Heroes of the storm

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Heroes of the storm

Post autor: BOGINS »

Bejbe ma zwyczaj (dość niemiły) budzenia się w różnych krótkich odstępach czasu. Niemniej przerwa 20 minutowa na wizytę w pokoju zwierzeń przydatna jest na podsumowanie swoich działań... 8)

Miałem bitkę Tyraelem. 2 pięknie i ładnie poszły. Trzecia... łojezuuu. Tak nas boty biły, że czułem się swoim ludkiem jak jakaś tarcza strzelnicza. Biegniemy we 3 by wrogów zatrzymać, a ja zdążyłem "smite" odpalić i mieczyk rzucić (będąc w zbroi)...
Cztery razy to wypuścili wielkiego demona...
M jak masakra.
Ogólnie to myślę o tym by iść w kierunku gier rankingowych, tyle, że trzeba mieć tych paru herosów.
Póki co mam: Muradina, Raynora, Tassandra + Malufriona, Gazola+ Asmodana.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ja właśnie zacząłem grę rankingową. 23 na razie po pierwszym meczu nie licząc kwalifikacyjnej serii.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zanim iść od razu na gry rankingowe to idź lepiej pograj szybkie mecze a nie z botami;p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Grałem ostatnio z kolegą godzinkę. 3 bitki vs inni gracze :). No niestety, dwa razy w pupę :D. KOlega jest bardziej doświadczony bo ma 40 level to klął jak cholera :)
Trzeba powiedzieć odnośnie tej gry, że w porównaniu do czołgów, to kwestia klikania myszką, tfu ruszania się, jest wręcz obłędna.
Kompletna inna kwestia gry.
W Czołgach chodzi o przywalenie w konkretny punkt.
W Okrętach chodzi o mniej więcej przewidzenie kursu okrętu.
W Samolotach chodzi o przewidzenie kolejnego manewru.

Czy mi się wydaje, czy w Starcrafcie też nie było kwestii dobrego pozycjonowania jednostek?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ja z 23 rangi spadłem na 26 serią kompletnych porażek. nie mam pojęcia jak dobiera się graczy do tych meczów. trafiali mi się na 23 lvlu marudzący, żeby abatura nie brać bo to gówno, a ostatecznie kręciłem nim najlepszy wynik z obu drużyn. właściwie najlepiej gra mi się właśnie abaturem. w ferworze walki przeciwnicy mogą nie zauważyć, że nacierający na nich właśnie butcher ma na sobie symbionta ;] a jak gracze w drużynie ogarniają to podwójny symbiont w late game jest MEGA :]

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dlatego ja sobie dałem spokój z grami rankingowymi :/ co z tego jak Ty ogarniasz jak da Ci paru trolli do teamu:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

A ja jestem ciekaw jak nisko spadne. Już spadlem na 30 :-)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Wczoraj się napaliłem na gre po dłuższej przerwie spowodowanej nowym sezonem w diablo i przez cały wieczór nie mogłem się zalogować do hotsa-.- A inne gry działały:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

a ja właśnie nie wiem czy diablo sobie na PS3 nie kupić ;P ot posiekłbym coś padem

PS. 31 rank xD masakra jakaś

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Tylko ze diablo na ps3 nie jest suportowane ostatni patch to ten z przed Goblina skarbnika. Temu zakupiłem ps4 :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

D3 na pada to profanacja. W zyciu nie uzyska sie mechaniki takiej jakiej masz na klawie, a niektore buildy co maja wysoki CDR to jest ciagly spam klawiszy. Btw. jest temat o D3 wiec nie offtopujcie.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nowy healer:
https://www.youtube.com/watch?t=127&v=KePCgX8D9Uk
Patrzac na zdolnosci wydaje sie byc troche op :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Podobno każdy nowy jest op. Ale podoba mi się. Bo na razie żaden healer do mnie nie przemawia.

Ps. 32 rank i cały czas spada. xD

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

morales+abathur+ilidian=dziękuje pozdrawiam:D Choć ulti ze statkiem daje duże pole do popisu dla różnych trolli:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Lechu pisze:Podobno każdy nowy jest op.
Rexxar nie jest.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ale polacy ladnie pokonali wczoraj fnatic.
dzisiaj (o 14:30) ponownie graja z virtuspro o drugie miejsce w tabeli.

a co do morales, fajnie postac wyglada.
jednak z tego co widzialem to nie moze ona leczyc sama siebie. co sprawia, ze jest pierwszym celem do sciagniecia i wydaje mi sie, ze wiekszego problemu z nia nie bedzie.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Może na siebie wrzucić redukcje obrazen i po wyjsciu z walki ma auto self heala. Więc standardowo musi trzymać się z dala od walki :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

w rankingu z 23 (po meczach kwalifikacyjnych) gra za grą spadałem aż do 34 i teraz udało się wskoczyć na 32. nie mam zielonego pojęcia jak oni ten ranking widzą w przyszłości, dla mnie to wróżenie z fusów.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ja myśle,że to działa to trochę tak, że wygrasz pare gier - podskoczy Ci mmr - to gra w ramach sprawdzenia czy na takie zasługujesz dolosuje Ci graczy z wyższym mmr. Ale to teraz tak trochę po pijaku wykombinowałem więc pewnie tak nie jest:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

wkoncu udalo mi sie wejsc do solowych meczy rankigowych.
od tego czasu nie wygralem ani jednego spotkania :/
z 16 spadlem na 19 miejsce (no ok, praktycznie juz 20).
mam wrazenie, ze jak cala moja druzyna to gracze przypadkowi tak jako przeciwnikow dostaje 4 osobowy team + jedna randomowa osobe.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ