GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Eltharion »

Nie xD ale na turniej się zapisałem :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja nie bo z 11 ranki to raczej bez szans się dostać plus mam mało potworów i Nilfgaardu i trudno by mi było czwarty deck skleić.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Jeśli ktoś by chciał kod do zamkniętej bety prosze o kontakt. Kody są za friko ofc.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ewulka
Plewa
Posty: 5
Kontakt:

Post autor: ewulka »

Hej, możesz mi podrzucić na priv?

Dziękuję.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jest w wersji na komorke jak HS czy nie?

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

@ewulka wyslalem w pw

Albo_Albo nic mi nie wiadomo o wersji na komorke, na ten moment chyba pc i xbox(?)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

24 maja startuje open beta :) Ale z tego co widzę, na streamach youtuberów, którzy mają dostęp do testów - to będzie całkowicie inna gra :) Karty totalnie pozmieniane, umiejętności frakcyjne chyba zostały usunięte. Ciekaw jestem, co z tego będzie.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Przepiękne animacje kart premium - szczena opada :-O
P.S. dodatkowo jest PS4, mały sprzęt w planach.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Żaba pisze:Przepiękne animacje kart premium - szczena opada :-O
P.S. dodatkowo jest PS4, mały sprzęt w planach.
Prawda, wykonanie kart i animacje to jest po prostu mistrzostwo :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »


Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Odpalilem na PS4 - jestem pod wrazeniem zmian, rżną z Hsa na potęgę, ale to na plus. Bardzo mi sie podoba balans w kartach pogody i generalnie specjalnych, bo od zawsze uwazalem, ze byly za mocne i za bardzo potrafily zniszczyc dobrze rozgrywana przez graczy gre. Super tez, ze bazowe talie sa calkiem mocne i dali troche legend do kazdej nacji na wejscie. CD PRojekt - proposuje Was!

P.S. Granie na playu jest mega wygodne :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja gram na PC. Póki UWP dla Windowsa nie dodadzą to na xboxie nie odpalam szkoda mi czasu aby mieć 2 różne konta.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Wbiłem 10 lv - czas na grindowanie rankingu ;-P
Od kombinowania głowa puchnie jedyna moja obawa to fakt że mamy mniej frakcji choć dodawanie kolejnych liderów, krain pewnie jest kwestią czasu... tyle pomysłów a tak mało kart :-P (u mnie, do dyspozycji)
Na razie mega, mega zaprzyjaźnię się na dłużej

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Cisnę jak głupi przez ostatnie kilka dni. Wydaje mi się, że możliwości może być nawet więcej niż w HS. Dużo jest wzięte z HS, ale główne założenia gry są zupełnie inne, także bym się nie czepiał, że używają podobnych rozwiązań, bo jakby nie było są one teraz standardem w takich grach.

Nilfgaard rządzi! Talią pod odkrywanie kart gra się mega przyjemnie. I ta konsternacja przeciwnika, gdy w 2 turze, gra w otwarte karty :wink:

Zauważyłem pewną nieścisłość. W polskiej wersji językowej nie ma niektórych opisów, jak na przykład to że jeźdźcy dzikiego gonu zostają na stole jeśli przegrali rundę. Chyba trzeba będzie zmienić na angielską i zostawić polskie dźwięki, bo angielskie się nawet nie umywają.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Jarek

Wielu graczy pisze, że jak chce się coś sensowniej grać to tylko karty po angielsku. Dźwięk PL. Za dużo brakuje na przetłumaczonych kartach
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Dziś ma być na stramie omawiany nowy pacz, więc pewnie poprawią kilka rzeczy :-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Mi póki co starczy dodanie UWP dla Windowsa i jestem happy bo pogram i na konsoli w domu i w robocie na lapku :D reszta póki co mnie mało obchodzi. Beczki zbieram i nic nie tworzę bo po co
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

JarekK pisze:Zauważyłem pewną nieścisłość. W polskiej wersji językowej nie ma niektórych opisów, jak na przykład to że jeźdźcy dzikiego gonu zostają na stole jeśli przegrali rundę
to napisz im to, oni to poprawią, od tego jest beta
https://www.playgwent.com/pl/contact-support

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gra naprawde duzo zyskala - jestem pod milym wrazeniem, naprawde nowi gracze nie sa tak mocno w plecy jak w HSie (dali 3 legendy do kazdego deku co jest petarda). Mozliwosc wybrania sobie jednej finalowej karty w beczcie - jest bezbledne. Bardzo podoba mi sie tak jak pisalem balans kart specjalnych. Imho gra zmierza w dobra strone i jak dalej bede w ta strone szli imho grywalnosci przebija hs, choc popularnoscia oczywiscie nie przebije.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Gra naprawde duzo zyskala - jestem pod milym wrazeniem, naprawde nowi gracze nie sa tak mocno w plecy jak w HSie (dali 3 legendy do kazdego deku co jest petarda). Mozliwosc wybrania sobie jednej finalowej karty w beczcie - jest bezbledne. Bardzo podoba mi sie tak jak pisalem balans kart specjalnych. Imho gra zmierza w dobra strone i jak dalej bede w ta strone szli imho grywalnosci przebija hs, choc popularnoscia oczywiscie nie przebije.

Będzie esport będzie spoko. Nie będzie to szybko gierka zniknie ;). Mi się gra spoko. Ale samo oglądanie tego przyjemne jakoś dla mnie nie jest. Czasami za dużo rzeczy naraz się dzieje i wtf? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ