GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Gokish »

https://twitter.com/PlayGwent/status/912690610880073733


TUTUTUTUTUTUTUTUTUT INFO O NOWYM PATCHU TUMOROŁ :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

A mi do Jaskra wyskoczyła dzisiaj Pryszczylla. Wiedziałem, że oni muszą byc razem. Brakuje mi dokładnie 10 goldów z czego skrawków mam na 5 sztuk.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

czyli te moje 150 kart moga znerfic i beda pelne skrawki? nice :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Prędzej info o kampanii :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Nie sądzę żeby były nerfy - choć pewnie hailstormowi obcięcie do max 5 jednostek by się przydało - nie zmieniają zasad w trakcie gry. Dlatego był hotfix i prrzesunięty start sezonu.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:Nie sądzę żeby były nerfy - choć pewnie hailstormowi obcięcie do max 5 jednostek by się przydało - nie zmieniają zasad w trakcie gry. Dlatego był hotfix i prrzesunięty start sezonu.

Hailstorm na 5 jednostek najsilniejszych? Brzmi spoko.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Jeśli stoją obok siebie to tak ;-)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Próba nerfa KP? Jakoś kurwa nie wyszła imo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gdzies podsumowanie streama jest?


Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

The biggest change is the addition of agility to 30+ cards in preparation of a big tech change coming at the end of the year which will change a lot of visuals and behaviour of cards allowing them to do more "crazy" things.
Czyżby moar rng aby dało się to oglądać? :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Super nerf hailstorma... ŻAL... nie podoba mi się obecna meta czesto wynik zalezy od tego czy ktos dostanie ta karte na reke czy nie, w kazdej talii sie ja wsadza... Grajac przeciwko elfom ktore maja milion przesuwajek nic nie jestes w stanie zrobic...

Kiedy ma wejsc patch z przygodami ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Super nerf hailstorma... ŻAL... nie podoba mi się obecna meta czesto wynik zalezy od tego czy ktos dostanie ta karte na reke czy nie, w kazdej talii sie ja wsadza... Grajac przeciwko elfom ktore maja milion przesuwajek nic nie jestes w stanie zrobic...

Kiedy ma wejsc patch z przygodami ?

Niby wg tego co mówili i z tradycji jest szansa, że ten hotfix + alefest o 15 ma się pojawić.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Ten hailstorm nie jest aż taki straszny. Mimo wszystko dużo decków go nie gra. A elfy zazwyczaj i tak wolą przesuwać własne karty.
Zauważcie też że to pośredni buff dla monsterów, bo nagle unseen elder jest całkiem spoko. I swoją drogą uważam takie drobne zmiany i obserwacja ich wpływu to znacznie lepszy pomysł niż nerfienie karty tak że staje się totalnym gównem.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

dokładnie - częste i niewielkie zmiany a następnie obserwujemy - a nie jak w HS czekamy rok i po nerfbacie nikt już nigdy tą kartą nie zagra...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No spoko zmiany ale kurde chcą robić z tego gierkę turbo esportową więc zmiany powinny być pomiędzy sezonami a nie w trakcie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

pełna zgoda, ale to jest BETA więc niech zmieniają - inaczej będzie trwać rok :P
w wersji finalnej 100% zgody.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ale to nie powinno mieć żadnego rozróżnienia. Jest to beta a competetive grają i tak o $$. Więc nie powinni tego ruszać do listopada.

Inna sprawa zmiana "agile" kart.... mi się na początku podobało gdzie karty były poprzypisywane do danego rzędu a teraz? Kolejne 40 kart będzie latać wszędzie meh..
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ale wszystko jest w regulaminie :-)
A więcej zwinnych kart jest spowodowane nadchodzącą dużą zmianą

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ja tam mam w liscie chyba 20% kart nie agile ; P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ