na allegro(lub innym polskim sklepie) z tym samym efektem?

Domyślam się, iż opcja pierwsza gdyż w opcji drugiej klucz produktu otrzymam w dniu premiery...

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Opcja 2 imo też działa. Ważne żeby aktywować klucz produktu w pierwszym tygodniu od premiery.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

no to prościej... co zrobić by móc grać w DLC od 10 sierpnia i zapłacić jak najmniej za całość ?


edit:
znalazłem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie...
By uzyskać dostęp do DLC przed premiera należy zrobić preorder u autoryzowanego partnera SEGA, czyli:
http://www.sega.com/sega-approved-partner-list

wychodzi na to, że polskie sklepy są trzy:
Gram.pl http://www.gram.pl/
Gry Online https://sklep.gry-online.pl
MUVE.pl https://muve.pl

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dzięki!

ODPOWIEDZ